Grootse verbouwing bij Korfbalvereniging WSS in Oude Pekela

Geplaatst: dinsdag 18 juni 2024 om 20:15 | Views: 6555

OUDE PEKELA - Bij de Pekelder korfbalvereniging WSS is het momenteel een drukte van belang, niet vanwege korfbalactiviteiten, maar door een omvangrijke renovatie. De locatie ondergaat een complete transformatie. De kantine, oorspronkelijk gebouwd als ijsbaangebouw, bevatte asbestdakplaten die destijds bedekt werden met metalen platen. In de huidige tijd is het gebruik van asbest echter onacceptabel.

WSS wilde deze situatie graag verbeteren en vormde een bouwcommissie om samen met de gemeente te onderzoeken of asbestverwijdering haalbaar was. De bouwcommissie bestaat uit WSS-leden en Marcel Manning van Manning Dakwerken, onze hoofdsponsor, die de bouwactiviteiten begeleidt.

Dankzij een gemeentelijke subsidie, andere geldbronnen en eigen kapitaal, kon de verwijdering van de asbestplaten gerealiseerd worden. We zijn erg blij met deze steun. Nu er toch een grote renovatie op de planning stond, werd besloten de kantine aan te passen aan de huidige maatstaven en zo veel mogelijk energieneutraal te maken. Dit omvat onder andere de installatie van ledverlichting, het vervangen van radiatoren door een elektrisch verwarmingssysteem en de plaatsing van zonnecollectoren. Deze aanpassingen zullen helpen besparen op de vaste lasten.

Zoals gebruikelijk bij onze vereniging, hebben leden van WSS ook zelf verschillende taken opgepakt om de kosten van het project te drukken. De verbouwing is momenteel in volle gang en het streven is om alles gereed te hebben bij de start van de veldcompetitie.

Met deze grootscheepse renovatie ziet de toekomst van kv WSS er rooskleurig uit, met een moderne en duurzame kantine als nieuw middelpunt van de vereniging.

Bron: Facebook Korfbalvereniging WSS

Eerder verschenen:

Koning Willem Alexander bezoekt Oude Pekela
Koloniedraai in Boven Pekela van 7 t/m 10 juli afgesloten voor gemotoriseerd verkeer
Wethouder Ellen van Klaveren bij beste 50 lokale bestuurders van 2024
Verbeter je interieur in Pekela met een lavasteen gietvloer
Zomeractiviteiten in Pekela: een bomvol programma voor kinderen en jongeren
Mirthe (6) en Liza de Boer (10) uit Oude Pekela supporten OranjeLeeuwin Groenen naar EK-winst
Nieuwe beweegtuin aan Beukenlaan in Nieuwe Pekela officieel geopend
Dorpsvernieuwingsproject Thuus in Nij Pekel opgenomen in boek over Masterplan Regiocentra Groningen
Laatste zes sociale huurappartementen Feiko Clockstraat vanaf vanavond beschikbaar
Ministerie publiceert ontwerpbesluit voor verlenging zoutwinning in Zuidwending
Zorggroep Meander neemt wijkverpleging over van Oosterlengte in Pekela
Digitaal bewustzijn op het platteland: hoe kleine steden zoals Pekela technologie omarmen
Basisschoolleerlingen doen verkeersexamens in Oude Pekela
Zomer vol plezier voor jeugd in Pekela met De Badde
Inzamelactie voor Voedselbank Oldambt bij Jumbo in Pekela
American Day & Rockers Festival komt naar Nieuwe Pekela
“We willen Pekela in beweging brengen” – Caroline Kemp Vermeul over haar drijfveer bij Stichting Pekela Beweegt
Jeugdbrandweer assisteert bij feestelijke opening nieuwe speeltuin bij Heeresmeer
Galerie Spavento opent zondagmiddag de deuren voor publiek
Gemeente Pekela waarschuwt voor diefstal plaatsnaamborden

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

pso7pfrure29qn69vla17r7mi6