Bluesliefhebbers genieten van muziek en jamsessies bij Siep&Co in Oude Pekela

Geplaatst: zondag 17 mei 2026 om 21:05 | Views: 4109

OUDE PEKELA - Zondagmiddag stond bij Stichting Blues in Pekel opnieuw alles in het teken van bluesmuziek tijdens de “Bluessession of the Bands” bij Siep&Co in Oude Pekela.

De middag werd geopend door de voorzitter van Stichting Blues in Pekel, die het publiek welkom heette en kort stilstond bij het bijzondere karakter van deze nieuwe opzet met twee podia.

Het was gezellig druk in de zaal, waar liefhebbers van blues uit de regio genoten van een sfeervolle muziekmiddag. De optredens van Bluesheat en Big Belly’s Bluesband werden enthousiast ontvangen door het publiek. Beide bands speelden een sessie van 45 minuten in één doorlopend blok en brachten daarbij hun eigen stijl naar het podium, wat zorgde voor veel afwisseling gedurende de middag.

Vrijwilligers van Siep&Co hadden in de afgelopen weken hard gewerkt aan de bouw van twee podia in de zaal. Daardoor kon het programma deze middag mooi doorlopen en konden de bands elkaar met slechts een hele kleine onderbreking afwisselen. Dat zorgde voor een prettige sfeer en een vlot verloop van het evenement.

Na de afzonderlijke optredens was er een korte pauze, waarna een gezamenlijke jamsessie volgde waarbij de muzikanten elkaar moeiteloos aanvulden. Dat leverde meerdere mooie improvisaties en veel enthousiaste reacties vanuit de zaal op. Bezoekers genoten zichtbaar van de muziek, terwijl er tussendoor volop werd bijgepraat onder het genot van een drankje.

Het volgende evenement van Stichting Blues in Pekel is het Late Summer Blues/Rock Festival op 29 augustus, dat eveneens plaatsvindt bij Siep&Co in Oude Pekela. Tijdens dat festival staan optredens gepland van Big Bo Duo, Sopar Blues/Rockband en The Sidekicks.

Freddy Stötefalk maakte onderstaande fotoreportage.

Fotoreportage

   Bluesmiddag bij Siep&Co Oude Pekela - Foto's Freddy Stötefalk

Eerder verschenen:

Modder op de weg?!
Veel wegwerkzaamheden deze maand in Pekela
Volkskerstzang Pekela verhuist naar sporthal De Spil in Nieuwe Pekela
Ondernemers De Helling trekken één lijn: winkeldieven en overlastgevers krijgen winkelverbod
Wie verdient de Pekelder Sportparel 2026?
Hollandse avond met Excelsior en Martin Zemering in Nieuwe Pekela
King’s Kids Pekela 2026: de achtste editie!
Van hert met imposant gewei tot broodjes hamburger: gezellige open dag bij Dierenweide
Leefbaarheidsfonds opent weer voor nieuwe initiatieven
Gemeente Pekela past huisvesting ambtenaren aan om kosten renovatie te drukken
S.V. Dynamica start met Fungroep Acrogym in Nieuwe Pekela
Geen onregelmatigheden bij inspectie FD Caravans in Oude Pekela
Project Buurtgezinnen krijgt vervolg met nieuwe coördinator
Een gezellige muzikale middag in MFC de Binding Oude Pekela
BEELDVERSLAG - Veiligheidsdag in Oude Pekela trekt veel publiek
Gemeente Pekela roept inwoners op tot schermvrije avond
Werkgeversbijeenkomst in Oude Pekela staat in teken van arbeidsmarkt en AI
Wethouder Eddie Jonker feliciteert VV Pekela met nieuwe pannakooi
Geslaagde Tukker FM Donders Dikke Tent Party Pekela
Bluesliefhebbers kunnen zich opmaken voor Blues in Pekel

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

e6u0k4qb5d17ocar5vt34n3n12