Nieuw schilderseizoen Open atelier Nieuwe Pekela van start

Geplaatst: dinsdag 20 augustus 2024 om 14:10 | Views: 5899

NIEUWE PEKELA - Na een mooie zomer starten er weer wekelijkse schilderlessen bij Open atelier Nieuwe Pekela en één keer in de maand is er een schilderworkshop op zaterdag. De zomervakantie is (bijna) voorbij en talrijke activiteiten gaan weer van start. Zo ook de schilderactiviteiten bij Anneke Duit van Open atelier Nieuwe Pekela.

Dit jaar bestaat Open atelier Nieuwe Pekela alweer vijf jaar en ondertussen hebben veel deelnemers kennis gemaakt met schilderen op doek. Beginners die sinds de kleuterschool geen kwast hebben aangeraakt ontdekten het plezier van schilderen en ze ontdekten dat ze veel meer kunnen dan ze dachten. Meer ervaren schilders hebben nieuwe technieken ontdekt en uitgeprobeerd. En als begeleider van de schildersgroepen heb ik mij in deze jaren verder kunnen ontwikkelen in het lesgeven. Bovenal was er in deze jaren veel plezier en gezelligheid in de schildersgroepen. Alle reden om de activiteiten van Open atelier Nieuwe Pekela voort te zetten in het aankomende seizoen.

Er kan weer wekelijks geschilderd worden in mijn atelier, momenteel op de woensdagavond (van 19:00 uur tot 21:30 uur) en donderdagmiddag (van 13:30 uur tot 16:00 uur). Aangezien de donderdagmiddag nagenoeg vol is wordt er bij voldoende belangstelling een extra schildersgroep in de middag opgestart.
Wil je liever af en toe een keer schilderen, dan kan dat ook tijdens een schilderworkshop op zaterdag (van 11:00 uur tot 16:00 uur).

En, nogmaals, het maakt niet uit of je veel of weinig ervaring hebt met schilderen. Iedereen kan veel meer dan hij of zij van zichzelf denkt!

Ben je nieuwsgierig en lijkt het je leuk om te ontdekken of schilderen iets voor jou is, dan ben je van harte welkom voor een gratis proefles.

Voor meer informatie stuur me dan een email: info@annekeduit.nl of neem een kijkje op mijn website: www.annekeduit.nl

Eerder verschenen:

Kerst Marathon Radio zet zich in voor mensen die het moeilijk hebben tijdens de feestdagen
Buurtvereniging De Scheepsjoagers in Oude Pekela stopt na 38 jaar
27 december: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
Fitclub Pekela helpt kinderen met plezier in beweging te komen
Gemengd badmintondubbel mondt uit in 65 jaar huwelijksgeluk
Gemeente Pekela organiseert gratis reanimatietrainingen voor inwoners
Drukbezochte Kerst Singinn muziekvereniging Excelsior in boerenschuur
Laatste rit Kersttour Groningen 2025: licht, warmte en verbondenheid
BEELDVERSLAG Sfeervolle Tanger Trekker Lichtjestocht door Westerwolde
Milieustraat Pekela extra en gratis geopend aan het einde van het jaar
Samen in beweging tijdens sfeervolle Kerstfit-avond van Fyzigo
Pekela laat beschoeiing Pekelder Hoofddiep vervangen voor 6 miljoen euro
VAN HARTE: Miranda Kiel is vandaag 18 jaar geworden!
Betalen op de markt In Pekela wordt steeds makkelijker
Goed nieuws bij Christelijke Muziekvereniging Excelsior te Nieuwe Pekela!
Briljanten huwelijk voor Douwe en Christina Scheltens
Kerstnachtdienst in de Lutherse Kerk in Nieuwe Pekela
Kerstavonddienst in de Wedderwegkerk Oude Pekela
Veel kraampjes, live muziek en gezellige sfeer bij kerstmarkt in De Spil
61e Volkskerstzang in teken van 'Elke dag een nieuw begin'

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

00h3681qkau1qddq2mbnrspp63