Succesvolle tweede editie van fietstocht Siep & Co trekt ruim 90 deelnemers

Geplaatst: maandag 19 augustus 2024 om 08:55 | Views: 8695

OUDE PEKELA - Zaterdagochtend om 09.00 uur vond de start plaats van de tweede editie van de fietstocht georganiseerd door Siep & Co in Oude Pekela. Waar vorig jaar 50 enthousiaste fietsers deelnamen, wist de organisatie dit jaar maar liefst 90 deelnemers te verwelkomen, bijna een verdubbeling van het aantal deelnemers.

Video door Freddy Stötefalk

De deelnemers konden tussen 09.00 en 11.00 uur vertrekken vanaf het startpunt bij Siep & Co, waar vrijwilligers klaarstonden met een kopje koffie of thee. De route voerde de fietsers eerst naar Nieuwe Pekela, waarna ze doorreden naar Alteveer. Hier was een rustpauze ingelast bij de galerie van kunstschilder Geert Schreuder. Bezoekers kregen niet alleen de kans om de kunstwerken te bewonderen, maar ook om in gesprek te gaan met de schilder zelf, die aanwezig was om vragen te beantwoorden.

Na deze culturele stop ging de tocht verder richting Onstwedde en Wedde, om vervolgens door te fietsen naar Veelerveen. Bij de molen en de sluis stond een caravan klaar voor de tweede tussenstop. De deelnemers werden getrakteerd op een broodje knakworst en verfrissende drankjes. Daarnaast was er een spelelement toegevoegd: deelnemers konden proberen een "rat" te raken met een knuppel. Ongeacht het succes van hun poging, werd iedereen beloond met een Mars.

De laatste etappe voerde de fietsers via de Wedderbergen terug naar Pekela. De deelnemers genoten van de prachtig uitgezette route en het perfecte weer, wat de tweede editie van de fietstocht tot een groot succes maakte.

Fotoreportage

   Fietstocht Siep&Co 2024 - Foto's Abel van der Veen

Aan dit artikel is meegewerkt door

Abel van der Veen
Fotograaf en redacteur

abel@prachtigpekela.nl
Freddy Stotefalk
Fotograaf en videograaf
freddy@prachtigpekela.nl

Eerder verschenen:

VAN HARTE: Bert is vandaag 65 jaar geworden
Zangdienst op 18 oktober in Hervormde kerk Nieuwe Pekela
Pekela straalt: nieuwe sfeerverlichting brandt in winkelcentra
Pekela maakt pas op de plaats met nieuwe plannen voor komend jaar
Dag van de Mantelzorg in Pekela: middag vol waardering en ontspanning
Lunchlezing met Sanne Meijer in Nieuwe Pekela
Op zijn 80e nog volop in actie: Dick Prins strijdt tot het laatste punt
Gratis digitale workshop betalen met Tikkie en QR-codes in Oude Pekela
Jan Henk de Groot geeft solo-optreden in Lutherse Kerk Nieuwe Pekela
N366 tussen Nieuwe Pekela en Stadskanaal zaterdag afgesloten
Kuipers Hout & Staalbouw zoekt allround vakman
Pekelder Poëzieavond met Theo Zwinderman, Sandra Verboog-Koster en Lilian Zielstra  
Zangdienst in de Wedderwegkerk in Oude Pekela
Pekela geeft verenigingen ruimte voor vuurwerkontheffing tijdens jaarwisseling
Portemonnee verloren tussen Aldi Oude Pekela en Nieuwe Pekela
66 Pekelders doen dit jaar mee aan sport of cultuur via het Volwassenenfonds
Landelijke bekende IERSE Swingfolkband UNICORN geeft concert in Nieuwe Pekela
Vierde Pekelder korenfestival trekt volle zaal in De Binding
Amerikaanse kunstenaar exposeert schilderijen in molen De Onrust in Oude Pekela
Waanzinnige cheque van 10.000 euro voor Stichting Wensambulance Noord-Nederland namens Nh1816 Verzekeringen  

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

kt233oef8c1dsmorfq01au00g6