Feestelijke slotetappe Clockstede Avonddriedaagse 2025 in Nieuwe Pekela

Geplaatst: zaterdag 6 september 2025 om 09:00 | Views: 5774

NIEUWE PEKELA - De bewoners van woonzorgcentrum Clockstede beleefden afgelopen week hun eigen Avonddriedaagse. Drie avonden lang gingen zij samen met hun begeleiders de uitdaging aan om dagelijks vijf kilometer te wandelen door Nieuwe Pekela. Met veel enthousiasme, plezier en saamhorigheid werd de bijzondere prestatie volbracht.

Op vrijdagavond volgde een feestelijke afsluiting. Terwijl in Boven Pekela de Pekelder Avond3daagse haar slotavond vierde, genoten de bewoners van Clockstede van hun eigen intocht. De begeleiders hadden zich feestelijk verkleed, waardoor de stoet veranderde in een vrolijk en kleurrijk geheel. Lachende gezichten langs de route maakten het feest compleet.

Als kers op de taart wachtte de deelnemers een prachtige verrassing: een gladiool – hét symbool van doorzettingsvermogen en overwinning. Deze bloemen werden geschonken door Fyzigo Fysiotherapie & Leefstijl en Boetiek Fleur uit Oude Pekela, die hiermee het evenement extra glans gaven.

De combinatie van beweging, gezelligheid en het warme gebaar richting de bewoners zorgde ervoor dat de Clockstede Avonddriedaagse niet zomaar een wandeltocht werd, maar een onvergetelijke ervaring die nog lang zal worden herinnerd.

Fotograaf Lammert Lemmen was er deze week elke avond bij om een fotoreportage te maken. Heel erg bedankt, want ook nu staat er weer een album vol foto's klaar om te bekijken!

Fotoreportage

   Laatste dag Clockstede Avonddriedaagse 2025 - Foto's Lammert Lemmen en Freddy Stötefalk

Eerder verschenen:

Komische aftrap van nieuw toneelseizoen PALVU Oude Pekela
24 maart: Laatste Pekelder Proatcafé van het seizoen in De Binding
Vrijdag 6 maart: Toneelgroep Internos speelt komedie in De Riggel
Moderne verwarming in traditionele huizen
8 maart: Zangdienst in Hervormde Gemeente Nieuwe Pekela
Gemeente Pekela start met kap van 28 bomen langs Pekelder Hoofddiep
Troubadour Rob Krot te gast bij Stichting Luthers Erfgoed
Stichting Luthers Erfgoed Pekela doet mee aan NL-Doet
Voorjaarsbekalking door loonbedrijf A.D. en J.J. Moed
NL Doet!, Pekela doet!, de hervormde gemeente doet!
Muziekvitaminen brengt mensen samen in De Molenhof
Scholen uit Pekela, Noordenveld en Westerkwartier strijden tegen elektronisch afval
Uitverkocht concert ‘Noordballaden’ eindigt in staande ovatie
Erik Schipper stapt over naar 50PLUS
Brandweer redt kraai uit schoorsteen aan Spoetnikstraat in Oude Pekela
VAN HARTE: Rowan Ahlers is 22 jaar geworden
VAN HARTE: Soraya Akran is vandaag 20 jaar geworden
RTV Noord komt met verkiezingsprogramma Tussen de Kiezers naar Gemeente Pekela
Doelen bereiken voor een gezonde financiële toekomst
Workshop Rondkomen met je geld in Bibliotheek Oude Pekela

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

9j64rpn49rf5mui6k56th0cn96