Siep & Co viert 10-jarig jubileum met feestelijk weekend

Archieffoto

Geplaatst: maandag 19 augustus 2024 om 09:10 | Views: 8539

OUDE PEKELA - De stichting Siep & Co in de gemeente Pekela viert komend weekend haar 10-jarig jubileum met een reeks feestelijke activiteiten. Het jubileumweekend begint op vrijdagavond met een receptie in de grote zaal van de stichting. Deze bijeenkomst is toegankelijk voor genodigden.

Op zaterdag 24 augustus organiseert Siep & Co een Open Huis van 10.00 tot 16.00 uur, waar iedereen die de organisatie een warm hart toedraagt welkom is. Ter gelegenheid van het jubileum zijn er in en rond de gebouwen diverse activiteiten gepland. Bezoekers kunnen deelnemen aan rondleidingen en kinderen kunnen zich laten schminken door een grimeur. Voor de oudere bezoekers is er een antieke scharensliep aanwezig, en voor techniekliefhebbers staat er een oude tractor tentoongesteld. Daarnaast worden er twee historische films vertoond.

Op het buitenterrein zorgt een draaiorgel voor een vrolijke sfeer, terwijl in de machinehal zoveel mogelijk apparaten worden getoond die door de medewerkers van Siep & Co weer in werking zijn gezet. Bij de plaggenhut kunnen bezoekers, zowel kinderen als volwassenen, zich verkleden in kleding die vroeger door turfgravers en hun families werd gedragen. Deze verkleedpartijen worden gefotografeerd, en de foto's kunnen later bij de organisatie worden besteld.

Als dank voor hun aanwezigheid krijgen alle bezoekers een gratis consumptie aangeboden. Het belooft een feestelijke en nostalgische dag te worden waarop de rijke geschiedenis van Siep & Co centraal staat.

Eerder verschenen:

Spectaculair megatransport door Nieuwe Pekela in oktober en november
Spannende spooktocht door het Pekelderbos op 17 oktober
Straten van Pekela krijgen klinkers van Pekelder steenfabriek
VAN HARTE: Roy is 23 jaar geworden!
Première van theatervoorstelling ‘LUX’ brengt eeuwenoud verhaal vol licht naar Veendam
Mega-transport van TenneT te zwaar voor viaduct Nieuwe Pekela
Pekela Maritiem 2025 sluit af met rijke historie en warme herinneringen
Hobbybeurs bij Siep & Co Oude Pekela trekt veel liefhebbers
Springkussenfestijn in de Binding vrolijk slot van jaarmarktweek Oude Pekela
Beeldverslag Maritiem Pekela: historie, sfeer en beleving
Gezellige Doortrappen-groepsfietstocht op zondag 28 september
Jan Willem Blaauw (17) pakt zilver op NK Streetrace in Oosterwolde
Flavium brengt op 1 november pure blues naar De Riggel in Boven Pekela
Jaarmarkt Oude Pekela bruist van gezelligheid
Burgemeester Jaap Kuin en loco-kinderburgemeester Saar Cremers openen jaarmarkt
Optocht van versierde aanhangers kleurt jaarmarktweek in Oude Pekela
Fotoverslag Weeringo Catering Outdoor Lasershow jaarmarktweek Oude Pekela
Maritiem Pekela 2025: Schepen, historie en verbinding
Verslag van de Gerringa IJs en Frituurzaak Kindermarkt in Oude Pekela
Toekomst van Britannia-schoorsteen in Oude Pekela onzeker

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

1jt67j9qru6k65vn4500pb1lj4