Drukbezochte Kerst Singinn muziekvereniging Excelsior in boerenschuur

Geplaatst: maandag 22 december 2025 om 08:05 | Views: 6880

PEKELA - In een sfeervol verlichte boerenschuur aan de Beneden Polderweg in Oude Pekela vond op zondag 21 december de Kerst Sing-Inn plaats van Christelijke Muziekvereniging Excelsior uit Nieuwe Pekela. De schuur, die feestelijk was aangekleed met kerstverlichting en meerdere kerstbomen, vormde het decor voor een warme en uitnodigende kerstavond.

Walking in the Air

Onder leiding van dirigent Bauke Burghgraef bracht het orkest een gevarieerd programma met bekende kerstliederen en momenten van samenzang. Dit zorgde voor een sterke verbondenheid tussen muzikanten en publiek. Ook het opleidingsorkest werkte mee aan het concert en liet zien hoe belangrijk het opleiden van nieuwe muzikanten is voor de toekomst van de vereniging.

Aan de Kerst Sing-Inn ging dagen vol voorbereiding vooraf. Zaterdag is er door vrijwilligers van Excelsior de hele dag hard gewerkt om de schuur van Molema om te toveren tot een sfeervolle concertlocatie. Dankzij deze gezamenlijke inzet konden muziek en gezelligheid samenkomen op een bijzondere plek.

De belangstelling was overweldigend. Er kwamen zoveel bezoekers op af dat er uiteindelijk stoelen tekort waren en een deel van het publiek het concert staand moest bijwonen. De vereniging was superblij met deze grote opkomst en de betrokkenheid van zoveel liefhebbers van kerstmuziek.

Na afloop bleef het nog lang gezellig op het erf. Bezoekers konden genieten van chocolademelk en glühwein, aangeboden door de muziekvereniging, terwijl houtkachels buiten zorgden voor extra warmte en sfeer.

Met deze Kerst Sing-Inn kan muziekvereniging Excelsior terugkijken op een zeer geslaagde en verbindende kerstactiviteit. Nieuwe muzikanten zijn bij Excelsior van harte welkom, of zij nu al een instrument kunnen bespelen of nog niet. Iedereen met interesse in muziek maken kan bij de vereniging terecht.

De kerstactiviteiten van Excelsior zijn hiermee nog niet voorbij. In de kerstnacht zullen leden van de vereniging op meerdere plekken in Nieuwe Pekela het traditionele ‘Stille Nacht’ ten gehore brengen, een moment dat ieder jaar opnieuw zorgt voor verbinding en bezinning in het dorp.

Fotoreportage

   Kerst Singinn Excelsior Nieuwe Pekela 2025 - Foto's Freddy Stötefalk

Eerder verschenen:

Pekelder Isolatieaanpak Nij Begun helpt inwoners in Pekela
(G)oud 67+ Event in Nieuwe Pekela: een hartstikke geslaagde dag!
Verslag en foto's van de laatste scootmobieltocht van 2026!
Bieb-Pubquiz in de mobiele bibliotheek in de Kiepe
Jumbo Oude Pekela start spaaractie met historisch verzamelalbum over Pekela
VAN HARTE: Manon is 37 jaar geworden
Swingende Keltische klanken en sfeer in een uitverkocht Albatrosgebouw
Gemeente Pekela haalt grof snoeiafval op tijdens takkenroute
Abel en Hillie Wieske uit Nieuwe Pekela een briljanten paar
Het verdwenen circus van Noordster Oude Pekela
Herfstzon en gezelligheid aan de Noordercolonie!
Hollandse avond met Excelsior en Martin Zemering in Nieuwe Pekela
Wie wil meewerken aan een betere Jeugdzorg?
6 november: Vrouwenzangavond in Hervormde Kerk Nieuwe Pekela
Houten keukens in 2026: dit zijn de opvallendste trends
Stichting Madre Rosetta geeft al twintig jaar kansarme meisjes en jonge vrouwen een toekomstperspectief
Theatergroep Waark strijkt neer in Oude Pekela met nieuwe Nedersaksische muziektheatervoorstelling
Fietsencontrole bij OBS De Linde
Scheiden met kinderen: goede afspraken gaan verder dan de zorgverdeling
Nederlanders zitten bijna negen uur per werkdag: wat kunnen bedrijven daaraan doen?

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

82dfnc1vimqplte1ij466c9aj1