Spelweek Boven Pekela maandag 26 augustus van start!

Geplaatst: woensdag 21 augustus 2024 om 13:20 | Views: 6870

Auteur: Ferdy Venema

BOVEN PEKELA - Vanaf aanstaande maandag 26 augustus is er weer de spelweek in Boven Pekela! De spelweek in Pekela bestaat alweer 23 jaar! Het thema is dit jaar: Jungle! Burgemeester Kuin zal samen met enkele thema figuren zoals Koning Toto en stamhoofd WakuWaku uit het verre Gabon de spelweek openen! Iedereen mag deze week natuurlijk een kijkje komen nemen. Maandag gaan we een junglehut of een kar bouwen, en hebben we allerlei leuke spelshows met natuurlijk weer; The Masked Singer! In de middag is er de vossenjacht door Boven Pekela!

Dinsdag gaan we een dagje uit naar JungleScha en woensdag zijn er wel 6 grote luchtkussens bij de Riggel tijdens de water- en sportspelen. Woensdagavond is er de groots opgezette talentenshow! Kinderen doen hun toneelstukje, kunstje of gaan zingen of playbacken. Donderdag is er in de ochtend de Filmworkshops met shows, minigeluidenspel en de neushoornride! In de avond organiseren we voor de jongere deelnemers de Slingeraap sprookjestocht en grotere/oudere kids kunnen deelnemen aan de Spooktocht Heavy. Vrijdag gaan we stokbrood bakken! En natuurlijk nog véél meer!

De spelweek
Ieder jaar - in de laatste week van de schoolzomervakantie - wordt er in Boven Pekela een Spelweek georganiseerd voor 125 kinderen uit Pekela door een grote groep enthousiaste vrijwilligers zich nu weer belangeloos inzetten. Veel vrijwilligers namen zelf als kind al aan de spelweek deel. Met deze spelweek willen wij de leefbaarheid in Pekela versterken en behouden! De spelweek staat bol van activiteiten, sport, spel en spanning. Samen spelen is ons motto!
De betrokkenheid uit de buurt vinden we ontzettend fijn. Bewoners die een kijkje komen nemen, zijn van harte welkom. De samenwerking met de buurt is groot en blijkt uit de spellen en speurtochten die bij huizen van bewoners in Boven Pekela plaatsvinden.
De spelweek is volgeboekt.

Meer info: www.kinderspelweek.nl

Eerder verschenen:

Betalen op de markt In Pekela wordt steeds makkelijker
Goed nieuws bij Christelijke Muziekvereniging Excelsior te Nieuwe Pekela!
Briljanten huwelijk voor Douwe en Christina Scheltens
Kerstnachtdienst in de Lutherse Kerk in Nieuwe Pekela
Kerstavonddienst in de Wedderwegkerk Oude Pekela
Veel kraampjes, live muziek en gezellige sfeer bij kerstmarkt in De Spil
61e Volkskerstzang in teken van 'Elke dag een nieuw begin'
BEELDVERSLAG Kersttour Groningen 2025
Gezellige kerstbrunch voor alle inwoners van Pekela op 23 december
Wie stuurt de 94-jarige oma Elsje van Naomi een kerstkaart?
Eerste expositie van Claudia Niezen te zien in gemeentehuis Pekela
Sfeervolle kerstmarkt bij Kindcentrum Hendrik Wester Oude Pekela
Maak kans op mooie prijzen bij de SKV Kerstquiz
Feest bij Fyzigo: Marinka Veld rondt Masteropleiding succesvol af
Hoe kleine steden zich aanpassen aan nieuwe digitale gewoonten in het dagelijks leven
Korfbalvereniging WSS start met jaarlijkse oliebollenactie 2025
Donderdag 11 december: Kerstfair OBS Hendrik Westerschool Oude Pekela
Jeroen Pel nieuwe gemeentesecretaris van Pekela
Sportcentrum Zempo wint ook provinciale Breedtesportprijs 2025
Regionale samenwerking bij controle garageboxen op illegale opslag

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

ps5cc5ghovqvq07ll7ekg26qt7