Scootmobieltocht voert deelnemers vanuit Pekela naar Blauwestad
Geplaatst: zaterdag 19 september 2026 om 10:20 | Views: 624
PEKELA - Na meerdere afgelaste tochten vanwege het wisselvallige weer konden deelnemers aan de scootmobieltocht vanuit Pekela gisteren eindelijk weer op pad. Dit keer waren de weersomstandigheden de deelnemers goed gezind en kon de tocht naar Blauwestad doorgaan.

De route was, zoals gebruikelijk, uitgezet door vrijwilliger Henk. De deelnemers genoten onderweg volop van de omgeving. Een van de hoogtepunten van de tocht was de rit over de Pieter Smitbrug.
In Blauwestad werd een gezellige tussenstop gemaakt bij DEK Blauwestad. Daar konden de deelnemers onder het genot van een kop koffie even bijkletsen en genieten van de sfeer. Daarna ging de groep weer terug richting Pekela.
Eigenlijk stond deze tocht gepland als de laatste scootmobieltocht van 2026. Omdat zowel de deelnemers als de organisatie van De Badde de tocht als zeer gezellig hebben ervaren, is besloten om in oktober nog een extra tocht te organiseren.
Wie graag mee wil met deze extra tocht kan contact opnemen met De Badde via 0597 - 645000.
