Uitgebreid beeldverslag van de Roparun 2023 door Pekela

Geplaatst: zondag 28 mei 2023 om 22:15 | Views: 11031

PEKELA - Fotograaf Freddy Stötefalk heeft afgelopen nacht foto’s gemaakt van de deelnemende teams van de Roparun 2023 toen deze door Pekela kwamen. Hij startte om 0.30 uur in Vlagtwedde en maakte tot ongeveer 8.45 uur, toen het laatste team Pekela binnenkwam, foto’s in heel Pekela. Lees hieronder een kort verslag en bekijk de fotoreportage van Freddy Stötefalk en het filmpje van Jurrie Redmeijer.

Roparun 2023 Oude Pekela

De eerste teams die deelnamen aan de Noordelijke route van de Roparun vertrokken zaterdag om 11.00 uur vanaf vliegveld Twente. Het was heerlijk weer om te lopen en dat was ook te merken, want het eerste team, team 155 de Royal den Hartogh runners, was ruim 20 minuten te vroeg in Vlagtwedde, waar de controle post om 01.00 uur open ging. De teams moesten er even wachten om verder te mogen. Vervolgens gingen ze via Veele en Wedde naar de Pekela’s waar het 1e team zich rond 02.00 meldde. Dit was ook hier team 155.

Op het pleintje tussen het Dokhuis en het gemeentehuis had Fyzigo een partytent opgezet om samen met enkele supporters de teams welkom te heten en aan te moedigen. Alex Ottens, van Fyzigo, is de hele nacht blijven staan, en het was er zeer gezellig, aldus fotograaf Freddy Stötefalk. Voor de liefhebbers was er koffie of thee en een hapje verzorgd door Fyzigo. Doordat niet alle teams tegelijk startten, zat er nogal wat ruimte tussen de teams en zodoende duurde het tot 8.45 uur voordat alle teams door het centrum van Oude Pekela waren. Ook de teams konden de aanmoedingstent van Fyzigo erg waarderen.

Op 2e Pinksterdag finisht de Roparun op de Coolsingel in Rotterdam en dit is live te volgen via roparunlive.nl

Fotoreportage

   Roparun 2023 door Pekela - Foto's Freddy Stötefalk

Aan dit artikel is meegewerkt door

Freddy Stotefalk
Fotograaf en videograaf
freddy@prachtigpekela.nl

Eerder verschenen:

Supermarkt Safari laat inwoners gezonde en betaalbare keuzes ontdekken
22 november: Gedachtenisavond Lutherse Begraafplaats Nieuwe Pekela
PCOB Pekela ontvangt ds. Bulten voor lezing over ‘Slavernij – toen en nu’
Blijf veilig op weg: Rijvaardigheidstraining in Oude Pekela op 4 december
Wethouder Van Klaveren in gesprek met groep 8 OBS De Linde tijdens Week van Respect
Scoor een gratis Waterbespaartoolkit mét douchetimer!
Koffiekar zaterdag opnieuw in Nieuwe Pekela: inwoners denken mee over toekomst dorpsplein
Pekelder gemeenteraad stelt sluitende begroting voor 2026 vast
Koningslinde geplant voor huisarts Feis: een blijvend eerbetoon aan 42 jaar zorg
Gratis kookcursus voor Pekelders met een klein budget
Binnenkort kniepertjes te koop bij korfbalvereniging WSS
Sint Maarten zorgt voor verlichte straten in Pekela
Natuurfilm WILDEBOEL! te zien in Ontmoetingscentrum De Kiepe in Nieuwe Pekela
Bewoners Oude Pekela starten maandelijkse Bingo voor en door senioren
17 november: Driewielontdekdag bij de Spil in Nieuwe Pekela
27 november: Oud- journalist RTVNoord en schrijver Erik Hulsegge in Bibliotheek Oude Pekela
Kindcentrum Hendrik Wester schittert tijdens sfeervolle Lichtjesavond
Sportvereniging Zempo wint Breedtesportprijs Pekela
Kleindiershow in Noordbroek toont indrukwekkende diversiteit aan rassen
21 december: Kerst Sing-Inn Excelsior in boerenschuur

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

2c6g9dvdre72n7l0ukp4rn4u14