Uitgebreid beeldverslag van de Roparun 2023 door Pekela

Geplaatst: zondag 28 mei 2023 om 22:15 | Views: 10978

PEKELA - Fotograaf Freddy Stötefalk heeft afgelopen nacht foto’s gemaakt van de deelnemende teams van de Roparun 2023 toen deze door Pekela kwamen. Hij startte om 0.30 uur in Vlagtwedde en maakte tot ongeveer 8.45 uur, toen het laatste team Pekela binnenkwam, foto’s in heel Pekela. Lees hieronder een kort verslag en bekijk de fotoreportage van Freddy Stötefalk en het filmpje van Jurrie Redmeijer.

Roparun 2023 Oude Pekela

De eerste teams die deelnamen aan de Noordelijke route van de Roparun vertrokken zaterdag om 11.00 uur vanaf vliegveld Twente. Het was heerlijk weer om te lopen en dat was ook te merken, want het eerste team, team 155 de Royal den Hartogh runners, was ruim 20 minuten te vroeg in Vlagtwedde, waar de controle post om 01.00 uur open ging. De teams moesten er even wachten om verder te mogen. Vervolgens gingen ze via Veele en Wedde naar de Pekela’s waar het 1e team zich rond 02.00 meldde. Dit was ook hier team 155.

Op het pleintje tussen het Dokhuis en het gemeentehuis had Fyzigo een partytent opgezet om samen met enkele supporters de teams welkom te heten en aan te moedigen. Alex Ottens, van Fyzigo, is de hele nacht blijven staan, en het was er zeer gezellig, aldus fotograaf Freddy Stötefalk. Voor de liefhebbers was er koffie of thee en een hapje verzorgd door Fyzigo. Doordat niet alle teams tegelijk startten, zat er nogal wat ruimte tussen de teams en zodoende duurde het tot 8.45 uur voordat alle teams door het centrum van Oude Pekela waren. Ook de teams konden de aanmoedingstent van Fyzigo erg waarderen.

Op 2e Pinksterdag finisht de Roparun op de Coolsingel in Rotterdam en dit is live te volgen via roparunlive.nl

Fotoreportage

   Roparun 2023 door Pekela - Foto's Freddy Stötefalk

Aan dit artikel is meegewerkt door

Freddy Stotefalk
Fotograaf en videograaf
freddy@prachtigpekela.nl

Eerder verschenen:

Pekela start bewustwordingscampagne ‘Dat is ook mantelzorg’
Inloopmiddag met Steffie Stemwijzer helpt Pekelders bij keuze voor Tweede Kamerverkiezingen
Gemeentehuis Pekela krijgt grote renovatie en mogelijk nieuwe raadzaal
Gemeente Pekela start grootschalige vernieuwing van rioolstelsel
Waarom digitaal veilig werken ook in Pekela belangrijk is
King's Kids Pekela: de zesde editie!
Pekelder judoka Elin Roorda pakt vijfde plaats op Nederlands Kampioenschap
Team Manege NIOP uit Pekela naar internationaal concours Indoor Friesland
Regenboogconcert 'Iedereen zichzelf' in Lutherse kerk Nieuwe Pekela
Pekelder prijsvraag levert goede ideeën op voor het Taalhuis
Nieuwe parkeervakken aan Raadhuislaan Oude Pekela
Leer alles over routeplanners – Workshop in Bibliotheek Oude Pekela
Pekelder Proatcafé opent seizoen met lezing over kartonnage-industrie
Megatransport TenneT flink vertraagd bij Onstwedderbrug Nieuwe Pekela
Vrijwilligers gezocht voor schoonmaakactie op het kerkhof Nieuwe Pekela
Pekela is klaar voor megatransport van TenneT en Wagenborg
Oktober woonweken bij Old Ambt Meubelen met hoge kortingen en feestelijke finaledag  
Gemeente en Dorpscoöperatie Pekela bekrachtigen samenwerking voor behoud bruggen Pekelder Hoofddiep
Is de financiële toekomst van MKB-ondernemers meer dan alleen winst?
Dag van de Mantelzorg in Pekela met speciale lunch

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

q0dd5jsq8jtfbjitk6303o0987