Classic Demo motorenspektakel in Nieuwe Pekela trekt veel bekijks

Geplaatst: maandag 5 mei 2025 om 14:55 | Views: 6217

NIEUWE PEKELA - Gisteren, zondag 4 mei, stond industrieterrein Holland Marsh in Nieuwe Pekela volledig in het teken van brullende motoren en nostalgische snelheden tijdens de Classic Demo Nieuwe Pekela, georganiseerd door het Rijdend Motorsport Museum (RMM). Het terrein was speciaal voor de gelegenheid omgebouwd tot een tijdelijk circuit, waar motorliefhebbers uit het hele land op afkwamen.

Tijdens dit gratis toegankelijke evenement draaide het niet om wie het hardst ging, maar om regelmatigheid: de deelnemers moesten hun rondes zo gelijkmatig mogelijk rijden. Klassieke motoren uit alle klassen – van 50 cc tot 500 cc, inclusief zijspannen – kwamen aan bod. De trainingen begonnen al om 10.00 uur, waarna de officiële demo's vanaf 13.00 uur van start gingen. De dag werd afgesloten met een feestelijke prijsuitreiking rond 17.00 uur.

Bezoekers konden ook een kijkje nemen in het rennerskwartier, waar ze de klassieke motoren van dichtbij konden bewonderen en in gesprek gingen met de trotse eigenaren.

De Classic Demo in Nieuwe Pekela is onderdeel van een landelijke reeks van RMM, met eerdere of komende edities in onder andere Winschoten, Oosterwolde, Harlingen, De Wilp en Gorredijk.

Fotoreportage
Fotograaf Johan de Groot legde het hele evenement vast in een prachtige fotoreportage. De beelden geven een sfeervol inkijkje in deze dag vol nostalgie, techniek en motorpassie.
👉 Bekijk de foto's onderaan dit artikel.

De Classic Demo bleek niet alleen een waar spektakel voor motorsportliefhebbers, maar ook een gezellig dagje uit voor jong en oud. Een succesvolle editie die smaakt naar meer!

Fotoreportage

   Classic demo-race 4 mei 2025 Rijdend Motorsport Museum in Nieuwe Pekela - Foto's Johan de Groot

Eerder verschenen:

Museum Kapiteinshuis woensdag gratis toegankelijk voor kinderen!
Tweede megatransport van TenneT trekt opnieuw veel bekijks
Vrijdag 24 oktober: Kinderbingo in De Kiepe Nieuwe Pekela
Durfals beleven griezelige gezelligheid bij EMS Spooktocht in Pekelderbos
Iedereen kan meedoen aan sport en cultuur in Pekela!
Slimme pakketwand voor flexwoningen aan Hooiweg in Oude Pekela
Gezellige scootmobieltocht door Pekela en omgeving
Pekela start bewustwordingscampagne ‘Dat is ook mantelzorg’
Inloopmiddag met Steffie Stemwijzer helpt Pekelders bij keuze voor Tweede Kamerverkiezingen
Gemeentehuis Pekela krijgt grote renovatie en mogelijk nieuwe raadzaal
Gemeente Pekela start grootschalige vernieuwing van rioolstelsel
Waarom digitaal veilig werken ook in Pekela belangrijk is
King's Kids Pekela: de zesde editie!
Pekelder judoka Elin Roorda pakt vijfde plaats op Nederlands Kampioenschap
Team Manege NIOP uit Pekela naar internationaal concours Indoor Friesland
Regenboogconcert 'Iedereen zichzelf' in Lutherse kerk Nieuwe Pekela
Pekelder prijsvraag levert goede ideeën op voor het Taalhuis
Nieuwe parkeervakken aan Raadhuislaan Oude Pekela
Leer alles over routeplanners – Workshop in Bibliotheek Oude Pekela
Pekelder Proatcafé opent seizoen met lezing over kartonnage-industrie

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

emg9mlqjkbqlo2r8ro0e4db937