Lubbers wint Graankorrel Bokaal in Oude Pekela met indrukwekkende vangst

Geplaatst: maandag 20 april 2026 om 15:35 | Views: 9723

OUDE PEKELA - Op 19 april vond in Oude Pekela de jaarlijkse strijd om de felbegeerde Graankorrel wisselbokaal plaats. Met een deelnemersveld van maar liefst 56 vissers was het een goedbezochte en spannende wedstrijd.

De wedstrijd werd gehouden aan de steigers in Stadskanaal, een locatie die bekendstaat om zijn fraaie water, maar ook om de wisselende vangsten. Dat bleek ook deze editie: waar sommige deelnemers moeite hadden om vis aan de haak te slaan, wisten anderen juist succesvol te zijn.

Uiteindelijk kon er echter maar één winnaar zijn. De overwinning ging naar J. Lubbers, die met een indrukwekkend totaalgewicht van 15,220 kilogram overtuigend de eerste plaats behaalde. Een knappe prestatie die hem de felbegeerde wisselbokaal opleverde.

De organisatie spreekt haar dank uit aan alle betrokkenen die het evenement mogelijk maakten. Vrijwilligers, wegers en de parcoursverkenner leverden een belangrijke bijdrage aan het soepele verloop van de dag. Ook presentator R. Sanders werd bedankt voor zijn inzet.

Daarnaast ging er speciale waardering uit naar Café 'd Oal Stee, Traiteurslager Huizing en De Graankorrel Hengelsport, die met hun ondersteuning en het beschikbaar stellen van prijzen een belangrijke rol speelden.

Al met al kijkt de organisatie terug op een geslaagde en sportieve dag. De deelnemers worden dan ook van harte uitgenodigd om bij een volgende wedstrijd opnieuw van de partij te zijn.

Eerder verschenen:

Fiets mee tijdens de Nationale Sportweek en ontdek Westerwolde, Oldambt en Pekela
Dressuurteam SALVA verovert Nederlandse titel Kür op Muziek met 84,2%
Ontdek de driewielfiets voor senioren in Oude Pekela
Siep&Co fietstocht voert deelnemers door het Oldambt
Van harte gefeliciteerd met je 50e verjaardag, Grietje!
Spelweek Boven Pekela 2026 – Wat hebben we genoten!
Blijhamsterbrug Oude Pekela vrijdagavond weer open
Deel Hendrik Westerstraat in Oude Pekela afgesloten vanwege sluipverkeer
Pekela vervangt 2500 lantaarnpaalkappen door ledverlichting
Pekelders kijken massaal naar bijzondere zonsverduistering
Eerste avond Pekela International Film Festival in het teken van R-o-d-y-s
Blijhamsterbrug te gevaarlijk voor verkeer: onmiddellijk gestremd
Heeresmeermarkt in Nieuwe Pekela vandaag nog tot 15.00 uur
UPDATE: Pomeriaan Luckey teruggevonden bij Heeresmeer Nieuwe Pekela
Kampvuurconcert in Nieuwe Pekela zorgt voor warme muzikale avond vol herkenning
Blues in Pekel organiseert Late Summer Blues/Rock Festival in Oude Pekela
Column: Kwetsbare kracht
De Zwalkers nodigen Pekela uit voor een middag vol muziek en gezelligheid
Bounce Back organiseert Halloween Bingo in de Spil Nieuwe Pekela
Droomreis kiezen: Azië of Afrika?

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

casvadnadvvmo2uvje20b1jcb5