Samen The Passion kijken op groot scherm in de Wedderwegkerk
Geplaatst: dinsdag 24 maart 2026 om 17:55 | Views: 398
OUDE PEKELA - In de Wedderwegkerk in Oude Pekela wordt op donderdag 2 april (Witte Donderdag) gezamenlijk gekeken naar The Passion. De jaarlijkse muzikale vertelling van het paasverhaal wordt daar op groot scherm uitgezonden.
The Passion, dit jaar afkomstig uit Dwingeloo, vertelt het verhaal van het lijden, sterven en de opstanding van Jezus. Het programma is inmiddels uitgegroeid tot een jaarlijks moment waarop veel mensen stilstaan bij de betekenis van Pasen.
Bezoekers kunnen ervoor kiezen om vooraf de kerkdienst bij te wonen, die om 19.00 uur begint. Aansluitend is er gelegenheid om samen naar The Passion te kijken. Wie alleen voor de uitzending komt, is vanaf 20.15 uur welkom in de kerk.
De organisatie benadrukt dat samen kijken in de kerk zorgt voor een bijzondere beleving, mede dankzij het grote scherm en de goede geluidsinstallatie. De toegang is gratis, al geldt wel: vol is vol.
Belangstellenden zijn van harte welkom om deze avond samen te beleven in de Wedderwegkerk