Team Manege NIOP uit Pekela naar internationaal concours Indoor Friesland

Geplaatst: woensdag 15 oktober 2025 om 19:55 | Views: 771

PEKELA / LEEUWARDEN - Na een seizoen vol successen mag het team van Manege NIOP Pekela zich opmaken voor een nieuw hoogtepunt: deelname aan het internationale concours Indoor Friesland in Leeuwarden. Het viertal van Team Salva’s Pony Power Noord heeft zich na een intensieve kwalificatie weten te plaatsen voor de Epplejeck Horse & Rider Superstores Viertallen Cup Finale op vrijdag 17 oktober.

De ruiters Linde, Tess, Tessa en Sophia, onder leiding van commandante Marsha Smits, coach Marian Staal en met inval-commandant Fleur, nemen het daar op tegen de beste viertallen van Nederland – in alle klassen en categorieën. “Viertal rijden is zoveel meer dan met z’n vieren achter elkaar rijden,” vertelt de trotse commandante. “Het is samen denken, samen doen en één team vormen. Dat gevoel nemen we mee de ring in.”

Het team kende een indrukwekkend seizoen. Zo begonnen ze als Gronings kampioen in de klasse Z, wonnen Nederlands zilver tijdens het NK met een score van 70,25%, en behaalden onlangs in Warga met hun kür op muziek Symphoneon Z een prachtige 72,8% – goed voor de tweede plaats en het felbegeerde oranje ticket naar Indoor Friesland.

Tijdens het concours in Leeuwarden zal het viertal in vol glittertenue de eer van Pekela verdedigen. “We beloven een rit vol passie, plezier en blauwe power,” aldus het team enthousiast.

De deelname is mede mogelijk gemaakt dankzij de steun van sponsors Salva Paardensport Coaching & Educatie, De Groot Tuin & Parkmachines, Ruiterchique en Manege NIOP.

Het team roept iedereen op om te komen aanmoedigen op vrijdag 17 oktober tijdens Indoor Friesland.
Meer informatie is te vinden via indoorfriesland.frl.

Eerder verschenen:

Pekelder judoka Elin Roorda pakt vijfde plaats op Nederlands Kampioenschap
Regenboogconcert 'Iedereen zichzelf' in Lutherse kerk Nieuwe Pekela
Pekelder prijsvraag levert goede ideeën op voor het Taalhuis
Nieuwe parkeervakken aan Raadhuislaan Oude Pekela
Leer alles over routeplanners – Workshop in Bibliotheek Oude Pekela
Pekelder Proatcafé opent seizoen met lezing over kartonnage-industrie
Megatransport TenneT flink vertraagd bij Onstwedderbrug Nieuwe Pekela
Vrijwilligers gezocht voor schoonmaakactie op het kerkhof Nieuwe Pekela
Pekela is klaar voor megatransport van TenneT en Wagenborg
Oktober woonweken bij Old Ambt Meubelen met hoge kortingen en feestelijke finaledag  
Gemeente en Dorpscoöperatie Pekela bekrachtigen samenwerking voor behoud bruggen Pekelder Hoofddiep
Is de financiële toekomst van MKB-ondernemers meer dan alleen winst?
Dag van de Mantelzorg in Pekela met speciale lunch
Grote belangstelling voor tweede editie van ‘Het Perfecte Plaatje Pekela’
Onverwachte bijwerkingen
Waarom regen zo verschillend wordt ervaren
Word ‘Gast van de Raad’ en ontdek hoe Pekela wordt bestuurd
Beweegtoppers zetten peuters in beweging
Roelf en Reina uit Oude Pekela een briljanten paar
Het Perfecte Plaatje Pekela: 20 foto’s van lokale hobbyfotografen in expositie

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

huap7s27le6kjnpq4hj7ieiq25