Lezing: Ik kies voor mijn talent in Bibliotheek Veendam

Geplaatst: woensdag 18 januari 2023 om 12:10 | Views: 5468

PEKELA / VEENDAM - Gelukkige en zelfverzekerde kinderen en jongeren, dat wenst toch iedereen? Maar hoe kun je als ouder, leerkracht of opvoeder daarbij helpen? In de lezing “Ik kies voor mijn talent” gaan we in op wat talent is. Hoe je talent al op jonge leeftijd kunt ontdekken en herkennen. Luk deWulf geeft zijn lezing op dinsdag 7 februari om 15.30 uur in Bibliotheek Veendam. De lezing is speciaal georganiseerd voor leerkrachten en andere medewerkers uit het onderwijs in Veendam en Pekela. Andere geïnteresseerden zijn ook van harte welkom.

Hoe kun je kinderen en jongeren helpen? “Door kinderen aan te spreken op hun talent”, zegt Luk. “Focus op hun passie en wat ze kunnen, in plaats van te kijken naar waar ze minder sterk in zijn. Want tenslotte is niemand perfect.” In zijn lezing vertrekt Luk vanuit het boek 'Ik kies voor mijn talent'. Hij gaat in op wat talent is. Hoe je talent al op jonge leeftijd kunt ontdekken en herkennen. Hoe je als ouder of leraar context kunt creëren waarin elk talent zich gezien en uitgedaagd voelt. Want door te doen waar je goed in bent, laad je niet alleen voortdurend je batterijen op, het bezorgt je ook een positief zelfbeeld, meer veerkracht en zelfvertrouwen. Daarnaast heeft Luk het over de vaardigheden die nodig zijn om meer uit talent te halen. En wat je kunt doen met datgene waar een kind of jongere echt niet goed in is.

Luk studeerde Pedagogische Wetenschappen en is een pionier van het talent-denken in België en Nederland. Zijn boek 'Ik kies voor mijn talent' is al toe aan zijn 26e druk en zijn ideeën zijn wijd verspreid in het onderwijs en in het bedrijfsleven. Luk is een bevlogen spreker die zijn publiek steeds weer raakt en aan het denken zet.

De lezing kost 5 euro met gratis koffie en thee. Gratis voor leerkrachten van Veendam & Pekela. Mail naar Wiebje Geerts voor een gratis ticket (w.geerts@biblionetgroningen.nl). Aanmelding noodzakelijk. Dit kan ook via de agenda op de website van bibliotheek Veendam via biblionetgroningen.nl/veendam.

Eerder verschenen:

Première van theatervoorstelling ‘LUX’ brengt eeuwenoud verhaal vol licht naar Veendam
Mega-transport van TenneT te zwaar voor viaduct Nieuwe Pekela
Pekela Maritiem 2025 sluit af met rijke historie en warme herinneringen
Hobbybeurs bij Siep & Co Oude Pekela trekt veel liefhebbers
Springkussenfestijn in de Binding vrolijk slot van jaarmarktweek Oude Pekela
Beeldverslag Maritiem Pekela: historie, sfeer en beleving
Gezellige Doortrappen-groepsfietstocht op zondag 28 september
Jan Willem Blaauw (17) pakt zilver op NK Streetrace in Oosterwolde
Flavium brengt op 1 november pure blues naar De Riggel in Boven Pekela
Jaarmarkt Oude Pekela bruist van gezelligheid
Burgemeester Jaap Kuin en loco-kinderburgemeester Saar Cremers openen jaarmarkt
Optocht van versierde aanhangers kleurt jaarmarktweek in Oude Pekela
Fotoverslag Weeringo Catering Outdoor Lasershow jaarmarktweek Oude Pekela
Maritiem Pekela 2025: Schepen, historie en verbinding
Verslag van de Gerringa IJs en Frituurzaak Kindermarkt in Oude Pekela
Toekomst van Britannia-schoorsteen in Oude Pekela onzeker
Spannende strijd én medailletekort bij PrengerHoekman hindernisbaan in Oude Pekela
Feestelijke finale van de Fyzigo Fiets 3-daagse 2025
Veel deelname en gezelligheid bij Traiteurslager Huizing Viswedstrijd in Oude Pekela
Volle zaal bij tweede editie Schoenservice Brokschmidt Bingo

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

j5m0vrhqibnbcm87ijs9717rp7