Nieuw schilderseizoen Open atelier Nieuwe Pekela van start

Geplaatst: dinsdag 20 augustus 2024 om 14:10 | Views: 6309

NIEUWE PEKELA - Na een mooie zomer starten er weer wekelijkse schilderlessen bij Open atelier Nieuwe Pekela en één keer in de maand is er een schilderworkshop op zaterdag. De zomervakantie is (bijna) voorbij en talrijke activiteiten gaan weer van start. Zo ook de schilderactiviteiten bij Anneke Duit van Open atelier Nieuwe Pekela.

Dit jaar bestaat Open atelier Nieuwe Pekela alweer vijf jaar en ondertussen hebben veel deelnemers kennis gemaakt met schilderen op doek. Beginners die sinds de kleuterschool geen kwast hebben aangeraakt ontdekten het plezier van schilderen en ze ontdekten dat ze veel meer kunnen dan ze dachten. Meer ervaren schilders hebben nieuwe technieken ontdekt en uitgeprobeerd. En als begeleider van de schildersgroepen heb ik mij in deze jaren verder kunnen ontwikkelen in het lesgeven. Bovenal was er in deze jaren veel plezier en gezelligheid in de schildersgroepen. Alle reden om de activiteiten van Open atelier Nieuwe Pekela voort te zetten in het aankomende seizoen.

Er kan weer wekelijks geschilderd worden in mijn atelier, momenteel op de woensdagavond (van 19:00 uur tot 21:30 uur) en donderdagmiddag (van 13:30 uur tot 16:00 uur). Aangezien de donderdagmiddag nagenoeg vol is wordt er bij voldoende belangstelling een extra schildersgroep in de middag opgestart.
Wil je liever af en toe een keer schilderen, dan kan dat ook tijdens een schilderworkshop op zaterdag (van 11:00 uur tot 16:00 uur).

En, nogmaals, het maakt niet uit of je veel of weinig ervaring hebt met schilderen. Iedereen kan veel meer dan hij of zij van zichzelf denkt!

Ben je nieuwsgierig en lijkt het je leuk om te ontdekken of schilderen iets voor jou is, dan ben je van harte welkom voor een gratis proefles.

Voor meer informatie stuur me dan een email: info@annekeduit.nl of neem een kijkje op mijn website: www.annekeduit.nl

Eerder verschenen:

Doe mee in de moestuin!
Workshop ‘Hoe herken je nepnieuws?’ in Bibliotheek Oude Pekela
Seniorenbijeenkomst in Pekela over cybercriminaliteit en veiligheid
MC Mios ’93 organiseert voorjaarstoertocht van 200 kilometer
Winnaars Fit20 Wintercompetitie van LTC Oude Pekela bekend
Inschrijving Klaverblad Open bij LTC Oude Pekela geopend
Reis 10 april met Excelsior mee langs muzikale landschappen
Inloopbijeenkomst Erfgoedloket Groningen bij Siep&Co in Oude Pekela
Wie mist deze herenfiets?
Bijzonder internationaal bezoek bij opening tentoonstelling in Museum Kapiteinshuis
VAN HARTE: Grietje Bisschop is 35 jaar geworden!
Muziek Vitaminen op 8 april: samen zingen goed voor lichaam en geest
Pekela verdubbelt de ISDE-subsidie voor warmtepompen: tot 5.000 euro extra steun voor woningeigenaren
Gemeente Pekela sluit deal met eigenaar van grond waar drugslab ontplofte
Lintje Pekelder VVD-raadslid Jolanda Fridrichs-Kok bij afscheid
Maker met Pekelder roots werkt aan kunstproject over biculturaliteit
Gecombineerde Leefstijlinterventie (GLI) Vita Salis Fysiotherapie in Nieuwe Pekela
‘Bertje’ wachtte twee jaar voor een briljanten liefde
Feestelijk jubileumconcert door popkoor The Blue Happy Bacon
Zaterdag 23 mei: Reunie El Rondo Nieuwe Pekela

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

g6c37gel72rvk2ssqk2341cau3