Vier nieuwe specialisten in Sint Lucas ziekenhuis Winschoten

Geplaatst: donderdag 17 juli 2014 om 20:20 | Views: 11670

PEKELA - Dit jaar zijn vier nieuwe specialisten gestart in de Ommelander Ziekenhuis Groep (OZG). Het gaat om de specialisten De Kemp, De Cuijper, Bartels en Van Egmond. Alle specialisten zijn werkzaam op beide locaties van de OZG.

Uroloog V.F. de Kemp
Per 7 juli begon Vincent de Kemp. De Kemp is geboren in 's Hertogenbosch en was voorheen chef de clinique van het Reinier de Graaf Gasthuis in Delft. Hij volgde zijn opleiding tot uroloog in het UMC te Utrecht. Zijn aandachtsgebieden zijn algemene urologie en nierstenen.

Radioloog R.V.M. de Cuijper
Per 16 juni begon Remco de Cuijper. De Cuijper is geboren in Zaanstad. Voorheen was hij chef de clinique in het Catharina Ziekenhuis in Eindhoven, waar hij ook zijn opleiding tot radioloog afrondde. Zijn aandachtsgebied is de neuro-hoofdhals-radiologie.

Neuroloog A.L. Bartels
Per 15 mei begon Anna Bartels. Bartels is geboren in Niehove en rondde in het UMCG haar opleiding tot neuroloog af. Haar aandachtsgebied is de ziekte van Parkinson en (op termijn) slaapstoornissen.

Neuroloog M.E. van Egmond
Op 1 april begon Martje van Egmond. Zij is geboren in Groningen. Tijdens haar opleiding tot neuroloog in het UMCG verdiepte zij zich o.m. in de kinderneurologie en deed een deel van de opleiding in het VU Medisch Centrum in Amsterdam. Na de opleiding voltooide zij een Fellowship Bewegingsstoornissen in het UMCG met specifieke aandacht voor overtollige bewegingen, zoals dystonie (stoornis in de spierspanning). Mevrouw Van Egmond rondde haar doctoraal studie kinderneurologie af in het UMCG. Haar aandachtsgebieden zijn bewegingsstoornissen en Klinische Neuro Fysiologie (KNF).

Eerder verschenen:

Het Orkest van de Veenkoloniën komt naar Oude Pekela!
Zonovergoten Schutsemarkt in Nieuwe Pekela trekt veel publiek
Illegale sigaretten en vapes in beslag genomen in Nieuwe Pekela
Schutsemarkt Nieuwe Pekela belooft morgen een muzikaal en gezellig spektakel te worden
Werkzaamheden aan Ericabrug lopen uit, openstelling nu gepland op 18 juni
18 juni: Ondernemersbijeenkomst Pekela op unieke locatie: molen de Zwaluw
De koffiekar komt naar Oude Pekela: praat mee over jouw buurt op 17 juni
Geslaagde zomerfair op kindcentrum De Linde Nieuwe Pekela
Prachtige eindexamenresultaten voor Dollard College Pekela
Pekelder musea en molen openen nog drie keer de deuren op zwoele zomeravonden
VVN voert snelheidscontroles uit in de gemeente Pekela
Bieb: Natuurlijk Duurzaam!
Bespaar op je zakelijke autoverzekering als ondernemer in Pekela
21 juni: Feestelijke opening speelplek Heeresmeer
Inschrijving Spelweek Boven Pekela 2025 geopend – slechts 125 plekken beschikbaar!
Urban Skate Tour Winschoten: skate mee met DJ DON als Jack Sparrow!
Traditioneel tennistoernooi ‘Nieuwe Pekela Open’ keert terug – Inschrijving geopend!
Ticketalert: 75% van kaarten Rock-On Outdoor al verkocht!
Gemeente Pekela zoekt eerste kinderburgemeester
De derde Pekelder Avond3daagse staat voor de deur!

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

lreku2i9l8fluhimhcsg9be3e2