Eerste Woodlandz Festival in Nieuwe Pekela groot succes

Geplaatst: zondag 30 juli 2017 om 13:10 | Views: 29208

Auteur: Freddy Stotefalk

NIEUWE PEKELA - Het Veningabos in Nieuwe Pekela was zaterdag 29 juli voor één dag een heus festival terrein. Bij de start van de eerste editie van het Woodlandz Festival om 14.00 uur scheen zowaar de zon. Aan het begin van het festival was het nog erg rustig op het terrein, maar in de loop van de middag en avond kwamen meer mensen naar het festival toe. Het werd een groot feest met bijna 400 bezoekers en muziek die in de wijde omgeving te horen was.

Eerste Woodlandz Festival in Nieuwe Pekela

De organisatie had niks aan het toeval overgelaten; alles was tot in de puntjes georganiseerd. Bijna 400 kaarten waren er verkocht, het weer zat mee, de DJ's en de catering waren er klaar voor. Het festival werd door Opus8 geopend, en iedere DJ stond een uur op het podium zijn kunsten te vertonen.

De volgende DJ's betraden deze middag/avond het podium: Decent act, Ruben molina, Opus8, Tim holland, Opus8, DJ D-mind, DJ D-mind & Scala, Xerentox, Twintowersdj en Crystalize & basscontroller.

Rond 19.30 uur begon het te regenen en werd het bijna niet meer droog. Dit hinderde de festivalgangers echter weinig; er werd ook in de regen gewoon door gefeest. De DJ's dweepten de festivalgangers op en ondanks dat de regen met bakken uit de hemel kwam werd de sfeer er alleen maar beter op. De catering deed hierbij ook nog eens goede zaken.

Burgemeester Jaap Kuin kwam ook nog even van het evenement genieten. Ondanks het weer kan de organisatie terugkijken op een perfect georganiseerd en verlopen evenement.

Hopelijk wordt het festival een jaarlijks terugkerend evenement.

Foto's Harry Wolterman, Jeannet en Chantal Stotefalk

Aan dit artikel is meegewerkt door

Chantal Stotefalk
Fotograaf
Harry Wolterman
Fotograaf en redacteur

harry@prachtigpekela.nl
Jeannet Stotefalk
Fotograaf en videograaf
jeannet@prachtigpekela.nl
Freddy Stotefalk
Fotograaf en videograaf
freddy@prachtigpekela.nl

Eerder verschenen:

Grote brand bij Hempflax in Oude Pekela: NL-Alert verstuurd en woningen ontruimd
Geertjan Dussel wint 37e NK Kaaibakken in Nieuwe Pekela
VAN HARTE: Petra is vandaag 60 jaar geworden
Serengeti-dag met Tim Coronel als gast bij opticien Bijholt in Oude Pekela
Onwel geworden bezoeker Bevrijdingsconcert Nieuwe Pekela herstellende
Presentatie cultuurhistorisch verhaal Pekela: Inwoners uitgenodigd mee te denken over toekomst erfgoed
Old Ambt Meubelen viert 12,5-jarig jubileum: ambacht, kwaliteit en vertrouwen sinds 2012
Gezellige koffieochtend in gebouw naast Wedderwegkerk op dinsdag 13 mei
Jong talent schittert in Veendam: Rotary organiseert benefietconcert voor Haydn Jeugd Strijkorkest
Ontdek wat er te doen is in de Bibliotheek Oude Pekela
PJC stemt voor fusie – Damacota krijgt herkansing op 14 mei
Zaterdag 17 mei: Rommelmarkt op ventweg Zuidwendingerweg Nieuwe Pekela
Ingezonden bericht: Pekelder Mariska Gons loopt voor onderzoek naar MS
28 mei: Muziekvitaminen met de Molenzangers in MFC de Binding
Nieuwe ronde vitaliteit bij Zempo start 10 mei met introductieles
Defensie traint nachtelijke luchtlandingsoperaties in Noord-Nederland
Keuken met kookeiland steeds populairder
Drukbezocht Bevrijdingsfestival bij Siep&Co Oude Pekela: Muziek en saamhorigheid centraal
Pekelders vieren 80 jaar vrijheid met zonnige bevrijdingsfietstocht
Excelsior uit Nieuwe Pekela zorgt voor muzikale omlijsting bij indrukwekkende Bevrijdingsoptocht Alteveer

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

p64554b5mtl74q0c68j49d1cn4