Gratis busvervoer voor Pekelders naar Oranjebevrijdingsconcert

Foto: www.jansenreizen.com

Geplaatst: zaterdag 18 maart 2017 om 14:40 | Views: 8046

Auteur: Gerard Brunink - OBCP

PEKELA - Inwoners van Boven en Nieuwe Pekela worden door het bestuur van het OBCP in de gelegenheid gesteld gratis gebruik te maken van vervoer bij hun bezoek aan het Oranjebevrijdingsconcert in de Binding. Jansen Reizen uit Oude Pekela rijdt op zaterdag 29 april de route langs het Pekelderdiep vanaf de brug bij de Wildeplaats in Boven Pekela (start 18.30 uur) naar de grens van Oude en Nieuwe Pekela.

Op dit traject kunnen de bezoekers van het concert op elke willekeurige plaats instappen. Vervolgens gaat het rechtstreeks naar de Binding. Zij kunnen van deze service gebruik maken als zij in het bezit zijn van de speciale buskaart die hiervoor beperkt beschikbaar wordt gesteld. De vervoerbewijzen zijn alleen verkrijgbaar bij de uitgifteplekken van de toegangsbewijzen voor het concert, t.w. Bakkerij Westers, Schilderbedrijf Wieske, de Kiepe en Mulder Pot.

Door met de buskaarten te zwaaien kan de chauffeur van de speciale bus te kennen worden gegeven dat moet worden gestopt. Het OBCP doet deze geste ter compensatie van het feit dat er nu en in de toekomst maar één concert wordt georganiseerd en dit in 2017 in Oude Pekela zal plaatsvinden. Zoals eerder al werd aangekondigd zal het bevrijdingsconcert 2018 in Nieuwe Pekela worden gehouden en vervolgens om en om. Het Oranjebevrijdingsconcert begint om 19.30 uur. Uiteraard brengt de bus de passagiers na afloop van het concert ook weer terug.

Eerder verschenen:

FNV organiseert informatieve mantelzorgbijeenkomst in Pekela
Muziek Vitamines zorgen voor gezellige middag in het Dokhuis
Muziekfeest in De Kiepe voor Stichting Opkikker
Fitclub Pekela helpt kinderen met plezier in beweging te komen
Meneer en mevrouw De Wal 60 jaar getrouwd
Zonnepanelen Noord gaat verder met andere bedrijven onder het gezamenlijke merk ZPN
Club P.KEL opent deuren tijdens feestelijke open dag
Theater Pierewaai in Bibliotheek Oude Pekela tijdens de Nationale Voorleesdagen
Kinderen bereidden gezonde hapjes voor ouderen tijdens Appeltje Eitje-campagne
Nieuwe ronde Vitaliteitstraject bij Sportcentrum Zempo van start op 15 januari
Sterke seizoensstart voor AB Dance met podiumplaatsen in Assen
Adviesraad Sociaal Domein Pekela zoekt nieuwe leden
The Wieners brengen ode aan Hank Williams in Nieuwe Pekela
Nieuwjaarsvisite Zonnebloem wordt Valentijnsbijeenkomst
Informatieavond over woningisolatie en Nij Begun-subsidie trekt ruim 150 bezoekers
Voorleeskampioenen kans op plek in procinciale finale De Nationale Voorleeswedstrijd
Nieuwjaarsvisite Zonnebloem afd Oude Pekela en omstreken uitgesteld
Aangepaste dienstverlening Huisartsenpraktijk B75 door winterse weersomstandigheden
Strooiers belaagd met vuurwerk en sneeuwballen in Nieuwe Pekela
Hele week geen afvalinzameling meer door Omrin in Pekela

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

rl7joivbn948plqvt1lnd19u50