#

Uitslagen Heeresveldconcours

Geplaatst: woensdag 13 juni 2018 om 23:05 | Views: 1928

NIEUWE PEKELA - Afgelopen weekend, van vrijdag t/m zondag, werd het Heeresveldconcours gehouden. Hieronder kunt u alle uitslagen bekijken.

Vrijdagavond

BB klassiek
1 nathalie wolthuis
2 dorien pardijs

BB progressief
1 nathalie wolthuis
2 ingrid riemeijer

B klassiek
1 cynthia van eerbeek
2 illyssia gijsen
3 anne de regt
4 hilde timmermans
5 vivien bos
B progressief
1 sytze van dellen
2 hilde timmermans
3 cynthia van eerbeek
4 kim tebbertman
5 illyssia gijsen

beste combinatie klasse B = cynthia van eerbeek

Zaterdag

L progressief
1 cynthia van eerbeek
2 beaudine hollemans
3 maureen bonder
4 elise hageman
5 nicole botma
5 cynthia van eerbeek

L klassiek
1 beaudine hollemans
2 mariël van mensvoort
3 rianne visscher
4 kim tebbertman
5 nicole botma
6 cynthia van eerbeek

beste combinatie klasse L = beaudine hollemans

M klassiek
1 thomas gangl
2 jan burema
3 thomas gangl
4 bert wierts
5 suzanne tepper
6 sander lubbers
7 seliena lakenvelt

M jacht
1 bert wierts
2 marian lunsche
3 nienke nijboer
4 thomas gangl
5 monique de jong
6 rianne visscher
7 robert havinga

Z/ZZ op tijd
1 hylke de jong
2 xanne sluyter
3 marian lunsche
4 rianne visscher
5 lysanne kruizinga
6 hylke de jong

grote prijs winnares = rianne visscher €500 aangeboden door bouwbedrijf Fennema.

Winnaars van het 1e parcours voor het veteranen springen / oldies cup
1e Britta Willms
2e Ulrike Grote
3e Nadja Hilbrands

Winnaars 2e parcours veteranen springen / oldies cup
1e Britta Willms
2e heino voskamp
3e Ulrike Grote

Winnaars finale veteranen springen / oldies cup
1e Paul Lonneman
2e prijs Britta Willms
3e prijs Nadja Hilbrands

Zondag pony's

Klasse B categorie B

Eerste parcours.
Eerste prijs voor Silke Reuvekamp
Deken aangeboden voor pensionstal de Sems.

Tweede parcours
Eerste prijs voor Mascha Weinans
Deken aangeboden door HWH Deken wasserette

Klasse BB categorie C D

Eerste parcours
Eerste prijs voor Marscha Weinans
Deken aangeboden door H. Drenth B.V.

Tweede prijs voor Justin Weinans
Muscle impuls aangeboden door Superhorse.

Tweede parcours
Eerste plaats voor Mascha Weinans
Waardebon aangeboden door Gerry's Haarsalon.

Tweede prijs voor justin weinans

Klasse B categorie C D E

Eerste parcours
Eerste prijs voor justin weinans
Deken aangeboden door H. Drenth B.V

Tweede prijs voor Katharina Willms
Paardensnoepjes aangeboden door de Graankorrel

Derde prijs voor Justin vos
Vierde prijs voor Hester schrik

Tweede parcours

Eerste prijs voor justin vos
Bovag ondershoudbeurt van Impex
Tweede prijs voor Justin weinans
Derde prijs voor Justin weinans
Vierde prijs voor Esmee minkman

Klasse L categorie B C

Eerste parcours
Eerste prijs voor Danique Huesken
Deken aangeboden door H Drenth B.V.
Tweede prijs voor Isa Pardijs
Paardensnoepjes aangeboden door de Graankorrel.

Tweede parcours
Eerste prijs voor Isa Pardijs
Cowboy magic aangeboden door Animo ruitersport

Klasse L categorie DE

Eerste parcours
Eerste prijs voor Katharina Willms
Studio mix aangeboden door SBS
Tweede prijs voor Thirza Sterenberg
Derde prijs voor Marchien Zuidema

Tweede parcours
Eerste prijs Tatum Klinkhamer
Studio mix aangeboden door SBS
Tweede prijs Melanie Huft
Derde prijs Geline Mellema

Klasse M

Eerste parcours
Eerste prijs voor Illyssia Gijsen
Deken aangeboden door Bas Antema
Tweede prijs voor Tirza Sterenberg
Paardensnoepjes aangeboden door de graankorrel

Tweede parcours
Eerste prijs voor Elana van Beem
Mooi sjabrak als extra prijs

Klasse Z

Eerste parcours
Eerste prijs voor Sytze van Dellen
Deken aangeboden door H. Drenth B.V.

Tweede parcours
Eerste prijs voor Sytze van Dellen

Eerder verschenen:

Geslaagde Gamma Racing Day voor Colin Broesder
GEVONDEN: ID kaart van meneer Bakker (is terug bij eigenaar)
Routes voor op de scooter of motor in omgeving Pekela
25 augustus: Groot springkussen bij kiosk Heeresmeer
Active Kidz Pekela woensdagmiddagactiviteiten in september
31 augustus: Viswedstrijd voor de jeugd
Bekendmakingen gemeente Pekela 2018 week 33 vervolg
Bekendmakingen gemeente Pekela 2018 week 33
29 augustus: Kinderdisco in Linked
26 augustus: Met de antieke trein langs de Holland Amerika Lijn
26 augustus: Motortoertocht MC Miosī93 Blijham
8 september: Jaarmarkt Oude Pekela
7 september: Lucky Star Corso te water
5 september: Bedrijvenpark Oost-Groningen Scheepsjoagen
7 september: Schoenservice Brokschmidt kano-estafette
5 september: Kindermarkt op parkeerplaats bij de Helling
4 t/m 6 september: Fyzigo Fietsdriedaagse
4 september: Kregel Bouwmarkt Kruiwagenrace op het Lido terrein
3 september: J&R Cleaning Viswedstrijd
3 september: IDN Leutje 4 mijl

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

0uq319qepmp1prkhvj30om4nl2