Bewoners Tilstraat bedanken Brandweer Pekela na brand in woning

Geplaatst: dinsdag 11 februari 2025 om 21:25 | Views: 13288

BOVEN PEKELA - Erwin Hensbergen stuurde de volgende brief voor Brandweer Pekela aan de redactie: 'Geachte Brandweer Pekela, met dit bericht willen we onze oprechte dank en waardering uitspreken voor de heldhaftige en professionele manier waarop jullie hebben gehandeld tijdens de brand aan de Tilstraat vorige week. Wij zijn ons ervan bewust dat jullie vaker in dit soort uitdagende en vaak gevaarlijke situaties verkeren, maar de acties die jullie hebben ondernomen in deze specifieke situatie zijn buitengewoon. Op het moment dat het nodig was, stonden jullie klaar.

Wat begon als een verontrustende situatie voor ons werd snel beheerst door de snelheid en expertise waarmee jullie te werk gingen. De moed en vastberadenheid waarmee jullie de situatie onder controle brachten, zijn bewonderenswaardig. Jullie werk heeft niet alleen materiële schade beperkt, maar heeft ook gezorgd dat we er nog kunnen wonen.

Het is vaak zo dat in tijden van crisis de betrokkenheid van de brandweer levens veranderende impact heeft, maar de erkenning voor deze helden blijft soms achterwege. Met dit bericht willen we onze waardering voor jullie onschatbare werk oprecht laten blijken. Het is niet eenvoudig om onder druk de juiste keuzes te maken, zeker niet wanneer elk moment telt, en toch hebben jullie een voorbeeld gesteld van kalmte, professionaliteit en vastberadenheid.

Tijdens de incidenten die vaak onvoorzien en chaotisch zijn, is het duidelijk dat de brandweer in Pekela beschikt over een uitstekend getraind team, dat in staat is om in deze omstandigheden te handelen.

Het is helaas een feit dat de heldendaden van brandweermensen vaak pas echt gewaardeerd worden als we het zelf meemaken. De verhalen van moed en zelfopoffering verdienen een podium, maar het is in momenten van rust dat we ons realiseren hoeveel er op het spel staat. Jullie werk kan niet genoeg geprezen worden.

Namens ons en ongetwijfeld ook velen anderen, willen we jullie bedanken voor jullie geweldige inzet en voor het onvermoeibare werk dat jullie doen.

Hartelijk dank en als we ooit iets terug kunnen doen zijn we er ook voor jullie!'

Eerder verschenen:

Paasfair in verpleeghuis De Clockstede in Nieuwe Pekela
Gemeente en bewoners brainstormen samen over herinrichting Spoetnikstraat
Wordt onze burgemeester de leukste van Nederland?
Filmvertoning ‘Kon Minder’ van Groningse filmmaker Fleur Nonnekes in Bibliotheek Oude Pekela
Start vervanging beschoeiingen Pekelder Hoofddiep
Gemeente Pekela laat inwoners kiezen uit drie nieuwe bushokjes
Gemeenschapszin
Ruim 130 vrouwen wandelen samen door Pekela tijdens inspirerende Women Walk
Sint Willibrorduskerk in Oude Pekela sluit na Pasen definitief
Waterschappen roepen op tot gebruik van ‘watervangers’ in de tuin
19 maart: Taalwandeling vanuit Bibliotheek Oude Pekela
5e Roegbainder Wandeltocht op zaterdag 18 april
Intieme voorstelling d'Oale Folklaidjes van Silvia Fledderus in Wedderwegkerk
Geslaagde toneelmiddag van De Zonnebloem in De Binding
Banners voor gemeenteraadsverkiezingen op bruggen deels weggehaald
Klaverblad Jeugdtoernooi bij LTC Oude Pekela
Volle bak bij presentatie Heeresmeerplannen
Toneelvereniging Rondom ’t Vloat brengt klucht naar Nieuwe Pekela
Inwoners kunnen oude lantaarnpalen Pekelder Hoofddiep ophalen
Kinderburgemeesters van Pekela ontvangen kunstig ontworpen kinderburgemeestersketens

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

5oevvka8lmptjof275glufeog2