Muziekfeest in De Kiepe voor Stichting Opkikker

Geplaatst: vrijdag 16 januari 2026 om 12:05 | Views: 7920

NIEUWE PEKELA - Nieuwe Pekela maakt zich op voor een feestelijke en muzikale avond met een warm hart. Op zaterdag 21 maart 2026 organiseert het Activiteiten Team Nieuwe Pekela een groots Muziekfeest waarvan de volledige opbrengst ten goede komt aan Stichting Opkikker.

Het evenement vindt plaats bij Horeca De Kiepe aan de Meidoornlaan 88 (9663 EG) in Nieuwe Pekela. De zaal opent om 19.00 uur en het programma start om 20.00 uur. Bezoekers kunnen rekenen op een gezellige avond vol muziek en entertainment, verzorgd door diverse bekende artiesten. Op het podium staan onder andere The Sixties, Patrick van de Worp, Marlous Oosting, Andries Faber, Dennis Schäper, zanger Harjan, Grace West en Chris de Roo. Licht en geluid worden verzorgd door Schut Karaoke.

De organisatie hoopt op een grote opkomst. “We willen er samen met iedereen een fantastische avond van maken, voor een supermooi doel,” aldus het Activiteiten Team Nieuwe Pekela.

Kaartverkoop
Kaarten zijn verkrijgbaar voor slechts € 10,- in de voorverkoop. Kinderen betalen € 5,-, waarbij geldt dat kinderen tot 15 jaar alleen onder begeleiding van een volwassene welkom zijn. Aan de deur kosten kaarten € 12,50. Reserveren kan eenvoudig via telefoonnummer 06-45382462 of via Facebook Messenger (Activiteiten Team Nieuwe Pekela). Gereserveerde kaarten kunnen op afspraak worden afgehaald.

Tijdens de avond kunnen bij Horeca De Kiepe munten worden gekocht voor hapjes en drankjes. De volledige opbrengst van de ticketverkoop wordt geschonken aan Stichting Opkikker, die zich inzet voor gezinnen met een langdurig ziek kind.

Wie houdt van live muziek, gezelligheid én iets wil betekenen voor een goed doel, mag dit muziekfeest niet missen. Heb jij je kaartjes al?

Eerder verschenen:

Komische aftrap van nieuw toneelseizoen PALVU Oude Pekela
24 maart: Laatste Pekelder Proatcafé van het seizoen in De Binding
Vrijdag 6 maart: Toneelgroep Internos speelt komedie in De Riggel
Moderne verwarming in traditionele huizen
8 maart: Zangdienst in Hervormde Gemeente Nieuwe Pekela
Gemeente Pekela start met kap van 28 bomen langs Pekelder Hoofddiep
Troubadour Rob Krot te gast bij Stichting Luthers Erfgoed
Stichting Luthers Erfgoed Pekela doet mee aan NL-Doet
Voorjaarsbekalking door loonbedrijf A.D. en J.J. Moed
NL Doet!, Pekela doet!, de hervormde gemeente doet!
Muziekvitaminen brengt mensen samen in De Molenhof
Scholen uit Pekela, Noordenveld en Westerkwartier strijden tegen elektronisch afval
Uitverkocht concert ‘Noordballaden’ eindigt in staande ovatie
Erik Schipper stapt over naar 50PLUS
Brandweer redt kraai uit schoorsteen aan Spoetnikstraat in Oude Pekela
VAN HARTE: Rowan Ahlers is 22 jaar geworden
VAN HARTE: Soraya Akran is vandaag 20 jaar geworden
RTV Noord komt met verkiezingsprogramma Tussen de Kiezers naar Gemeente Pekela
Doelen bereiken voor een gezonde financiële toekomst
Workshop Rondkomen met je geld in Bibliotheek Oude Pekela

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

o6v6vlr1fogf5q5bacdkmplqg0