37-jarige Muntendammer verongelukt op Raadhuisweg Oude Pekela
Geplaatst: dinsdag 11 juni 2024 om 13:00 | Views: 14538
OUDE PEKELA - In de nacht van maandag op dinsdag heeft een tragisch ongeval plaatsgevonden op de Raadhuisweg in Oude Pekela. Rond 00:25 uur botste een personenauto door nog onbekende oorzaak tegen een boom. Hierbij is een 37-jarige man uit Muntendam om het leven gekomen.
Hulpdiensten snel ter plaatse
De hulpdiensten, waaronder het Mobiel Medisch Team (MMT) en de brandweer, waren snel ter plaatse. Ondanks hun inspanningen kon het leven van de 37-jarige man niet worden gered. Hij moest door de brandweer uit het wrak worden bevrijd.
Aanhoudingen na vluchtpoging
Twee andere inzittenden van de auto, een 34-jarige vrouw en een 37-jarige man, beiden uit Muntendam, sloegen na het ongeval op de vlucht. Dankzij een Burgernet-oproep werden zij enkele honderden meters van de plaats van het ongeval aangehouden. Ze worden verdacht van het verlaten van de plaats van een ongeval en worden verhoord.
Onderzoek naar de toedracht
De politie is een onderzoek gestart om de exacte toedracht van het ongeval te achterhalen. Meer details worden verwacht naarmate het onderzoek vordert.