Hobbybeurs bij Siep & Co Oude Pekela trekt veel liefhebbers

Geplaatst: zondag 14 september 2025 om 18:30 | Views: 5363

OUDE PEKELA - Naast het maritieme programma stond zondag 14 september bij Siep & Co ook de jaarlijkse hobbybeurs op de agenda. In de voormalige fabriekshal aan de Hendrik Westerstraat kwamen vanaf tien uur ’s ochtends tientallen standhouders bijeen om hun creativiteit en technische vaardigheden te tonen aan een breed publiek.

De beurs bood een verrassend gevarieerd aanbod. Modelbouwers lieten hun minutieus vervaardigde treinen, schepen, auto’s en vliegtuigen zien, terwijl ook de wereld van radiografisch bestuurbare voertuigen volop vertegenwoordigd was. De demonstraties trokken veel bekijks, met name de indrukwekkende bouwmachines en miniaturen die tot in de kleinste details waren uitgewerkt.

De diversiteit zorgde voor een levendig geheel waarin jong en oud zich uitstekend vermaakte. Bezoekers deden inspiratie op voor hun eigen hobby’s, terwijl anderen juist herinneringen ophaalden aan verzamelingen van vroeger. De sfeer was gemoedelijk en er ontstonden overal gesprekken tussen makers en publiek over technieken, materialen en gedeelde passie.

In combinatie met de activiteiten van Maritiem Pekela was het dit weekend bijzonder druk bij Siep&Co. Vrijwilligers slaagden erin om zowel de scheepvaartliefhebbers als de hobbyisten een aantrekkelijk programma te bieden. Daarmee bewees de hobbybeurs opnieuw een vaste waarde te zijn binnen het Pekelder evenementenseizoen, een traditie die nog lang in stand lijkt te blijven.

Bekijk hieronder de fotoreportage van Freddy Stötefalk.

Fotoreportage

   Hobbybeurs bij Siep & Co 14 september 2025 - Foto's Freddy Stötefalk

Eerder verschenen:

Grunniger dainst in hervormde kerk van Nieuw Pekela
Zelfgemaakte decoratie: kleine creatieve projecten met groot effect
Brandweer Oude Pekela houdt eerste oefening in nieuwe woonwijk aan de Hooiweg
Inwonertal Pekela groeit met ruim honderd inwoners
COLUMN: Mag ik je ̶G̶E̶E̶N̶ advies geven?
6 maart: Silvia Fledderus gaat ‘d’Oale Folklaidjes’ zingen in Wedderwegkerk
VAN HARTE: Shylana Kuiper is 17 jaar geworden
Muziek, hoop en verbondenheid in Wedderwegkerk Oude Pekela
Brandweer Pekela zet jubilarissen en geslaagden in het zonnetje
Zangdienst met Cantare Fides in Hervormde Kerk Nieuwe Pekela
Kom gezellig pannenkoeken eten bij de Wedderwegkerk in Oude Pekela
Start je dag goed en kom ontbijten met de burgemeester!
Mevrouw De Boer 102 lentes jong
Nieuw transformatorstation geplaatst in Schipperswijk Oude Pekela
Superbingo in Nieuwe Pekela: mooie prijzen en gegarandeerde hoofdprijs van €300
Tijdelijke uitbreiding Groen van Prinsterer-school in Nieuwe Pekela
Code oranje voor ijzel: maatregelen en aangepaste openingstijden in en rond Pekela
18 projecten in Pekela ontvangen samen ruim €120.000 uit leefbaarheidsfonds
Leer DigiD gebruiken tijdens gratis workshops in Bibliotheek Oude Pekela
Toneelvereniging PALVU trapt 88ste seizoen af met blijspel in De Binding

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

oa5ao9rb6kt0tueinabidccc91