SPORTCLUB PEKELA 2000 in de lift!!! 

Hoofdsponsor In 't Hout Sierconstructies

Geplaatst: dinsdag 21 november 2023 om 10:40 | Views: 8462

Auteur: Een trots bestuur van Sportclub Pekela2000

NIEUWE PEKELA - Op 11 juni 1999 zijn de jeugdelftallen van Damacota en V.V. PJC samen verdergegaan als Sportclub Pekela2000. V.V PJC werd destijds vertegenwoordigd door voorzitter en secretaris dhr. A. Schrik en mw. R. Kral-Brunen, Damacota door voorzitter en secretaris dhr. D. Roelfsema en mw. T. Braams - Davids. Door middel van een prijsvraag, die destijds gewonnen werd door Jens Brouwer en hier een ballonvaart mee won, is de naam Sportclub Pekela2000 ontstaan.  Er werd vormgegeven aan onze jeugd voetbalvereniging in Nieuwe Pekela. Henk de Groot ging het logo ontwerpen en zo ontstond er een samenwerkingsverband met Damacota en V.V. PJC over onze jeugd, de blauw rode clubkleuren; Sportclub Pekela2000!

Sponsoren 24@home woninginrichting en Siefkes Vastgoed

Iets wat vroeger misschien ondenkbaar was maar tegenwoordig steeds noodzakelijker vanwege het inzetten van beschikbare vrijwilligers (trainers, leiders en scheidsrechters) en de benodigde financiën. Zoals de kop van dit verhaal al verklapt zit Sportclub Pekela 2000 in de lift en wel op veel fronten. Zo hebben we nu een ledenaantal van +/- 125 voetbaltalenten. En als je dan bedenkt dat er in ons mooie dorp nog 2 verenigingen zijn met jeugdelftallen, mogen we hier enorm trots op zijn. Met deze 125 voetbaltalenten zijn wij wekelijks aan de slag en we doen ons best om ze de fijne kneepjes van het voetbalspel bij te brengen. Naast spelvreugde zijn het onderling samen-spelen, samen-winnen, samen- verliezen en samen-delen, onze waarden. Ook zijn supporters in groten getale aanwezig om onze elftallen aan te moedigen! In de afgelopen maanden hebben we heel veel sponsoren bereid gevonden om onze elftallen, trainers en leiders, van nieuwe kleding te voorzien. Gelukkig zit ook dat in de lift bij Sportclub Pekela 2000! 

De volgende bedrijven hebben dat mogelijk gemaakt:  
We gaan met trots een jarenlange samenwerking aan met de volgende bedrijven:
Onze hoofdsponsor; In ‘t Hout Sierconstructies in Nieuwe Pekela, de sponsor van onze tenues voor de jeugd.
Fyzigo leefstijl - revalidatie - therapie, gevestigd in zowel Oude als in Nieuwe Pekela, die de onderbouw sponsort met trainingspakken en de volledige jeugd gesponsord heeft met bidons.
Auto Jansingh in Winschoten, die de bovenbouw volledig sponsort met traingingspakken.
Siefkes Vastgoed en Siefkes Opslag in Nieuwe Pekela, de sponsor voor de tassen van de volledige jeugd. 
24athome woninginrichting in Veendam, die alle leiders en trainers heeft voorzien van jassen en polo's.  
 
Ook willen wij de volgende bedrijven bedanken voor hun steun het vorige seizoen; 
Garage Drenth in Nieuwe Pekela, Heurèka in Oude Pekela, Arjan Borgers tweewielers in Vlagtwedde, Autoservice Cremers in Winschoten, Klussenbedrijf en dienstverlening Rooks in Oude Pekela en Boetiek Fleur in Oude Pekela, die ons al jarenlang sponsort en indien nodig van de mooiste boeketten voorziet als we iets willen weggeven. 
 
Wij willen onze sponsoren enorm bedanken voor hun steun aan onze club en activiteiten namens bestuur en leden van Sportclub Pekela2000. 
Ook willen wij namens het bestuur onze dank uitspreken aan alle vrijwilligers, leiders, trainers en scheidsrechters.  
We hebben een fantastische vereniging met elkaar, we doen het samen en daar zijn we erg trots op!   

Sponsoren Boetiek Fleur, Fyzigo en Auto Jansingh

Eerder verschenen:

9 december: Kerst/Wintermarkt in Het Tehuis Nieuwe Pekela
Breedtesportprijs 2023: Pekelder Paul Inklaar uit Pekela genomineerd
12 december: Kerstfair in verpleeghuis de Clockstede Nieuwe Pekela
8 december: Kerstmarkt bij Christelijke Gereformeerde kerk
Molen De Onrust licht oranje op in het maanlicht
VAN HARTE: Christa is 46 jaar geworden
15 december: Kerstconcert Albatros in Vennekerk Winschoten
Hommage aan Sterke Vrouw Antje Oldenburger
Sint en Pieten bezoeken gemeentehuis Oude Pekela
Regenachtige intocht van Sint en Pieten in Nieuwe Pekela
Het 'Sinterklaashuis' in de Binding Oude Pekela
Gerry Hemsens Nederlands kampioen 750cc Classic Demo's
Modehuis Tunteler ontvangt Predicaat Hofleverancier
VAN HARTE: Dina van Dijk is 80 jaar geworden
Sporthal De Spil in Nieuwe Pekela krijgt nieuwe verwarming
Carbidschieten? Vraag uiterlijk 13 december een ontheffing aan!
12 december: Bloemschikken in Ontmoetingscentrum de Kiepe
PVV krijgt 42 procent van de stemmen in Pekela
Gemeente Pekela wil onder andere nieuwe woonwijk bij Heeresmeer
Prachtige nieuwe pannakooi op het Dollard College Pekela!

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

ujfee0tslopia98h7q1f6k0vn3