H. Schoenmaker wint 22e editie van het OPK vissen

Geplaatst: zondag 31 mei 2026 om 19:35 | Views: 5362

PEKELA - Onder prachtige omstandigheden werd zaterdag 30 mei de 22e editie van het O(pen) P(ekelder) K(ampioenschap) vissen gehouden. Twintig deelnemers gingen daarbij de strijd aan om de felbegeerde OPK-wisselbokaal.

In de vroege ochtend vertrokken de deelnemers richting de steigers in Scheemda, waar om 08.00 uur het startsein voor de wedstrijd klonk. Al snel werden op verschillende plekken vissen gevangen, al had de ene deelnemer meer succes dan de andere. De gezellige sfeer langs de waterkant maakte echter veel goed.

Na vijf uur vissen klonk om 13.00 uur het eindsignaal en konden de vangsten worden gewogen. Uiteindelijk bleek H. Schoenmaker de sterkste van de dag. Met een totaalgewicht van 5610 gram wist hij de wedstrijd overtuigend te winnen.

Voor Schoenmaker kwam de overwinning op een mooi moment. De afgelopen weken verkeerde hij naar eigen zeggen niet in topvorm, maar tijdens het OPK liet hij zien dat hij op belangrijke momenten kan pieken. Als winnaar mocht hij de felbegeerde OPK-wisselbokaal in ontvangst nemen.

De organisatie kijkt terug op een geslaagde wedstrijddag en feliciteert alle prijswinnaars met hun prestaties. De volgende wedstrijd staat alweer gepland op 13 juni.

Fotoreportage

   O(pen) P(ekelder) K(ampioenschap) vissen 22e editie

Eerder verschenen:

Herfstzon en gezelligheid aan de Noordercolonie!
Hollandse avond met Excelsior en Martin Zemering in Nieuwe Pekela
Wie wil meewerken aan een betere Jeugdzorg?
6 november: Vrouwenzangavond in Hervormde Kerk Nieuwe Pekela
Houten keukens in 2026: dit zijn de opvallendste trends
Stichting Madre Rosetta geeft al twintig jaar kansarme meisjes en jonge vrouwen een toekomstperspectief
Theatergroep Waark strijkt neer in Oude Pekela met nieuwe Nedersaksische muziektheatervoorstelling
Fietsencontrole bij OBS De Linde
Scheiden met kinderen: goede afspraken gaan verder dan de zorgverdeling
Nederlanders zitten bijna negen uur per werkdag: wat kunnen bedrijven daaraan doen?
Meer privacy in de tuin zonder een grote verbouwing
Een natte herfst begint bij de voordeur: zo houden bedrijven hun entree veilig en schoon
Burgemeester sluit woning aan Veerstraat Oude Pekela vanwege drugs en illegaal vuurwerk
Bluesavond met AJ Plug en band geannuleerd
29 oktober: Ladies Night bij Bloemenshop Jolanda in Nieuwe Pekela
VAN HARTE: Chantal Ploeger is 40 jaar geworden
VAN HARTE: Bert is vandaag 65 jaar geworden
Pekela straalt: nieuwe sfeerverlichting brandt in winkelcentra
Pekela maakt pas op de plaats met nieuwe plannen voor komend jaar
Dag van de Mantelzorg in Pekela: middag vol waardering en ontspanning

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

ohchuuq3umg665ph6igpppn5l5