Informatiebijeenkomsten over toekomst van het Pekelder Hoofddiep

Geplaatst: vrijdag 10 mei 2024 om 19:50 | Views: 6613

PEKELA - De gemeente Pekela organiseert drie bijeenkomsten om in gesprek te gaan over de toekomst van het Pekelder Hoofddiep. Tussen 21 en 30 mei krijgt u de kans om mee te praten en uw voorkeuren kenbaar te maken. Tijdens deze bijeenkomsten wordt u bijgepraat over de toekomstplannen voor het diep. U krijgt informatie over welke bruggen behouden blijven en welke keuzes er zijn voor de overige bruggen. De gemeente wil graag uw mening horen en met u in gesprek gaan over de mogelijke opties. Ook worden aandachtsgebieden en oplossingen op en langs het diep gepresenteerd, waarop u kunt reageren.

Het is belangrijk om u vooraf aan te melden, aangezien de bijeenkomsten klein worden gehouden om een goed gesprek mogelijk te maken. Er is beperkte ruimte per dorp.

Hieronder vindt u de data en locaties van de bijeenkomsten:
Nieuwe Pekela: 21 mei
Boven Pekela: 22 mei
Oude Pekela: 30 mei
Alle bijeenkomsten beginnen om 19.00 uur. Aanmelden kan via pekelsgoud.nl, door een e-mail te sturen naar communicatie@pekela.nl of door te bellen naar 0597 617555.

De gemeente Pekela heeft eerder bewoners gevraagd wat zij als Pekelders belangrijk vinden. Nu wil de gemeente graag weten welke voorkeuren er zijn voor de keuzes die moeten worden gemaakt. Op basis van onderzoek naar de staat van de bruggen en de kosten voor onderhoud en vervanging, worden keuzes gemaakt. Het college heeft de gemeenteraad gevraagd om de opdracht hiervoor aan te passen, zodat er meer bruggen behouden kunnen blijven dan eerder gedacht. De gemeenteraad zal hier eind april een besluit over nemen. De ideeën over welke bruggen behouden blijven, vervangen worden of verdwijnen worden dan snel met inwoners besproken, samen met andere toekomstplannen voor het diep.

Eerder verschenen:

Blues in Pekel organiseert Late Summer Blues/Rock Festival in Oude Pekela
Column: Kwetsbare kracht
De Zwalkers nodigen Pekela uit voor een middag vol muziek en gezelligheid
Bounce Back organiseert Halloween Bingo in de Spil Nieuwe Pekela
Droomreis kiezen: Azië of Afrika?
7 augustus: Sfeervol Kampvuurconcert in Luthers Hof Nieuwe Pekela
Gemeente Pekela zoekt inwoners voor nieuwe werkgroep diversiteit en inclusie
Loonbedrijf Moed: Voor het maaidorsen en persen van grote pakken of ronde balen stro!
Oproep: Wie heeft foto's van het interieur van de oude Clockstede (Meidoornlaan)?
Wie is de Beste Doortrapper van 2026?
Zomerpuzzel over verdwenen Pekelder fenomenen
Eerste Internationale Film Festival in Pekela
Gemeente Pekela wil 80 tot 100 woningen realiseren op voormalig HempFlax-terrein
N366 bij Pekela op vrijdag 24 juli afgesloten voor onderhoud
Groei als ondernemer: van Pekela naar de Randstad
Waarom avondentertainment thuis steeds populairder wordt in Nederland
Fien & Teun komen op 15 augustus naar Camping ZomersBuiten in Oude Pekela
Spelweek Boven Pekela 2026: een week vol avontuur!
Gemeente voorbereid op de winter: nieuwe strooimachine aangeschaft
Drukbezocht TC Nieuwe Pekela Open 2026 zorgt voor sportieve strijd en gezellige sfeer

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

ac6tl6pjdubbntpk9unmq7b1d1