Hulp bij aanvraag kwijtschelding gemeentelijke belastingen en Hefpunt
Geplaatst: donderdag 29 januari 2015 om 18:15 | Views: 6968
Auteur: Annemiek Bakker / de Badde | Tinten welzijnsgroep
PEKELA - Heeft u hulp nodig om het formulier 'aanvraag kwijtschelding gemeentelijke belastingen Pekela' en/of het formulier van het 'Hefpunt' in te vullen? Dan bent u van harte welkom op één van de bijeenkomsten die door welzijnsinstelling de Badde voor u georganiseerd zijn.
Donderdag 12 februari van 9.00 uur tot 11.00 uur
Oude Pekela ‘De Binding’ Sportlaan 4, 9665 HT Oude Pekela
Of
Maandag 16 februari van 14.00 uur tot 16.00 uur
Nieuwe Pekela ‘De Kiepe’ Meidoornlaan 88, 9663 EG Nieuwe Pekela
U hoeft zich van te voren niet op te geven. Wel is het nodig dat u op tijd aanwezig bent.
Let op! Het is nodig dat u de volgende papieren meeneemt, zonder deze papieren kunt u de aanvraag op de bijeenkomst niet volledig invullen.
Kopie van:
Auto: kentekenbewijs (beide delen), aankoopfactuur, eventueel financieringscontract.
Eigen woning: Recente specificatie openstaande hypotheekschuld, laatste jaargegevens van hypotheekverstrekker, specificatie actuele hypotheekrente per maand.
Huur woning: Huurspecifiacties; voor en achterzijde, huurtoeslag beschikking 2015.
Loon, pensioen, uitkering: Laatste specificatie van uw salaris en/of uitkeringen.
Overige inkomsten: inkomstenbelasting, alimentatie, kamerverhuur/kostganger: Voorlopige aanslag inkomstenbelasting 2015 m.b.t. hypotheekrente, laatste bankafschrift waarop alimentatie is bijgeschreven, laatste bankafschrift waarop inkomsten kamerverhuur/kostganger is bijgeschreven.
Premie zorgverzekering: Polisblad zorgverzekering 2015 waarop premie staat vermeld, zorgtoeslag beschikking 2015.
Betaalde alimentatie/onderhoudsbijdrage: laatste bankafschrift waarop alimentatie of onderhoudsbijdrage is afgeschreven.
Kinderopvang: Kindervangtoeslag beschikking 2015, eventuele specificatie van de tegemoetkoming werkgever/gemeente/UWV, laatste maandnota instelling kinderopvang.
Andere betalingsverplichtingen en/of schulden
Het kan zijn dat u naast de brief met de aanslag van de gemeente ook een brief heeft gekregen waarop staat dat u kwijtschelding krijgt. In dat geval hoeft u niet opnieuw een aanvraag te doen.
N.B. Er zijn dagelijks spreekuren in de Binding en in de Kiepe. Wij stellen het erg op prijs als u met uw vragen over de kwijtscheldingsformulieren gebruik maakt van de bijeenkomst en niet van dit spreekuur.