Via een brief worden vaste klanten bedankt voor hun vertrouwen." />

Drogisterij Wieske in Nieuwe Pekela stopt ermee

Geplaatst: dinsdag 30 oktober 2012 om 16:20 | Views: 18154

NIEUWE PEKELA - Drogisterij Wieske in Nieuwe Pekela is op zaterdag 3 november voor het laatst geopend. De pedicuresalon, de verfwinkel en het schildersbedrijf gaan wel gewoon door. De drogisterij sluit de deuren, omdat het door landelijke regelgeving steeds moeilijker zou worden om nog een boterham te verdienen. Via een brief worden vaste klanten bedankt voor hun vertrouwen.

De brief van de firma Wieske:

Wieske gaat door

Wieske in Nieuwe Pekela gaat door maar er verandert wel wat. Zaterdag 3 november a.s. is de Drogisterij voor de laatste dag open. Gezien alle veranderingen die de overheid op Drogisterij gebied heeft doorgevoerd is het niet haalbaar voor kleine Dorpsdrogisterijen een boterham te verdienen. Jaren geleden zijn de zelfzorggeneesmiddelen vrijgegeven waardoor deze bij supermarkten en tankstations mogen worden verkocht. Eind vorig jaar heeft de overheid besloten de zwaardere geneesmiddelen bij de drogisterij weg te halen en alleen voor de apotheken vrij te geven. Door deze veranderingen is het klantenaantal bij de drogisterijen flink afgenomen, ook onze Drogisterij heeft hier mee te maken. Ondanks dat een groot aantal klanten nog steeds de weg naar Drogisterij Wieske kon vinden hebben we toch het besluit genomen de Drogisterij te sluiten.

De pedicuresalon, de verfwinkel en het schildersbedrijf gaan wel gewoon door. Uiteraard gaan we ook door met de verkoop van Vuurwerk. De verfwinkel verhuist naar het pand van de Drogisterij en zal ook uitgebreid worden. Met name op het gebied van wonen zal de winkel fors uitgebreid worden. Al jaren was er de mogelijkheid om vloerbedekking, gordijnen, binnen en buitenzonwering uit te zoeken bij Wieske voor Wonen maar er was niet veel ruimte om de producten goed te

laten zien. In de nieuwe locatie is die ruimte wel en kan het aanbod groter worden. We hopen dan ook dat het vertrouwen wat u altijd in ons heeft gehad ook in de toekomst zal blijven.

Langs deze weg willen we alle klanten die jarenlang trouw hun aankopen in onze Drogisterij hebben gedaan danken voor het vertrouwen in ons, wij hebben het altijd met plezier gedaan en zullen ook in de toekomst graag voor u klaar staan.

Alle medewerkers van Wieske Nieuwe Pekela

Stemmen tellen....

Eerder verschenen:

Drie personen, waaronder een geboren en getogen Pekelder, krijgen Nederlandse Nationaliteit
Pekelder budget-make-overs met wrapfolie
OBCP organiseert bevrijdingsfietstocht op 5 mei: fiets mee door Pekela en omgeving
Pekela viert 80 jaar vrijheid met vlaggetjes en versierde straten
Pekela herdenkt 80 jaar vrijheid (programma 4 mei)
Wie of wat maakt je leven makkelijker of aangenamer?
3 mei: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
3 mei: Ophalen bestelde hanging baskets bij Lutherse Kerk Nieuwe Pekela
Vezelhennep met een laag thc gehalte vergelijkbaar met alcoholvrij bier
Geslaagde Koningsdag bij korfbalvereniging WSS in Oude Pekela
Stralende Koningsspelen in Boven Pekela: muziek, spel en gezelligheid
Traditionele opening van Koningsdag op verschillende plekken in Pekela
Nieuwe Pekela gastheer van Open Nederlands Kampioenschap Kaaibakken 2025
Twee Koninklijke Onderscheidingen in Pekela
VAN HARTE: René Zuur is 60 jaar geworden!
3 mei: Kledingbeurs voor de minima aan Holland Marsh 17D
Gemeente Pekela viert 5 juli driedubbel feest
Pekela neemt maatregelen na controle lichtmasten op sportparken
Nieuwe speeltuin voor Savornin Lohmanlaan in Oude Pekela feestelijk geopend
Klaverblad Open Toernooi bij LTC Oude Pekela

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Reageren

U kunt uw reactie straks activeren via een link, die u wordt toegestuurd via de mail. Vul daarom een juist adres in.

Ter info: Het eerste deel van uw e-mailadres wordt bij uw naam vermeld. Bijvoorbeeld naam@...


Uw naam:
Uw emailadres:
Bevestig emailadres:
Reactie:
Foto:
Houd me op de hoogte van reacties
Schrijf me in voor de nieuwsbrief

Reacties

bt879qcpv8440119ubskej4at5