Winnaars 'I Like Pekela'-actie bekend

Geplaatst: dinsdag 10 september 2024 om 14:05 | Views: 13266

PEKELA - De winnaars van de #ilikepekela-actie zijn bekendgemaakt tijdens een feestelijke bijeenkomst in De Binding in Pekela. De gelukkigen zijn Anita Korte, Eileen van der Bulk en Marga van der Veen. Zij werden in het zonnetje gezet voor hun creatieve inzendingen en ontvingen hun prijzen uit handen van Jakob Zwinderman, voorzitter van de Ondernemers Organisatie Pekela (OOP). De organisatie bedankt alle deelnemers voor hun enthousiasme en kijkt nu al uit naar de volgende editie.

Opening expositie "Het Perfecte Plaatje van Pekela"
De prijsuitreiking vond plaats tijdens de opening van de eerste expositie “Het Perfecte Plaatje van Pekela,” georganiseerd door Margriet Bijholt. De expositie is tot stand gekomen met medewerking van de getalenteerde fotografen Jenny Stel, Adriana Karpinska en Angela Krul, en werd feestelijk geopend door eregast Gerard Kral. De expositie toont prachtige beelden van Pekela door de ogen van deze fotografen en heeft al veel bezoekers getrokken. Voor wie de expositie nog niet heeft gezien: deze is nog tot 1 december 2024 gratis te bezichtigen in De Binding.

Enthousiasme rondom de #ilikepekela-Actie
De #ilikepekela-actie was een groot succes deze zomer. Deelnemers konden bij ondernemers die lid zijn van de OOP speciale stickers ophalen en vervolgens foto's maken tijdens hun vakantie met de sticker in beeld. Het resultaat was een stroom van creatieve en leuke inzendingen, niet alleen uit Pekela zelf, maar ook uit omliggende plaatsen zoals Winschoten en Sappemeer. Het was voor de jury, bestaande uit vier bestuursleden van de OOP – Leoni Lukens, Monika, Alex Ottens en een vierde lid – een uitdagende taak om de drie beste foto’s te selecteren.

De actie toont hoe inwoners en zelfs mensen van buiten Pekela met enthousiasme het unieke karakter van de regio promoten. "Hoe geweldig is het dat mensen Pekela op deze manier in de schijnwerpers zetten?" aldus Leoni Lukens, secretaris van de OOP.

Bezoek de expositie
De expositie in De Binding biedt een unieke kans om het karakter van Pekela te ontdekken door de lens van gepassioneerde fotografen. De tentoonstelling is gratis toegankelijk en loopt tot 1 december 2024. Kom langs en laat je inspireren door de beelden van “Het Perfecte Plaatje van Pekela.”

We hopen jullie allemaal weer te zien bij de volgende editie van de #ilikepekela-actie en bedanken iedereen voor hun bijdrage aan het succes van dit evenement.

Eerder verschenen:

Praat 10 maart mee over de toekomst van kerkelijk erfgoed in Pekela
Zo belangrijk is het bespreken van je uitvaart voor later
Nieuwe gemeenteloods aan Industrieweg-West
Jakob Zwinderman over de rijke toekomst van Pekela in Pekelder Proatcafé
Specialistisch hulpverleningsvoertuig voor Pekelder brandweer
Toneelvereniging P.A.L.V.U. speelt klucht 'Dan liever de plomp in'
Pekela investeert in leefbaarheid inwoners: 19 projecten ontvangen samen €118.000
Bewoners Tilstraat bedanken Brandweer Pekela na brand in woning
Creatieve wedstrijd: 80 jaar vrijheid in Pekela
Stoer, sportief en superleuk: Kickboksworkshops voor kinderen!
Kickbokser Sven Beertema pakt de Super Cup!
Brandweer Pekela viert feest met diploma’s, huldigingen en ludieke overdracht
Mijlpaal voor Korfbalvereniging WSS; alle jeugdteams nieuw clubtenue
Storing treft telefonie bij SKV in Veendam, Muntendam en Pekela [UPDATE]
Zechsal Badeendjesrace Veendam 2025
Foto-expositie "Het Perfecte Plaatje van Pekela" in gemeentehuis Pekela
Seniorengroep Oude Pekela geniet van gezellig etentje dankzij Rotary Pekela
Jenaplan-Freinetschool St. Willibrordus, de school waar je leert (be)leven
PCOB Pekela viert haar nieuwjaarsvisite
'Mijn droom is om weer voor de klas te staan'

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

fkvdi13dbhmqco3khcdnv8s130