75-Jarige PvdA trakteert medewerkers Beter Thuis Wonen in Pekela

Geplaatst: vrijdag 12 februari 2021 om 16:20 | Views: 9069

PEKELA - De Partij van de Arbeid bestaat 75 jaar en wie jarig is, trakteert! Alle zorgmedewerkers van Beter Thuis Wonen in Pekela kregen vrijdagmiddag van de jarige partij echte kanjers. “Onze helden in de zorg werken elke dag keihard voor het wel en wee van de bewoners. Juist daarom tonen we nu onze waardering, door hen op onze verjaardag te trakteren”, aldus PvdA- raadsleden Jeroen Roorda en Reiny Kuiper.

Julian Bushoff nummer 13 op de kandidatenlijst van de PvdA vult aan: “Echte waardering betekent ook: structurele beloning voor het werk dat deze zorgmedewerkers doen. Een beter salaris, geen onzekerheid over je baan. Met ons plan voor een eerlijker Nederland, voor goede en toegankelijke zorg wil ik in de Tweede Kamer deze zorgmedewerkers de waardering geven die ze toekomt.” Vrijdag worden de koeken overhandigd aan de medewerkers van Beter Thuis Wonen voor het gemeentehuis van Pekela. Op deze manier is ondanks de corona maatregelen het toch mogelijk de traktaties uit te delen. Naast Bushoff en de lokale raadsleden sluit ook Noor van de jongerenraad aan en Bé Schollema aankomend wethouder.

75 jaar geleden werd op 9 februari de Partij van de Arbeid opgericht, als opvolger van de SDAP. In de acht decennia die volgde hebben de sociaaldemocraten ook hun stempel gedrukt op Pekela. Bé Schollema: “We zijn pas net begonnen. Ons plan voor een eerlijker Nederland is onverminderd actueel. Ik ben trots op de actie van onze partijgenoten in Pekela en kijk er naar uit om hier aan de slag te gaan.

Eerder verschenen:

Gemeente Pekela is twee burgemeesters rijker!
Thea Sperling bedenkt nieuwe slogan voor Pekela: Pekela Gewoon Goud
🌞 Kom jij ook naar het Waterspektakel in Nieuwe Pekela? 💦
Glasvezel Pekela en SKV sluiten kantoor in Nieuwe Pekela
Rock-On Outdoor Festival haalt Amerikaanse gitaarvirtuoos Eric Steckel naar Pekela
Pekela lanceert website Vrijwilligers Informatie Punt (VIP!)
Koning Willem Alexander bezoekt Oude Pekela
Koloniedraai in Boven Pekela van 7 t/m 10 juli afgesloten voor gemotoriseerd verkeer
Wethouder Ellen van Klaveren bij beste 50 lokale bestuurders van 2024
Verbeter je interieur in Pekela met een lavasteen gietvloer
Zomeractiviteiten in Pekela: een bomvol programma voor kinderen en jongeren
Mirthe (6) en Liza de Boer (10) uit Oude Pekela supporten OranjeLeeuwin Groenen naar EK-winst
Nieuwe beweegtuin aan Beukenlaan in Nieuwe Pekela officieel geopend
Dorpsvernieuwingsproject Thuus in Nij Pekel opgenomen in boek over Masterplan Regiocentra Groningen
Laatste zes sociale huurappartementen Feiko Clockstraat vanaf vanavond beschikbaar
Ministerie publiceert ontwerpbesluit voor verlenging zoutwinning in Zuidwending
Zorggroep Meander neemt wijkverpleging over van Oosterlengte in Pekela
Digitaal bewustzijn op het platteland: hoe kleine steden zoals Pekela technologie omarmen
Basisschoolleerlingen doen verkeersexamens in Oude Pekela
Zomer vol plezier voor jeugd in Pekela met De Badde

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

t26ucr7a1kuqdts4vas0qtp656