18 juni: Ondernemersbijeenkomst Pekela op unieke locatie: molen de Zwaluw

Geplaatst: vrijdag 13 juni 2025 om 18:25 | Views: 693

NIEUWE PEKELA - Op woensdag 18 juni 2025 organiseert de gemeente Pekela de jaarlijkse ondernemersbijeenkomst. Dit keer vindt het evenement plaats op een bijzondere locatie: bij Mulder Pot, producent van diervoeders en graanproducten aan de Molenstraat in Nieuwe Pekela. Al sinds 1914 is het familiebedrijf van de familie Pot gevestigd op deze plek, waar inmiddels drie generaties actief zijn.

Het thema van deze editie is ‘Samenwerken’. Gemeente Pekela wil hiermee de samenwerking met ondernemers, welzijnsorganisaties en andere betrokkenen verder versterken. De bijeenkomst biedt een inspirerend programma met sprekers en praktijkvoorbeelden.

Sprekers en programma
De avond start om 18.00 uur met een gezamenlijk avondeten. Vervolgens opent wethouder Reiny Kuiper de bijeenkomst om 18.30 uur met een interview door Erik Hulsegge.

Daarna delen Jetse Woltjer en Aard Groen hun visie op de dorpscoöperatie Pekela en hoe deze samenwerkt met ondernemers en de gemeente. Gijs Vermeer van de NOM geeft aansluitend een presentatie over het Groninger Groeifonds en investeringsmogelijkheden voor ondernemers. Tot slot presenteert Jakob Zwinderman namens ondernemersorganisatie Pekela (OOP) de plannen voor 2025.

Het programma wordt afgesloten met een rondleiding over het terrein van Mulder Pot door Henk en Marja Pot, gevolgd door een korte afsluiting door wethouder Kuiper. Rond 21.00 uur is de bijeenkomst afgelopen.

Aanmelden verplicht
In verband met de catering wordt ondernemers gevraagd zich vooraf aan te melden, en eventuele dieetwensen door te geven via a.wijninga@pekela.nl.

De gemeente kijkt uit naar een inspirerende avond vol ontmoeting, samenwerking en nieuwe plannen voor de toekomst van ondernemen in Pekela.

Eerder verschenen:

Illegale sigaretten en vapes in beslag genomen in Nieuwe Pekela
Schutsemarkt Nieuwe Pekela belooft morgen een muzikaal en gezellig spektakel te worden
Werkzaamheden aan Ericabrug lopen uit, openstelling nu gepland op 18 juni
De koffiekar komt naar Oude Pekela: praat mee over jouw buurt op 17 juni
Geslaagde zomerfair op kindcentrum De Linde Nieuwe Pekela
Prachtige eindexamenresultaten voor Dollard College Pekela
Pekelder musea en molen openen nog drie keer de deuren op zwoele zomeravonden
VVN voert snelheidscontroles uit in de gemeente Pekela
Bieb: Natuurlijk Duurzaam!
Bespaar op je zakelijke autoverzekering als ondernemer in Pekela
21 juni: Feestelijke opening speelplek Heeresmeer
14 juni: Sportieve snuffelmiddag bij Dogs Highschool in Blijham
Inschrijving Spelweek Boven Pekela 2025 geopend – slechts 125 plekken beschikbaar!
Urban Skate Tour Winschoten: skate mee met DJ DON als Jack Sparrow!
Traditioneel tennistoernooi ‘Nieuwe Pekela Open’ keert terug – Inschrijving geopend!
Ticketalert: 75% van kaarten Rock-On Outdoor al verkocht!
Gemeente Pekela zoekt eerste kinderburgemeester
De derde Pekelder Avond3daagse staat voor de deur!
Het Orkest van de Veenkoloniën komt naar Oude Pekela!
Zomerse klanken tijdens tuinconcert met ‘Sunburst’ in Boven Pekela

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

fbs89bnubpldcr8hm7jo065se3