Dag 1 en 2 wintereditie Barrel Challenge 2016
Geplaatst: dinsdag 16 februari 2016 om 20:20 | Views: 9486
Auteur: Teunis Streunding
PEKELA - Erik Vrieze: 'Maandagmorgen rond half 8 al aanwezig bij het vertrekpunt in Stadskanaal. Na de geluidsinstallatie uitvoerig getest te hebben wat danspartijen van de aanwezige bezoekers opleverde, volgde in totaal 800 'droge' kilometers met één tussenstop bij Die Ludolfs! Eén van de opdrachten was om met Die Ludolfs op de foto te gaan wat zeer gelukt is.'
Verder heeft de bimmer zich uitstekend gehouden. Geen mankementen wat helaas niet voor elk team zo vanzelfsprekend was. Dinsdag staat de rit naar Innsbruck op het programma. Hierbij moet het team hun hoogtevrees (wat aanwezig is bij sommige deelnemers) trotseren om een foto te maken bij de hoogste hangbrug van Oostenrijk.
Dag 2
Vertrokken uit Kempten, eerste stop Reutte. Op het parkeerplaats aangekomen, 400 meter de hoogte in om de langste kabelbrug van Europa te oversteken, althans Edwin en Stefan aangezien onze blonde dolle Erik na 10 meter op de brug rechts omkeert maakte. Op de brug en daaromheen adembenemende foto's genomen, hieronder een selectie van de mooie foto's. Op het moment aan het lunchen met barrel team Rusty!
Foto's
Aan dit artikel is meegewerkt door
![]() |
Teunis Streunding 112-fotograaf streunding11@hotmail.com |