Korfbalvereniging WSS in het nieuw door sponsor Manning Dakbedekking

Geplaatst: zondag 20 november 2022 om 23:25 | Views: 7301

OUDE PEKELA - Gisteren was het dan zo ver; de 40e editie van het Pronkjewail toernooi bij Korfbalvereniging WSS als voorbereiding op het zaalseizoen. Waar we ochtends voor al onze jeugdteams oefenwedstrijden hadden georganiseerd tegen clubs uit de regio, bleek dat deze vol plezier en leuke wedstrijden zou gaan bestaan. Alle teams speelde leuke potjes korfbal en volle tribunes met ouders en andere familieleden aanschouwde het plezier.

Aan het begin van de middag speelde WSS 3 hun wedstrijd tegen Korwi 1 en WSS 4 tegen Stadskanaal’74 2, en zo werd deze editie voor een heel groot deel een toernooi met teams uit de regio. Om half 5 was het dan zo ver, na maanden voorbereiding werd de nieuwe unieke WSS kledinglijn gepresenteerd door onze selectie die opnieuw in het nieuw was gestoken door onze trouwe hoofdsponsor; Manning Dakbedekking uit Musselkanaal. Marcel en wij als club zijn zeer content met de nieuwe uitstraling die deze kledinglijn uitstraalt!

De selectie speelde na de presentatie een driekamp tegen de selecties van DTS uit Surhuizum en Pallas’08 uit Leeuwarden, dit leverden leuke potjes korfbal op.

We kunnen als club zijnde weer trots zijn op wat we hebben neergezet deze dag en zijn dan ook dankbaar voor iedereen die aan deze dag een steentje heeft bijgedragen. ingezonden

Eerder verschenen:

25 april: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
25 april: Kledingbeurs voor de minima aan Holland Marsh 17D weer open!
Lubbers wint Graankorrel Bokaal in Oude Pekela met indrukwekkende vangst
VAN HARTE: Alex is vandaag 50 jaar geworden!
Fotoreportage en verslag van jubileumeditie Roegbaindertocht in Pekela
Scootmobieltocht De Badde voert deelnemers langs Westerlee
Pekela maakt zich op voor feestelijke én herdenkingsrijke periode rond Koningsdag en Bevrijding
Anouk Beikes uit Oude Pekela doet mee aan Miss Curve Nederland
Hiep hiep hoera! Henk Wierth is 60 jaar geworden!
Jaap Kuin grijpt nét naast titel Leukste Burgemeester van Nederland
Karttalent Levi Philips pakt met knappe inhaalrace podium bij NXT GP in Kerpen
Advies: coalitie van Pekelder PVV, SP en CDA voor de gemeente Pekela
VERMIST: Sinds vrijdag 10 april wordt kater Mika vermist
Kermis Oude Pekela: vijf dagen lang feest op het Raadhuisplein
Brand op bovenverdieping van woning aan de Ring Oude Pekela
Dit wil je niet missen: Rock-On Outdoor Festival op 3 en 4 juli
Zaalvoetbaltoernooi voor jongeren in MFC De Binding
Belgische oud-militairen bij herdenking bevrijding van Pekela
Harmke Korthuis nieuwe bestuurder van Oosterlengte
Column: De aanstekelijkheid van vrolijkheid

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

fph3oqni213kkrib5e6nj6q341