Winnaars 'I Like Pekela'-actie bekend

Geplaatst: dinsdag 10 september 2024 om 14:05 | Views: 15189

PEKELA - De winnaars van de #ilikepekela-actie zijn bekendgemaakt tijdens een feestelijke bijeenkomst in De Binding in Pekela. De gelukkigen zijn Anita Korte, Eileen van der Bulk en Marga van der Veen. Zij werden in het zonnetje gezet voor hun creatieve inzendingen en ontvingen hun prijzen uit handen van Jakob Zwinderman, voorzitter van de Ondernemers Organisatie Pekela (OOP). De organisatie bedankt alle deelnemers voor hun enthousiasme en kijkt nu al uit naar de volgende editie.

Opening expositie "Het Perfecte Plaatje van Pekela"
De prijsuitreiking vond plaats tijdens de opening van de eerste expositie “Het Perfecte Plaatje van Pekela,” georganiseerd door Margriet Bijholt. De expositie is tot stand gekomen met medewerking van de getalenteerde fotografen Jenny Stel, Adriana Karpinska en Angela Krul, en werd feestelijk geopend door eregast Gerard Kral. De expositie toont prachtige beelden van Pekela door de ogen van deze fotografen en heeft al veel bezoekers getrokken. Voor wie de expositie nog niet heeft gezien: deze is nog tot 1 december 2024 gratis te bezichtigen in De Binding.

Enthousiasme rondom de #ilikepekela-Actie
De #ilikepekela-actie was een groot succes deze zomer. Deelnemers konden bij ondernemers die lid zijn van de OOP speciale stickers ophalen en vervolgens foto's maken tijdens hun vakantie met de sticker in beeld. Het resultaat was een stroom van creatieve en leuke inzendingen, niet alleen uit Pekela zelf, maar ook uit omliggende plaatsen zoals Winschoten en Sappemeer. Het was voor de jury, bestaande uit vier bestuursleden van de OOP – Leoni Lukens, Monika, Alex Ottens en een vierde lid – een uitdagende taak om de drie beste foto’s te selecteren.

De actie toont hoe inwoners en zelfs mensen van buiten Pekela met enthousiasme het unieke karakter van de regio promoten. "Hoe geweldig is het dat mensen Pekela op deze manier in de schijnwerpers zetten?" aldus Leoni Lukens, secretaris van de OOP.

Bezoek de expositie
De expositie in De Binding biedt een unieke kans om het karakter van Pekela te ontdekken door de lens van gepassioneerde fotografen. De tentoonstelling is gratis toegankelijk en loopt tot 1 december 2024. Kom langs en laat je inspireren door de beelden van “Het Perfecte Plaatje van Pekela.”

We hopen jullie allemaal weer te zien bij de volgende editie van de #ilikepekela-actie en bedanken iedereen voor hun bijdrage aan het succes van dit evenement.

Eerder verschenen:

Moderne verwarming in traditionele huizen
Concert Noordballaden met Linde Nijland, Otto Groote en Bert Ridderbos
VAN HARTE: José is vandaag 48 jaar geworden
Bounce Back organiseert opnieuw bingoavond in sporthal De Spil
VAN HARTE: Cor Dijk uit Oude Pekela is 80 jaar geworden!
Voormalig gedeputeerde Bram Schmaal komt naar Pekela
Succesvol dansweekend voor AB Dance Winschoten met prijzen en promoties
Grunniger dainst in hervormde kerk van Nieuw Pekela
Zelfgemaakte decoratie: kleine creatieve projecten met groot effect
Brandweer Oude Pekela houdt eerste oefening in nieuwe woonwijk aan de Hooiweg
Inwonertal Pekela groeit met ruim honderd inwoners
COLUMN: Mag ik je ̶G̶E̶E̶N̶ advies geven?
6 maart: Silvia Fledderus gaat ‘d’Oale Folklaidjes’ zingen in Wedderwegkerk
VAN HARTE: Shylana Kuiper is 17 jaar geworden
Muziek, hoop en verbondenheid in Wedderwegkerk Oude Pekela
Brandweer Pekela zet jubilarissen en geslaagden in het zonnetje
Zangdienst met Cantare Fides in Hervormde Kerk Nieuwe Pekela
Kom gezellig pannenkoeken eten bij de Wedderwegkerk in Oude Pekela
Start je dag goed en kom ontbijten met de burgemeester!
Mevrouw De Boer 102 lentes jong

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

eilaemarad7ugv91qjlns5i2c0