Breedtesportprijs 2023: Pekelder Paul Inklaar uit Pekela genomineerd

Geplaatst: vrijdag 1 december 2023 om 17:55 | Views: 5028

PEKELA - Het is ieder jaar één van de vijf categorieën bij Sportgala Groningen: de Breedtesportprijs. De komende editie kent deze prijs een nieuwe opzet. Vanuit iedere Groningse gemeente is uiteindelijk één nominatie aangedragen om mee te dingen naar de Breedtesportprijs 2023. De tien genomineerden zijn nu bekend. Op maandag 11 december a.s. wordt tijdens het Sportgala in Martiniplaza bekend gemaakt wie de winnaar is. 

De Breedtesportprijs Groningen wordt uitgereikt aan een persoon, vereniging, organisatie of evenement met Groningse roots die zich de afgelopen jaren op een bijzondere of positieve manier heeft ingezet voor de breedtesport in de provincie Groningen. Het gaat dan om activiteiten waardoor de maatschappelijke waarde van sport wordt vergroot.
Dit zijn de inzendingen namens de tien Groninger gemeenten:
- Stichting MTB Eemsdelta Gemeente Eemsdelta
- G-tennis Cream Crackers Gemeente Groningen
- Syb Jongsma Gemeente Het Hogeland
- HS'88 Gemeente Midden-Groningen
- MFC De Hardenberg Gemeente Oldambt
- Paul Inklaar Gemeente Pekela
- Ferry Roek Gemeente Stadskanaal
- Zechstein zwemtoernooi Gemeente Veendam
- FCC de Spartanen Gemeente Westerkwartier
- MudGrunn Gemeente Westerwolde

Hun verhaal lees je op www.sportgalagroningen.nl/breedtesportprijs. Een deskundige jury bepaalt wie de winnaar wordt van de Breedtesportprijs 2023. 

Over Sportgala Groningen
Sportgala Groningen is een feestelijk evenement van én voor de Groninger. Voorafgaand aan het gala worden in vijf categorieën sporters uit – of met hun roots in – Stad en Ommeland genomineerd, om tijdens het gala de winnaars bekend te maken en hen nog eens in de spotlight te zetten. Naast de Breedtesportprijs zijn dat de categorieën: Sporter, Sportploeg, Sporttalent en Aangepaste Sport. Sportgala Groningen 2023 vindt op maandag 11 december plaats in Martiniplaza. De presentatie is ook dit jaar in handen van Dione de Graaff. Meer informatie vind je op www.sportgalagroningen.nl.

Sportgala Groningen 2023 is een gezamenlijk initiatief van de volgende partners: Provincie Groningen, Gemeente Groningen, Noorderpoort, Huis voor de Sport Groningen, Martiniplaza, Sport Science & Innovation Groningen en mediapartner Dagblad van het Noorden.

Eerder verschenen:

Moderne verwarming in traditionele huizen
Stef Goos wint voorleeswedstrijd van Pekela en Veendam
Twee teams van Ubbo Emmius naar landelijke finale FIRST LEGO League
Gemeente Pekela lanceert StemWijzer voor de gemeenteraadsverkiezingen
Nicaraguaanse kunstenaar Manuel maakt kunstwerk voor de Theo Thijssen school
VAN HARTE: Vandaag is Rennie 65 jaar geworden
Redenen waarom inwoners van Pekela nog steeds gebonden zijn aan de stad Groningen
Concert Noordballaden met Linde Nijland, Otto Groote en Bert Ridderbos
VAN HARTE: José is vandaag 48 jaar geworden
Bounce Back organiseert opnieuw bingoavond in sporthal De Spil
VAN HARTE: Cor Dijk uit Oude Pekela is 80 jaar geworden!
Voormalig gedeputeerde Bram Schmaal komt naar Pekela
Succesvol dansweekend voor AB Dance Winschoten met prijzen en promoties
Grunniger dainst in hervormde kerk van Nieuw Pekela
Zelfgemaakte decoratie: kleine creatieve projecten met groot effect
Brandweer Oude Pekela houdt eerste oefening in nieuwe woonwijk aan de Hooiweg
Inwonertal Pekela groeit met ruim honderd inwoners
COLUMN: Mag ik je ̶G̶E̶E̶N̶ advies geven?
6 maart: Silvia Fledderus gaat ‘d’Oale Folklaidjes’ zingen in Wedderwegkerk
VAN HARTE: Shylana Kuiper is 17 jaar geworden

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

onung9ck67das8ag4neg82bc61