Arno Gons uit Oude Pekela strijdt mee om Nederlands kampioenschap National Hotrods

© Sence of Speed - Arno van Heijsteren

Geplaatst: zondag 21 september 2025 om 08:05 | Views: 9443

OUDE PEKELA - Oude Pekela staat dit jaar volop in de schijnwerpers van de autosport. Inwoner Arno Gons neemt namelijk deel aan het Dutch Open Championship National Hotrods en draait mee in de absolute top. Met nog twee raceweekenden te gaan staat hij momenteel tweede in het kampioenschap, maar de kans is groot dat hij kan doorstoten naar de eerste plek.

Het team 508 Racing uit Oude Pekela heeft dit seizoen al 14 races afgelegd op zowel lange als korte ovalcircuits, verspreid door heel Nederland. De strijd om het kampioenschap is bijzonder spannend en zal naar verwachting pas tijdens het finaleweekend op 4 en 5 oktober in Posterholt (Limburg) worden beslist.

“Het is geweldig om als team uit Oude Pekela zo hoog mee te doen in dit nationale kampioenschap. We hebben hard gewerkt en hopen het seizoen in Limburg met een mooi resultaat af te sluiten,” aldus de coureur.

De komende weken staan nog in het teken van voorbereiding en de laatste races. Of Oude Pekela straks een landelijk kampioen National Hotrods rijker is, zal begin oktober duidelijk worden. Eén ding is zeker: het dorp kan trots zijn op dit sportieve visitekaartje.

De klasse zal ook dichterbij huis nog te bekijken zijn. 28 september aanstaande rijden zij in Ter Apel op circuit de Polderputten. Voorafgaand zal er op 27 september een vrij training zijn die ook voor publiek vrij toegankelijk is.

© Henk Buitenhuis

Eerder verschenen:

Grunniger dainst in hervormde kerk van Nieuw Pekela
Zelfgemaakte decoratie: kleine creatieve projecten met groot effect
Brandweer Oude Pekela houdt eerste oefening in nieuwe woonwijk aan de Hooiweg
Inwonertal Pekela groeit met ruim honderd inwoners
COLUMN: Mag ik je ̶G̶E̶E̶N̶ advies geven?
6 maart: Silvia Fledderus gaat ‘d’Oale Folklaidjes’ zingen in Wedderwegkerk
VAN HARTE: Shylana Kuiper is 17 jaar geworden
Muziek, hoop en verbondenheid in Wedderwegkerk Oude Pekela
Brandweer Pekela zet jubilarissen en geslaagden in het zonnetje
Zangdienst met Cantare Fides in Hervormde Kerk Nieuwe Pekela
Kom gezellig pannenkoeken eten bij de Wedderwegkerk in Oude Pekela
Start je dag goed en kom ontbijten met de burgemeester!
Mevrouw De Boer 102 lentes jong
Nieuw transformatorstation geplaatst in Schipperswijk Oude Pekela
Superbingo in Nieuwe Pekela: mooie prijzen en gegarandeerde hoofdprijs van €300
Tijdelijke uitbreiding Groen van Prinsterer-school in Nieuwe Pekela
Code oranje voor ijzel: maatregelen en aangepaste openingstijden in en rond Pekela
18 projecten in Pekela ontvangen samen ruim €120.000 uit leefbaarheidsfonds
Leer DigiD gebruiken tijdens gratis workshops in Bibliotheek Oude Pekela
Toneelvereniging PALVU trapt 88ste seizoen af met blijspel in De Binding

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

ala6l92p1ug695unrhln6jlse0