Jumbo Oude Pekela verdeelt 3200 euro over 8 lokale basisscholen

Geplaatst: woensdag 13 december 2017 om 18:00 | Views: 12214

PEKELA - ‘Sparen voor je School’ actie een groot succes In de Jumbo winkel aan de Helling in Oude Pekela heeft woensdag de feestelijke uitreiking plaatsgevonden van de ‘Sparen voor je School’ actie. Klanten die de afgelopen tijd boodschappen deden bij de Jumbo winkel in Oude Pekela konden sparen voor spel- en leermaterialen voor lokale basisscholen. In totaal werd er door Jumbo in Oude Pekela een budget van 3200 euro verdeeld onder deelnemende basisscholen.

Naar gelang het aantal gespaarde punten ontvingen de scholen een bedrag wat zij kunnen besteden aan spel- en leermaterialen. Basisschool Feiko Clockschool uit Oude Pekela ontving de meeste punten van klanten van Jumbo en haalt hiermee een bedrag op van 975,58 euro.

De ‘Sparen voor je School’ actie was een doorslaand succes. In totaal werden er in Oude pekela maar liefst 52836 schoolpunten toegewezen aan lokale basisscholen. Na afloop van de actie is het beschikbare budget op basis van het aantal toegewezen punten verdeeld over de basisscholen. Naast de Feiko Clockschool, ontvingen OBS Hendrik Wester en de Sint Willibrordusschool ook mooie bedragen voor de aanschaf van spel- en leermaterialen, respectievelijk 573,12 en 562,16 euro.

In totaal deden er 8 scholen uit Oude- en Nieuwe Pekela en Wedde mee aan de actie. Uiteindelijk heeft elke school punten ontvangen, wat inhoudt dat iedere school een bijdrage krijgt voor de aanschaf van spel- en leermaterialen.

Basisschool PCB Groen van Prinsterer
Basisschool PCB Groen van Prinsterer is zeer verheugd met het bedrag. “We vinden het fantastisch dat klanten van Jumbo, waaronder natuurlijk ook ouders en grootouders van onze kinderen, zo veel punten voor onze school hebben gespaard.

Het belang van spelenderwijs leren
“De ‘Sparen voor je School’ actie past perfect bij onze maatschappelijke doelstellingen. Als familiebedrijf en toonaangevende supermarktketen staat Jumbo midden in de samenleving. Wij voelen ons verantwoordelijk voor de wereld om ons heen. Voor deze generatie, maar ook zeker voor de volgende generaties. Als moeder van vier kinderen weet ik hoe belangrijk spelenderwijs leren is. Ik vind het dan ook geweldig dat klanten massaal voor lokale bassischolen hebben gespaard”, aldus Colette Cloosterman-van Eerd, mede-eigenaar van Jumbo Supermarkten.

Over Jumbo Supermarkten
Jumbo telt momenteel zo’n 580 winkels, waaronder drie Foodmarkten. Ook zijn er ruim 200 Pick Up Points waar klanten hun online bestellingen kunnen ophalen en bezorgt de supermarktketen boodschappen aan huis. In alle winkels én online wordt de unieke Jumbo formule gevoerd (beste service + grootste assortiment x laagste prijs) en kunnen klanten vertrouwen op de 7 Zekerheden. Door de klant altijd centraal te zetten, is het familiebedrijf één van de best gewaardeerde supermarktketens. Niet voor niets is Jumbo vorig jaar voor de vijftiende keer door GfK uitgeroepen tot beste supermarkt van Nederland. Door de overname van Super de Boer in 2009 en van C1000 in 2012 is Jumbo uitgegroeid tot het tweede supermarktbedrijf van het land. www.jumbo.com

Eerder verschenen:

Drie personen, waaronder een geboren en getogen Pekelder, krijgen Nederlandse Nationaliteit
Pekelder budget-make-overs met wrapfolie
OBCP organiseert bevrijdingsfietstocht op 5 mei: fiets mee door Pekela en omgeving
Pekela viert 80 jaar vrijheid met vlaggetjes en versierde straten
Pekela herdenkt 80 jaar vrijheid (programma 4 mei)
Wie of wat maakt je leven makkelijker of aangenamer?
3 mei: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
3 mei: Ophalen bestelde hanging baskets bij Lutherse Kerk Nieuwe Pekela
Vezelhennep met een laag thc gehalte vergelijkbaar met alcoholvrij bier
Geslaagde Koningsdag bij korfbalvereniging WSS in Oude Pekela
Stralende Koningsspelen in Boven Pekela: muziek, spel en gezelligheid
Traditionele opening van Koningsdag op verschillende plekken in Pekela
Nieuwe Pekela gastheer van Open Nederlands Kampioenschap Kaaibakken 2025
Twee Koninklijke Onderscheidingen in Pekela
VAN HARTE: René Zuur is 60 jaar geworden!
3 mei: Kledingbeurs voor de minima aan Holland Marsh 17D
Gemeente Pekela viert 5 juli driedubbel feest
Pekela neemt maatregelen na controle lichtmasten op sportparken
Nieuwe speeltuin voor Savornin Lohmanlaan in Oude Pekela feestelijk geopend
Klaverblad Open Toernooi bij LTC Oude Pekela

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

giv0rtmt1gor7804kl4ptsupg0