Informatiebijeenkomsten over toekomst van het Pekelder Hoofddiep

Geplaatst: vrijdag 10 mei 2024 om 19:50 | Views: 6314

PEKELA - De gemeente Pekela organiseert drie bijeenkomsten om in gesprek te gaan over de toekomst van het Pekelder Hoofddiep. Tussen 21 en 30 mei krijgt u de kans om mee te praten en uw voorkeuren kenbaar te maken. Tijdens deze bijeenkomsten wordt u bijgepraat over de toekomstplannen voor het diep. U krijgt informatie over welke bruggen behouden blijven en welke keuzes er zijn voor de overige bruggen. De gemeente wil graag uw mening horen en met u in gesprek gaan over de mogelijke opties. Ook worden aandachtsgebieden en oplossingen op en langs het diep gepresenteerd, waarop u kunt reageren.

Het is belangrijk om u vooraf aan te melden, aangezien de bijeenkomsten klein worden gehouden om een goed gesprek mogelijk te maken. Er is beperkte ruimte per dorp.

Hieronder vindt u de data en locaties van de bijeenkomsten:
Nieuwe Pekela: 21 mei
Boven Pekela: 22 mei
Oude Pekela: 30 mei
Alle bijeenkomsten beginnen om 19.00 uur. Aanmelden kan via pekelsgoud.nl, door een e-mail te sturen naar communicatie@pekela.nl of door te bellen naar 0597 617555.

De gemeente Pekela heeft eerder bewoners gevraagd wat zij als Pekelders belangrijk vinden. Nu wil de gemeente graag weten welke voorkeuren er zijn voor de keuzes die moeten worden gemaakt. Op basis van onderzoek naar de staat van de bruggen en de kosten voor onderhoud en vervanging, worden keuzes gemaakt. Het college heeft de gemeenteraad gevraagd om de opdracht hiervoor aan te passen, zodat er meer bruggen behouden kunnen blijven dan eerder gedacht. De gemeenteraad zal hier eind april een besluit over nemen. De ideeën over welke bruggen behouden blijven, vervangen worden of verdwijnen worden dan snel met inwoners besproken, samen met andere toekomstplannen voor het diep.

Eerder verschenen:

Oliebollenbingo voor Madre Rosetta in Katholieke Kerk Nieuwe Pekela
Milieustraat Pekela in het nieuwe jaar ook op woensdag open
Kerstbrunch in Pekelder dorpshuizen groot succes
Kerst Marathon Radio zet zich in voor mensen die het moeilijk hebben tijdens de feestdagen
Buurtvereniging De Scheepsjoagers in Oude Pekela stopt na 38 jaar
27 december: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
Fitclub Pekela helpt kinderen met plezier in beweging te komen
Gemengd badmintondubbel mondt uit in 65 jaar huwelijksgeluk
Gemeente Pekela organiseert gratis reanimatietrainingen voor inwoners
Drukbezochte Kerst Singinn muziekvereniging Excelsior in boerenschuur
Laatste rit Kersttour Groningen 2025: licht, warmte en verbondenheid
BEELDVERSLAG Sfeervolle Tanger Trekker Lichtjestocht door Westerwolde
Milieustraat Pekela extra en gratis geopend aan het einde van het jaar
Samen in beweging tijdens sfeervolle Kerstfit-avond van Fyzigo
Pekela laat beschoeiing Pekelder Hoofddiep vervangen voor 6 miljoen euro
VAN HARTE: Miranda Kiel is vandaag 18 jaar geworden!
Betalen op de markt In Pekela wordt steeds makkelijker
Goed nieuws bij Christelijke Muziekvereniging Excelsior te Nieuwe Pekela!
Briljanten huwelijk voor Douwe en Christina Scheltens
Veel kraampjes, live muziek en gezellige sfeer bij kerstmarkt in De Spil

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

qvscqid44ii744dan504s9bqm5