Sfeervolle voorjaarsmarkt OBS Hendrik Wester trekt veel bezoekers

Geplaatst: woensdag 16 april 2025 om 19:00 | Views: 7322

OUDE PEKELA - Woensdag 16 april vond bij OBS Hendrik Wester een feestelijke voorjaarsmarkt plaats. De school aan de Burgemeester Snaterlaan 68 opende tussen 16.00 en 18.30 uur haar deuren voor een middag vol gezelligheid, lekkernijen en creativiteit. De markt werd druk bezocht en bracht jong en oud samen in een warme, vrolijke sfeer.

Al bij binnenkomst werden bezoekers verwelkomd door de paashaas, die met high fives het begin van een feestelijke middag inluidde. De school was omgetoverd tot een kleurrijke marktplaats, met kraampjes vol zelfgemaakte paas- en voorjaarsdecoraties. Deze creaties, gemaakt door leerlingen en ouders, vonden gretig aftrek bij de bezoekers.

Op culinair gebied was er eveneens volop keuze. De geur van vers gebakken hamburgers – al dan niet speciaal – broodjes knakworst, zoete muffins en paaseitjes trok menigeen naar de diverse tafels vol lekkernijen.

Een bijzonder onderdeel van de middag was de gezellige kleedjesmarkt. Kinderen konden hier hun speelgoed of zelfgemaakte spulletjes verkopen. Ook de verloting via enveloppen bleek populair; de mooie prijzen vonden in hoog tempo hun weg naar de winnaars.

De voorjaarsmarkt bood niet alleen plezier, maar ook verbinding. Ouders, leerlingen, leerkrachten en buurtbewoners kwamen samen om het voorjaar feestelijk in te luiden. Dankzij de inzet van het schoolteam, betrokken ouders en enthousiaste kinderen kijkt OBS Hendrik Wester terug op een geslaagde en hartverwarmende middag.

Fotograaf Freddy Stötefalk maakte onderstaande fotoreportage.

Fotoreportage

   Voorjaarsmarkt Hendrik Westerschool Oude Pekela - Foto's Freddy Stötefalk

Eerder verschenen:

Verslag en foto's van de laatste scootmobieltocht van 2026!
Bieb-Pubquiz in de mobiele bibliotheek in de Kiepe
Jumbo Oude Pekela start spaaractie met historisch verzamelalbum over Pekela
VAN HARTE: Manon is 37 jaar geworden
31 oktober: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
Swingende Keltische klanken en sfeer in een uitverkocht Albatrosgebouw
Gemeente Pekela haalt grof snoeiafval op tijdens takkenroute
Abel en Hillie Wieske uit Nieuwe Pekela een briljanten paar
Het verdwenen circus van Noordster Oude Pekela
Herfstzon en gezelligheid aan de Noordercolonie!
Hollandse avond met Excelsior en Martin Zemering in Nieuwe Pekela
Wie wil meewerken aan een betere Jeugdzorg?
6 november: Vrouwenzangavond in Hervormde Kerk Nieuwe Pekela
Houten keukens in 2026: dit zijn de opvallendste trends
Stichting Madre Rosetta geeft al twintig jaar kansarme meisjes en jonge vrouwen een toekomstperspectief
Theatergroep Waark strijkt neer in Oude Pekela met nieuwe Nedersaksische muziektheatervoorstelling
Fietsencontrole bij OBS De Linde
Scheiden met kinderen: goede afspraken gaan verder dan de zorgverdeling
Nederlanders zitten bijna negen uur per werkdag: wat kunnen bedrijven daaraan doen?
Meer privacy in de tuin zonder een grote verbouwing

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

18jad0s1dnh4emf9dsgbpl64v0