N366 Pekela - Stadskanaal 1 nacht dicht wegens werkzaamheden

Geplaatst: woensdag 26 juni 2024 om 18:10 | Views: 9249

Auteur: Provincie Groningen

PEKELA - De A.G. Wildervanckweg (N366) krijgt nieuw asfalt tussen Stadskanaal en Musselkanaal. Het groot onderhoud aan de provinciale weg gaat maandag 1 juli van start en duurt zeven weken. Doorgaand verkeer tussen Stadskanaal en Musselkanaal wordt omgeleid via de Van Boekerenweg (N378) en de Drentse Mondenweg (N379). Vanaf zondag 30 juni om 00.00 uur tot maandag 1 juli 06.00 uur is het deel tussen de aansluiting met de N367 bij Nieuwe Pekela en de aansluiting met de N374 bij Stadskanaal dicht.

In de eerste twee weken is de A.G. Wildervanckweg tussen Stadskanaal en Musselkanaal helemaal afgesloten. De werkzaamheden aan het noordelijke deel, vanaf de aansluiting met de Van Boekerenweg (N378) tot de aansluiting met de Nautilusweg (N374) in Stadskanaal, duren tot maandagochtend 15 juli.

Werk gaat in de zomervakantie door
Het zuidelijke deel van de N366 is zeven weken afgesloten. Vanaf 1 juli is de N366 dicht vanaf de aansluiting met de Nautilusweg (N374) in Stadskanaal tot aan de aansluiting met de Musselweg (N975) ter hoogte van Mussel. De werkzaamheden duren tot maandagochtend 19 augustus. In de zomervakantie gaan de werkzaamheden door.

Weekendstremming vanaf 28 juni
In het weekend voorafgaand aan het groot onderhoud zijn delen van de N366 gestremd voor diverse onderhoudswerkzaamheden, zoals bermonderhoud. De omleidingsroutes worden met borden aangegeven.

Vanaf vrijdag 28 juni om 19.00 uur tot zaterdag 29 juni 24.00 uur is het deel tussen de aansluiting met de N374 in Stadskanaal en de aansluiting met de N391 ter hoogte van Roswinkel dicht.

Vanaf zondag 30 juni om 00.00 uur tot maandag 1 juli 06.00 uur is het deel tussen de aansluiting met de N367 bij Nieuwe Pekela en de aansluiting met de N374 bij Stadskanaal dicht.

Eerder verschenen:

21 december: Kerst Sing-Inn Excelsior in boerenschuur
Sinterklaasintocht door Pekela op zaterdag 22 november
Erfgoedbreiers verbinden verleden en heden in de Spil Nieuwe Pekela
Herfstfair brengt sfeer en gezelligheid op het Hellingplein in Oude Pekela
Column Pekela Beweegt: 'Onder de deken van de dag'
Burgemeester en wethouders ontvangen kinderen met lampionnen tijdens Sint Maarten
Genomineerden Breedtesportprijs Pekela bekend!
Veld bij oorlogsmonument Oude Pekela krijgt nieuw aanzicht
Zo stel je een japandi keuken samen
Steeds meer mensen kiezen voor keuken online samenstellen
Grote belangstelling voor informatieavond over Nij Begun in De Binding
Toekomst kinderboerderij Oude Pekela onzeker: nieuwe bestuursleden dringend gezocht
Campagne ‘Gezond Pekela’: van Supermarkt Safari tot ontbijten met de burgemeester
Reminder: Pekelder Proatcafé op 12 november
Muziekfeest in De Kiepe voor Stichting Opkikker
Ierse sferen bij uitverkocht concert van folkgroep FLING
Nieuwe website ‘Groningen Huurt’ bundelt alle sociale huurwoningen in de regio
Winschoter Kunstrolschaats Club schittert met Universe
Burgemeester Jaap Kuin tien jaar het gezicht van Pekela
Oude Pekela krijgt toegang tot isolatiesubsidie Nij Begun

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

lk83dg1d8rcgsn34cv8v9elii4