Nieuwbouw 36 appartementen in centrum Oude Pekela van start!

Geplaatst: donderdag 6 juni 2024 om 13:10 | Views: 11149

Auteur: Gemeente Pekela

OUDE PEKELA - 5 juni trapten woningcorporatie Acantus, Van Wijnen, de gemeente Pekela en huurdersorganisatie Huurders in Pekela (HiP) feestelijk de bouw af van 36 energiezuinige appartementen in Oude Pekela. Acantus, de HiP en de gemeente werkten hier 4 jaar lang naartoe.

Confettikanon
De sfeer zat er goed in. Met een knal van het confettikanon gaven Ellen van Klaveren (wethouder Pekela), Egge Bloem (HiP), Arnoud Gils (directeur Van Wijnen) en Anita Tijsma (bestuurder Acantus) het startsein. Daarna was er tijd voor een hapje en een drankje en een kijkje op de bouw.

Anita Tijsma, bestuurder Acantus: ‘Trots dat we dit met elkaar mogelijk maken! Blij dat we naast de vele woningen die we in Pekela verduurzamen en verbeteren, nu ook weer nieuw bouwen.’

‘Het is voor ons als gemeente van groot belang dat iedereen in onze gemeente prettig kan wonen. Daarom zijn we enorm blij dat Acantus deze twee nieuwbouwprojecten gaat realiseren. Er is onder zowel jonge als oude Pekelders een grote behoefte aan nieuwe en betaalbare woningen, en deze 36 nieuwe appartementen op deze prachtige locatie in het centrum zullen hier zeker aan bijdragen’, aldus Pekelder wethouder Ellen van Klaveren.

Arnoud Gils, directeur Van Wijnen Groningen: ‘De schep is de grond in en we gaan voortvarend aan de slag met de bouw. Straks kunnen huurders hier prettig wonen.’

Groeiende groep kleine huishoudens
Het gaat om 24 appartementen aan de Feiko Clockstraat en 12 appartementen aan de Raadhuislaan. Acantus bouwt deze comfortabele en energiezuinige appartementen voor de groeiende groep kleine huishouders.

Eerder verschenen:

Praat 10 maart mee over de toekomst van kerkelijk erfgoed in Pekela
Zo belangrijk is het bespreken van je uitvaart voor later
Nieuwe gemeenteloods aan Industrieweg-West
Jakob Zwinderman over de rijke toekomst van Pekela in Pekelder Proatcafé
Specialistisch hulpverleningsvoertuig voor Pekelder brandweer
Toneelvereniging P.A.L.V.U. speelt klucht 'Dan liever de plomp in'
Pekela investeert in leefbaarheid inwoners: 19 projecten ontvangen samen €118.000
Bewoners Tilstraat bedanken Brandweer Pekela na brand in woning
Creatieve wedstrijd: 80 jaar vrijheid in Pekela
Stoer, sportief en superleuk: Kickboksworkshops voor kinderen!
Kickbokser Sven Beertema pakt de Super Cup!
Brandweer Pekela viert feest met diploma’s, huldigingen en ludieke overdracht
Mijlpaal voor Korfbalvereniging WSS; alle jeugdteams nieuw clubtenue
Storing treft telefonie bij SKV in Veendam, Muntendam en Pekela [UPDATE]
Zechsal Badeendjesrace Veendam 2025
Foto-expositie "Het Perfecte Plaatje van Pekela" in gemeentehuis Pekela
Seniorengroep Oude Pekela geniet van gezellig etentje dankzij Rotary Pekela
Jenaplan-Freinetschool St. Willibrordus, de school waar je leert (be)leven
PCOB Pekela viert haar nieuwjaarsvisite
'Mijn droom is om weer voor de klas te staan'

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

jch28h68dbunv6pbmat3fu43p0