Bootcamp voor basisschoolleerlingen in Hugo de Grootpark
Geplaatst: vrijdag 19 mei 2023 om 21:05 | Views: 1464
PEKELA - In samenwerking met buurtsportcoach Peter, gaan studenten Kevin Meis en Koen Grob een naschoolse activiteit van 5 weken organiseren. Deze activiteit is een bootcamp en hierbij moet je denken aan touwen klimmen, wateroversteek en andere leuke spellen! Voor de meivakantie hebben de studenten van de Hanze Hogeschool dit gegeven aan de kinderen van de Feicko Clockschool en dit beviel zo goed dat nu heel Pekela zich in mag schrijven.
De bootcamps zullen plaats vinden op woensdag (17,) 24, 31 mei en 7 en 14 juni. De bootcamp begint om half 2 en eindigt om 3 uur (13:30 tot 15:00) en zal plaatsvinden in het Hugo de Grootpark in Oude Pekela. Wil je mee doe dan? Meld je dan aan via www.pekelaactief.nl.
De leeftijdscategorie is 6 tot 12 jaar of groep 3 tot groep 8. Als je besluit mee te doen verzamelen we bij de wateroversteek en het is verplicht om een flesje water mee te nemen voor tijdens de bootcamp.