Informatiebijeenkomsten over toekomst van het Pekelder Hoofddiep

Geplaatst: vrijdag 10 mei 2024 om 19:50 | Views: 6174

PEKELA - De gemeente Pekela organiseert drie bijeenkomsten om in gesprek te gaan over de toekomst van het Pekelder Hoofddiep. Tussen 21 en 30 mei krijgt u de kans om mee te praten en uw voorkeuren kenbaar te maken. Tijdens deze bijeenkomsten wordt u bijgepraat over de toekomstplannen voor het diep. U krijgt informatie over welke bruggen behouden blijven en welke keuzes er zijn voor de overige bruggen. De gemeente wil graag uw mening horen en met u in gesprek gaan over de mogelijke opties. Ook worden aandachtsgebieden en oplossingen op en langs het diep gepresenteerd, waarop u kunt reageren.

Het is belangrijk om u vooraf aan te melden, aangezien de bijeenkomsten klein worden gehouden om een goed gesprek mogelijk te maken. Er is beperkte ruimte per dorp.

Hieronder vindt u de data en locaties van de bijeenkomsten:
Nieuwe Pekela: 21 mei
Boven Pekela: 22 mei
Oude Pekela: 30 mei
Alle bijeenkomsten beginnen om 19.00 uur. Aanmelden kan via pekelsgoud.nl, door een e-mail te sturen naar communicatie@pekela.nl of door te bellen naar 0597 617555.

De gemeente Pekela heeft eerder bewoners gevraagd wat zij als Pekelders belangrijk vinden. Nu wil de gemeente graag weten welke voorkeuren er zijn voor de keuzes die moeten worden gemaakt. Op basis van onderzoek naar de staat van de bruggen en de kosten voor onderhoud en vervanging, worden keuzes gemaakt. Het college heeft de gemeenteraad gevraagd om de opdracht hiervoor aan te passen, zodat er meer bruggen behouden kunnen blijven dan eerder gedacht. De gemeenteraad zal hier eind april een besluit over nemen. De ideeën over welke bruggen behouden blijven, vervangen worden of verdwijnen worden dan snel met inwoners besproken, samen met andere toekomstplannen voor het diep.

Eerder verschenen:

Jaarmarkt Oude Pekela bruist van gezelligheid
Burgemeester Jaap Kuin en loco-kinderburgemeester Saar Cremers openen jaarmarkt
Optocht van versierde aanhangers kleurt jaarmarktweek in Oude Pekela
Fotoverslag Weeringo Catering Outdoor Lasershow jaarmarktweek Oude Pekela
Maritiem Pekela 2025: Schepen, historie en verbinding
Verslag van de Gerringa IJs en Frituurzaak Kindermarkt in Oude Pekela
Toekomst van Britannia-schoorsteen in Oude Pekela onzeker
Spannende strijd én medailletekort bij PrengerHoekman hindernisbaan in Oude Pekela
Feestelijke finale van de Fyzigo Fiets 3-daagse 2025
Veel deelname en gezelligheid bij Traiteurslager Huizing Viswedstrijd in Oude Pekela
Volle zaal bij tweede editie Schoenservice Brokschmidt Bingo
Tweede etappe Fyzigo Fiets-3-daagse via Wedde en Onstwedde
PrengerHoekman Kruiwagenrace trekt 58 enthousiaste deelnemers
Fyzigo Fiets-3-daagse 2025 van start in Oude Pekela
Nieuwe Pekela heeft een wereldkampioen: windhond Senna pakt wereldtitel in Gelsenkirchen
Drukmaar Trimloop langs het Pekelderdiep groot succes
Scholieren trappen feestweek Oude Pekela af met eigen Drukmaar Trimloop
Column: 'Het Bankje'
Première van theatervoorstelling ‘LUX’ brengt eeuwenoud verhaal vol licht naar Veendam
21 september: Zangdienst in Wedderwegkerk Oude Pekela

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

pgdlvipkq6fbsgbo7do0vugv62