Ingezonden bericht: Pekelder Mariska Gons loopt voor onderzoek naar MS
Geplaatst: donderdag 8 mei 2025 om 12:05 | Views: 1340
PEKELA - Mijn naam is Mariska Gons, ik ben 35 jaar en woon samen met mijn dochter Lynn (8) in Pekela. Deze maand zet ik mij in voor een doel dat mij persoonlijk raakt: ik zamel geld in voor onderzoek naar Multiple Sclerose (MS) – een ziekte waar ik zelf mee leef en die helaas nog te onbekend is bij veel mensen.
MS is een grillige en ingrijpende aandoening van het centrale zenuwstelsel, waarvan de impact moeilijk uit te leggen is. Daarom heb ik besloten om niet stil te blijven zitten, maar letterlijk in beweging te komen.
In het kader van The May 50K, een internationale actie waarbij deelnemers zich inzetten door te wandelen of hardlopen voor MS-onderzoek, wandel ik dagelijks door en rondom Pekela. Hiermee wil ik meer aandacht vragen voor deze ziekte én geld inzamelen voor wetenschappelijk onderzoek.
Elke dag plaats ik een update van mijn wandelingen op mijn actiepagina en op Facebook, om mensen te laten meeleven én -lopen:
🔗 Actiepagina The May 50K
🔗 Facebook-updates van Mariska
Mijn persoonlijke doel is om € 2.000,- op te halen. Daarom wil ik via deze weg iedereen vragen: help mij mee door mijn actie te delen of een donatie te doen. Elke bijdrage, klein of groot, maakt verschil. Samen kunnen we een stap dichterbij een toekomst zonder MS komen.
Dankjewel voor je steun!
— Mariska Gons, Pekela