Leerlingen Dollard College sluiten seizoen Muziekvitaminen af

Geplaatst: zaterdag 22 juni 2024 om 18:15 | Views: 8497

Auteur: Geert Kootstra - Leefvorm J&O

OUDE PEKELA - Woensdag 19 juni was helaas weer de laatste muziekvitaminen voor de zomervakantie. Deze middag werd door leerlingen van het Dollard College, Zorg en Welzijn, vorm gegeven. We hebben dankzij hen weer genoten van een gezellige middag met bewoners van het Dokhuis, Pekela en Winschoten. De beelden spreken voor zich. Na de pauze werd door middel van een korte voordracht duidelijk hoe het verschil in taalgebruik is tussen Nederlands en Gronings, en wellicht een tip om het vergaderen wat sneller te laten verlopen. Deze tekst delen we in een van de foto's in het album hieronder.

Muziekvitaminen 19 juni 2024

De middag werd afgesloten door Stichting Leefvorm J&O die aangaf dat de bezoekers, de mensen van het Dokhuis en de leerkracht super trots waren op de leerlingen die zich dit jaar voor de senioren hebben ingezet. Een flink aantal leerlingen hebben zich maandelijks ingezet om mede met vrijwilligers en begeleiding van het Dokhuis bewoners van Dokhuis naar MFC de Binding te krijgen. Leerlingen hebben geholpen bij het serveren van de koffie en thee en het afruimen van de tafels.

Deze laatste keer hebben 2 leerlingen van het Dollard College de moed gehad om zelfstandig de presentatie van deze gehele middag op zich te nemen.

Stichting Leefvorm J&O bedankte de 18 leerlingen, die dit jaar een bijdrage hebben geleverd, middels het uitreiken van een certificaat.

Wij willen iedereen bedanken die een bijdrage heeft geleverd om deze middagen tot een succes te maken. Er is flink gezongen en genoten.

Ook willen wij de anonieme sponsor via deze weg bedanken voor het plakje cake dat deze middag geserveerd kon worden bij de koffie/thee.

Wij hopen volgend jaar weer op deze goede samenwerking met het Dollard College, Dokhuis en Albert van MFC de Binding.

Muziekvitaminen start weer op 18 september 2024

Fotoreportage

   Muziekvitaminen 19 juni 2024

Eerder verschenen:

Kerk uit 1911 in de steigers: groot onderhoud bij CGK Nieuwe Pekela
Eerste bijeenkomst Kracht(ige) Pekelders over versterken van inwonersinitiatieven
Wandelschoenen aan: Avond3Daagse Pekela komt eraan!
Loonbedrijf Moed: voor het persen van pakken hooi!
Altijd al trompet of bugel willen spelen? Dit is je kans!
Waarschuwing: laat kinderen en huisdieren niet achter in warme auto
Verpleegcentrum Dokhuis viert tienjarig bestaan met feestweek
Laatste kans om kleurplaat in te leveren voor Week van de Gezonde Jeugd in Pekela
Veentrappers van Scouting Pekela veroveren na tien jaar opnieuw de vlag
30 mei: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
Bekroonde documentaire over sluiting De Halm te zien bij Siep & Co in Oude Pekela
30 mei: Kledingwinkel voor de minima aan Holland Marsh 17D weer open!
VAN HARTE: Petra van der Wal is vandaag 40 jaar geworden
Kunstenaar Ankie Voerman opent expositie ‘Van Koffie tot Kust’ in Oude Pekela
Van opvang naar toekomst: nieuwe woonwijk Hooiwijk feestelijk geopend in Oude Pekela
Zaterdag 6 juni: ontdek de kerken van Oost-Groningen tijdens Kerkenpad 2026
Mini-parkje Noordercolonie in Boven Pekela verandert in leerzame buitenklas
Kom naar de Veiligheidsdag in Oude Pekela op 19 juni
Gezellige scootmobieltocht voert deelnemers langs natuur en avontuur
13 juni: Schutsemarkt Nieuwe Pekela; een dag vol plezier voor jong en oud

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

u6ionrqe54bcukm66lrvrgf147