Kruidvat in winkelcentrum de Helling Oude Pekela woensdag heropend

Geplaatst: woensdag 23 april 2014 om 12:25 | Views: 32921

OUDE PEKELA - De Kruidvat-winkel aan De Helling 50 in Oude Pekela is compleet vernieuwd en heeft woensdag opnieuw haar deuren heropend. Het filiaal biedt het vertrouwde voordeel in een eigentijdse toegankelijke winkel. Fotografe Jeannet Stötefalk nam vóór en ná de verbouwing een kijkje.

Klanten kunnen in de Kruidvat in Oude Pekela gemakkelijk hun weg vinden dankzij de overzichtelijke presentatie van de producten en worden wekelijks verrast door een grote hoeveelheid wisselende aanbiedingen.

Winkelmanager Kirsten Alles is trots op haar vernieuwde winkel. “In onze vernieuwde winkel staat de klant nog meer centraal. De winkel is overzichtelijk en toegankelijk, met veel voordeel en verrassende aanbiedingen. Samen met mijn team nodig ik iedereen uit Oude Pekela en omgeving van harte uit om dit zelf te komen ontdekken en een kijkje te nemen aan De Helling!”, aldus Alles.

Verrassend, voordelig én toegankelijk
In de vernieuwde winkel worden producten en aanbiedingen zo gepresenteerd dat klanten intuïtief vinden wat zij zoeken. De logica van de klant is bij de presentatie van de ruime hoeveelheid producten het uitgangspunt. Naast de haarstylingproducten en shampoo staan nu bijvoorbeeld ook de föhns gepresenteerd. De babyproducten staan achter in de winkel, zodat (aanstaande) moeders in alle rust het assortiment kunnen bekijken. In het hart van de winkel worden de wekelijkse acties en aanbiedingen gepresenteerd. Ook met de mannen is rekening gehouden. Zij winkelen met name doelgericht. Hierop wordt ingespeeld door het complete assortiment verzorgingsproducten voor mannen overzichtelijk bij elkaar aan het begin van de winkel te presenteren.

Over Kruidvat
Kruidvat telt meer dan 1.000 winkels en is met ruim 15.000 medewerkers marktleider in de health- & beautymarkt in Nederland en België. Kruidvat geeft invulling aan haar motto ‘Steeds verrassend, altijd voordelig’ door een ruime keuze te bieden uit een voordelig, gevarieerd en hoogwaardig aanbod health- & beautyartikelen, aangevuld met een uitgebreid en verrassend assortiment branchevreemde producten.

Foto's Jeannet Stotefalk

Aan dit artikel is meegewerkt door

Jeannet Stotefalk
Fotograaf en videograaf
jeannet@prachtigpekela.nl

Eerder verschenen:

OBCP organiseert bevrijdingsfietstocht op 5 mei: fiets mee door Pekela en omgeving
Pekela viert 80 jaar vrijheid met vlaggetjes en versierde straten
Pekela herdenkt 80 jaar vrijheid (programma 4 mei)
Wie of wat maakt je leven makkelijker of aangenamer?
3 mei: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
3 mei: Ophalen bestelde hanging baskets bij Lutherse Kerk Nieuwe Pekela
Vezelhennep met een laag thc gehalte vergelijkbaar met alcoholvrij bier
Geslaagde Koningsdag bij korfbalvereniging WSS in Oude Pekela
Stralende Koningsspelen in Boven Pekela: muziek, spel en gezelligheid
Traditionele opening van Koningsdag op verschillende plekken in Pekela
Nieuwe Pekela gastheer van Open Nederlands Kampioenschap Kaaibakken 2025
Twee Koninklijke Onderscheidingen in Pekela
VAN HARTE: René Zuur is 60 jaar geworden!
3 mei: Kledingbeurs voor de minima aan Holland Marsh 17D
Gemeente Pekela viert 5 juli driedubbel feest
Pekela neemt maatregelen na controle lichtmasten op sportparken
Nieuwe speeltuin voor Savornin Lohmanlaan in Oude Pekela feestelijk geopend
Klaverblad Open Toernooi bij LTC Oude Pekela
Inwoners steken handen uit de mouwen voor een schoner Pekela
Activiteitencentrum in Nieuwe Pekela fris de meivakantie in dankzij jeugdige voorjaarsschoonmaak

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

tib4i9c500tkl7jr8nv83ngnl6