Expositie 'Bruggen in beeld' in winkelcentrum de Helling

Geplaatst: maandag 15 april 2024 om 10:15 | Views: 9459

Auteur: Bruggen Belang Pekela

PEKELA - Bruggen verbinden Pekela. Zo ook het kunstproject “Bruggen in beeld”, dat afgelopen jaar van start ging. Meerdere kunstenaars gaven hier gehoor aan en lieten zich inspireren. Naast vele schilderijen zijn bruggen ook verbeeld in hout en staal. Ruim 25 werken werden aangemeld, reden genoeg om een expositie te organiseren. Vrijdagmiddag 19 april om 14.00 uur is iedereen welkom om bij de opening in winkelcentrum De Helling, Oude Pekela, aanwezig te zijn.

Bruggen in beeld

De opening wordt verzorgt door Bruggen Belang Pekela. De expositie ”Bruggen in beeld” loopt van vrijdag 19 april tot en met zondag 28 april tijdens winkelopeningstijden. In de weekenden wordt u persoonlijk welkom geheten door een van de deelnemende kunstenaars. Bezoekers kunnen ter plekke hun voorkeurs kunstwerken aangeven. Ook bestaat er de mogelijkheid dit digitaal te doen We zijn natuurlijk nieuwsgierig welk kunstwerk het meest geliefd zal zijn bij jullie Pekelders.

Uiteindelijk zal het kunstwerk met de meeste sterren worden aangeboden aan het gemeentehuis. En zal het kunstwerk “vereeuwigd” worden in de hal van het gemeentehuis. Het zal niet alleen een triomf zijn voor de kunstenaar, maar ook een viering van de creativiteit en verbondenheid binnen de 3 gemeenschapen van “Groot Pekela”, Oude Pekela, Nieuwe Pekela en Boven Pekela. En zoals bekend staat een brug voor verbinding.

Bruggen Belang Pekela

Eerder verschenen:

Volle bak bij presentatie Heeresmeerplannen
Toneelvereniging Rondom ’t Vloat brengt klucht naar Nieuwe Pekela
Inwoners kunnen oude lantaarnpalen Pekelder Hoofddiep ophalen
Kinderburgemeesters van Pekela ontvangen kunstig ontworpen kinderburgemeestersketens
Komische aftrap van nieuw toneelseizoen PALVU Oude Pekela
24 maart: Laatste Pekelder Proatcafé van het seizoen in De Binding
Moderne verwarming in traditionele huizen
8 maart: Zangdienst in Hervormde Gemeente Nieuwe Pekela
Gemeente Pekela start met kap van 28 bomen langs Pekelder Hoofddiep
Troubadour Rob Krot te gast bij Stichting Luthers Erfgoed
Stichting Luthers Erfgoed Pekela doet mee aan NL-Doet
Voorjaarsbekalking door loonbedrijf A.D. en J.J. Moed
NL Doet!, Pekela doet!, de hervormde gemeente doet!
Muziekvitaminen brengt mensen samen in De Molenhof
Scholen uit Pekela, Noordenveld en Westerkwartier strijden tegen elektronisch afval
Uitverkocht concert ‘Noordballaden’ eindigt in staande ovatie
Erik Schipper stapt over naar 50PLUS
Brandweer redt kraai uit schoorsteen aan Spoetnikstraat in Oude Pekela
VAN HARTE: Rowan Ahlers is 22 jaar geworden
VAN HARTE: Soraya Akran is vandaag 20 jaar geworden

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

qgq308p8uobufm6gsm6541mme3