Namenlijst geslaagde leerlingen Winkler Prins Veendam

Geplaatst: maandag 15 juni 2015 om 12:30 | Views: 21580

PEKELA / VEENDAM - De Winkler Prins scholengemeenschap uit Veendam heeft de lijst vrijgegeven met geslaagde kandidaten. Hieronder kunt u lezen wie er uit Pekela geslaagd zijn op de WP in de verschillende stromingen voor voortgezet onderwijs.

Basisberoepsgerichte leerweg

Handel & administratie:
Marc Begeman, Zuidbroek; Desney Boekholt, Muntendam; Marloes Epskamp, Veendam; Ronaldo Gremmer, Wildervank; Robin Hassing, Muntendam; Levent Köktürk, Veendam; Fabian Moorlag, Muntendam; Danny van Ruitenbeek, Wildervank; Annemiek Smid, Muntendam; Thijs Vialle, Veendam; Marcel Visker, Nieuw Annerveen; Maranda Vos, Slochteren;

Handel & administratie leerwerktraject:
Henry Watermulder, Veendam; ;

Techniek:
Raymond Baarda, Meeden; Gijs Beks, Veendam; Jordi Blaauw, Zuidbroek; Ricardo Eblé, Muntendam; Martijn Froma, Veendam; Brian Grave, Oude pekela; Lars Hoogakker, Veendam; Tom Hovenkamp, Zuidbroek; Jesse de Jonge, Wildervank; Stefan Kammenga, Veendam; Danny Krekel, Muntendam; Simon Kremers, Veendam; Niek Kroon, Borgercompagnie; Patrick van der Laan, Veendam; Robin van der Laan, Zuidbroek; Brian Maat, Zuidbroek; Daan van Mook, Veendam; Ivar Rosies, Wildervank; Danny Schipper, Muntendam; Stephan Snijders, Scheemda; Glenn Speelman, Hoogezand; Stef Sportel, Midwolda; David van der Veen, Veendam; Jarno de Vries, Muntendam;

Techniek leerwerktraject:
Sander Kloppenborg, Veendam; ;

Zorg & welzijn:
Valerie Akse, Borgercompagnie; Rosalinde Burgsma, Veendam; Jeadie Djamad, Veendam; Juliëtte Eefting, Veendam; Lyan Hollemans, Veendam; Natasja Kamphuis, Wildervank; Remco Klein, Veendam; Daphne van der Laan, Veendam; Melanie van der Laan, Veendam; Shanna Louwes, Veendam; Kirsten Martena, Noordbroek; Esmee Meringa, Muntendam; Lisanne Mulder, Meeden; Melanie Roukema, Sappemeer; Gabi Schouten, Veendam; Jo-Anne Stol, Wildervank; Chantal van der Veen, Noordbroek; Desley Westman, Noordbroek; Chayenne Wisman, Stadskanaal; Amanda Woldijk, Meeden;

Kaderberoepsgerichte leerweg

Handel & administratie:
Fatih Akpinar, Veendam; Rick Bos, Veendam; Liza Ceku, Nieuwe Pekela; Quincy Cosse, Veendam; Jasper Dik, Veendam; Hilde Driessens, Noordbroek; Lars Kerssies, Veendam; Bart Lijnbach, Zuidbroek; Sanne Medema, Nieuwe Pekela; Arjan Mein, Veendam; Thomas Molenaar, Borgercompagnie; Jessica Pronk, Veendam; Leon Reinders, Nieuwe Pekela; Roy Venema, Muntendam; Joost Wolthuis, Veendam;

Techniek:
Henrie Boddema, Veendam; Niels Bos, Zuidbroek; Thom Brons, Veendam; Leon Dijk, Zuidbroek; Anouk van Dijken, Kiel-Windeweer; Jeffrey van Elswijk, Veendam; Feli van 't Goor, Veendam; Thijn Hovenkamp, Zuidbroek; Erik Hut, Veendam; Jesse Jongstra, Noordbroek; Mark Klaassen, Zuidbroek; Rick Koning, Noordbroek; Maurice Kramer, Veendam; Niels Lemminga, Muntendam; Ray Martena, Muntendam; Glenn Meijering, Veendam; Jeffrey Oldenburger, Veendam; Sven Omlo, Veendam; Siem Ramaker, Kiel-Windeweer; Berrie Sonneveld, Zuidbroek; Corné Steenhuis, Wildervank; Roy Stoffelen, Veendam; Joey Venema, Wildervank; Yordi Venema, Meeden; Mark Zwenger, Veendam;

Zorg & welzijn:
Jordy de Boer, Veendam; Paulien de Boer, Borgercompagnie; Leonie Bos, Veendam; Sarina Bos, Muntendam; Wouter Brouwer, Meeden; Yasemin Coskun, Veendam; Daniëlle van Damme, Wildervank; Samantha Elevelt, Muntendam; Isabel Hendrikse, Veendam; Lotte Hesseling, Noordbroek; Bryan Hilbolling, Eexterveen; Romy Jansema, Muntendam; Jeanet Kok, Veendam; Marije Koolman, Muntendam; Kim Mensinga, Muntendam; Anouk Mulder, Muntendam; Selinay Özyurt, Veendam; Laura Panman, Meeden; Sharon Pepping, Veendam; Margriet Pot, Wildervank; Melissa Reisiger, Zuidbroek; Ramon Roerdink, Meeden; Jeanine Stoffers, Veendam; Janine Stutvoet, Muntendam; Daniek Venema, Eexterveen; Judith Walraven, Oud Annerveen; Madelon Weijer, Veendam;

Mavo

Economie:
Pieter Bentum, Veendam; Tristan Beun, Veendam; Lisa de Boer, Zuidbroek; Mike Braam, Muntendam; Jesse Brouwer, Zuidbroek; Inge van Bruggen, Kiel-Windeweer; Antonie Cooke, Veendam; Pooja Girdhari, Veendam; Asli Görgülü, Veendam; Marilène Hoeve, Spijkerboor; Beaudine Hollemans, Veendam; Sander Huisman, Veendam; Sandra Kerdijk, Wildervank; Sander Koning, Veendam; Jeffrey Kral, Veendam; Arjan van der Laan, Nieuwe Pekela; Fleur Mensinga, Veendam; Tayyip Özden, Veendam; Lucy Plomp, Veendam; Swen Pol, Veendam; Mike Prins, Muntendam; Tamara Prins, Veendam; Rios Purwaningsih, Muntendam; Luna Repetur, Veendam; Heleen de Ruiter, Muntendam; Mark Siccama, Veendam; Marc Urbach, Wildervank; Anouk Vondeling, Veendam; Robin Willems, Veendam; Özcan Yilmaz, Veendam;

Techniek:
Enes Aktas, Veendam; Samuel Bodde, Veendam; Jordey Boekholt, Veendam; Paul Daniëls, Meeden; Lorenzo Dema, Veendam; Mitchel van Dijk, Veendam; Danique Dreves, Veendam; Matthijs Eriks, Zuidbroek; Fernando Geukens, Meeden; Donny Heling, Nieuwe Pekela; Lorenzo Hensema, Veendam; Ruben Hulshof, Veendam; Rowin Kraan, Veendam; Tim Kwant, Wildervank; Jacco Mulder, Veendam; Jeroen Nieterink, Wildervank; Richard Oosterhuis, Meeden; Wouter Panneman, Wildervank; Bob Postma, Muntendam; Lyon Stubbe, Veendam; Jelle van Uffelen, Veendam; Wubbo Wierenga, Meeden; Marck van Wikselaar, Veendam;

Zorg en welzijn:
Iris Ackermann, Wildervank; Emiel Beekman, Veendam; Marnick Bleeker, Veendam; Demi Boer, Veendam; Birgit Brinks, Veendam; Rob Dellebarre, Veendam; Anniek Dijk, Noordbroek; Amber Dijkhuizen, Zuidbroek; Tom Driessen, Veendam; Monique Feitsma, Veendam; Iris Greven, Noordbroek; Jesse Hartman, Muntendam; Jasmijn Hut, Veendam; Julia IJntema, Wildervank; Arife Kepir, Veendam; Marèl Ketelaar, Wildervank; Jesper Kok, Borgercompagnie; Wesley van der Laan, Veendam; Loïs Lahpor, Gieterveen; Eline Lamain, Zuidbroek; Michelle Langhout, Veendam; Tess Lieben, Wildervank; Leonie Meendering, Annerveenschekanaal; Floris Meiborg, Veendam; Kyra Meijer, Meeden; Thijs van Paridon, Veendam; Maaike Plugge, Nieuwe Pekela; Joyce Staal, Veendam; Janine Timmer, Veendam; Heleen Uiterwijk, Wildervank; Jaqueline van der Veen, Muntendam; Leon Veenhoven, Wildervank; Fabiënne de Vries, Muntendam; Tim de Vries, Veendam; Anouk Weijer, Veendam; Bert Wierts, Veendam; Mirthe Wierts, Veendam; Yeliz Yilmaz, Veendam; Robin Zuidema, Veendam;

Havo
Debby van der Aa, Zuidbroek; Tim Abee, Veendam; Aylin Apaydin, Veendam; Marleen Atzema, Zuidbroek; Juliette Bergman, Veendam; Vincent Bes, Veendam; Tara Bielderman, Veendam; Nicole Biemold, Veendam; Nadine Boelens, Veendam; Leonie Boelman, Veendam; Frank Bontsema, Zuidbroek; Dian Bos, Veendam; Laura Bosscher, Veendam; Iris Damstra, Eexterveen; Nick Daniëls, Meeden; Malkia Deonisia, Veendam; Kim van Dijk, Muntendam; Tom van Dijk, Zuidbroek; Yvet Dijkhuis, Zuidbroek; Nadi Dijksterhuis, Veendam; Kim Dijkstra, Veendam; Eline Dikken, Noordbroek; Arjen Furrer, Veendam; Jurgen Guikema, Kiel-Windeweer; Jos de Haan, Nieuwe Pekela; Joop Heeringa, Veendam; Sarah Hielema, Annerveenschekanaal; Jon Hoeksema, Meeden; Marijn van Hoorn, Annerveenschekanaal; Arno Hopman, Veendam; Annemiek Hoving, Veendam; Lisa Hut, Zuidbroek; Justin de Jong, Veendam; Emma de Jonge, Veendam; Stefan Jonker, Wildervank; Niels Kalk, Meeden; Mark Kenters, Veendam; Hugo Kiewiet, Veendam; Robyn Knevel, Veendam; Jordy Kostwinder, Veendam; Miriam Kramer, Kiel-Windeweer; Danny Kuizenga, Wildervank; Vera Kwant, Wildervank; Angy de Lange, Veendam; Inge Leugs, Veendam; Rik Lubbers, Veendam; Thijs Martena, Zuidbroek; Jorrit Meijer, Veendam; Marloes Meisner, Meeden; Lennard Mendeszoon, Kiel-Windeweer; Rianne Messing, Veendam; Daniëlle Mik, Veendam; Manon Nieuwhof, Zuidbroek; Sigrid Nijveen, Muntendam; Fleur Nonnekes, Veendam; Jesper Perdok, Veendam; Sharlina Poelstra, Veendam; Frank Rijnberg, Gieten; Laurelin Ritzema, Kiel-Windeweer; Rosanne de Rue, Veendam; Nathalie Schelling, Wildervank; Vincent Scholten, Zuidbroek; Marieke Schrik, Veendam; Jesse Schröder, Veendam; Jordi Siccama, Veendam; Rob Sikkema, Wildervank; Pauline Snijder, Wildervank; Nick Speelman, Noordbroek; Ivan Swarts, Veendam; Wouter Toebak, Wildervank; Mark Truin, Veendam; Vera Uineken, Veendam; Birkan Ünal, Veendam; Lisa van der Velde, Zuidbroek; Sven Veldkamp, Nieuwe Pekela; Dennis Velt, Veendam; Mark Venema, Wildervank; Henrian de Vries, Muntendam; Kelsey de Vries, Veendam; Angela Werkman, Muntendam; Rick Westerling, Nieuwe Pekela; Leah Wind, Veendam; Beste Yilmaz, Veendam;

Vwo

Atheneum
Hibbe A'mema, Veendam; Nick Borchers, Veendam; Karsten Dallinga, Veendam; Jeremy Eefting, Muntendam; Larissa Herder, Groningen; Amy Huisman, Veendam; Birger IJsenbrand, Muntendam; Jeanette Jansen, Veendam; Bas Jonkman, Muntendam; Kaj van Kernebeek, Veendam; Elly Kooman, Zuidbroek; Emma Koster, Wildervank; Carlijn Lahpor, Veendam; Tessa Larkens, Veendam; Vera van Loenen, Veendam; Renske van Oosterhout, Borgercompagnie; Agnes Rietveld, Annerveenschekanaal; Reinder Schut, Veendam; Nick Siebring, Wildervank; Shamal Swiers, Veendam; Annerieke van Uffelen, Veendam; Lizet Uiterwijk, Wildervank; Luuk Vegter, Veendam; Elisa Visschers, Veendam; Gijs de Vries, Muntendam; Robin Weishaupt, Veendam; Charlotte Wierenga, Veendam; Anouk Winkel, Veendam; Thomas van der Woude, Veendam; Marianne van de Wouw, Eexterveen; Carlina Zeeman, Veendam; Ewoud Zomer, Wildervank;

Gymnasium
Coen Bakema, Wildervank; Jeannette Fekken, Veendam; Lisa Jansen, Annerveenschekanaal; Marnix Jansen, Wildervank; Susannah Klein, Veendam; Gert Jan Lesterhuis, Nieuwe Pekela; Fleur Meins, Veendam; Annemarijn Tamminga, Zuidbroek;

Eerder verschenen:

23 oktober: Halloween disco bij KidzKlub Ons Stee Oude Pekela
Gemeente Pekela een van de weinige gemeentes zonder toeristenbelasting
Schoolklassen strijden om titel sportiefste klas gemeente Pekela 2019
Leerlingen Kindcentrum Feiko Clock naar atletiekvereniging Aquilo
Aanmelding voor de Pekelder Vrijwilligersprijs 2019 gestart
24 oktober: Kom mee eten met driegangendiner door Dushi kook
22 oktober: Kinderboerderij Oude Pekela viert 5-jarig bestaan
VAN HARTE: Joop Brugman is vandaag 70 jaar geworden
Programma Koffieconcerten in Albatrosgebouw te Nieuwe Pekela
Noordster wint eerste thuiswedstrijd verdiend van Stadspark
Auto te water in Oude Pekela; bestuurder aangehouden
Mobiele Planetarium op obs De Linde
Start deelcontrole hondenbelasting in Pekela
Heel Noord-Nederland recyclet, ook Pekela
Veiligheid staat voorop, ˇˇk in Pekela!
Fietscontrole Theo Thijssen: fietsen in goede staat
Gemeente Pekela hijst Regenboogvlag op Coming Outdag
Geheugenopfrissertje: 15 oktober Pekelder ProatcafÚ in de Riggel
21 t/m 23 oktober: King's Kids in Ontmoetingscentrum de Kiepe
Overzicht evenementen in de Binding 2019

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

3o91ao6ppe0h2vpc5te6ld2vl1