Lucas en Gea sluiten voor vol bezette terrassen derde Vakantiemarkt Veendam af

Geplaatst: donderdag 18 augustus 2022 om 10:50 | Views: 10296

Auteur: Hank Drenth

PEKELA / VEENDAM - Marktmeester Bert Smit is een tevreden man. “De Vakantiemarkten, 3 in totaal tijdens de bouwvak in Veendam, verliepen voortreffelijk. Er was veel volk op de been, en het was gezellig. Over die drie bouwvakmaandagen hebben naar schatting ruim 40.000 bezoekers de Vakantiemarkten bezocht. Dit jaar is de “braderie” voor de 50ste keer gehouden. Met zo’n 3 tot 4 kilometer aan kramen door het centrum met in totaal ruim 200 stands.

De derde editie was met 15.000 bezoekers evenveel als de tweede. Ook dit jaar weer met allerlei marktkramen, horeca, muziek en activiteiten voor kinderen.

Aanvankelijk was de eerste en tweede editie drukker dan de derde vanwege de hoge temperaturen. Tien marktkramers hadden vanwege de hitte afgezegd. Vandaar de hier en daar lege plekken. Zo tegen halfvier kwam de verwachte verkoeling.

De fans van Lucas en Gea waren er in grote getale. De terrassen bij Parkzicht waren overvol. Evert Baptist, Josje Meijer en de andere drie artiesten gaven ook akte de présence.

De nostalgische podiumkoepel van de gemeente Veendam was na de editie van 2019 buiten gebruik gesteld. Te veel gebreken na al die jaren. Zoveel dat herstel veel te duur zou worden.

Marktmeester Bert Smit vindt het wel jammer. Het hoorde bij Veendam, en de podiumkoepel werd voor evenementen gebruikt in Veendam. Zoals de jaarlijkse presentatie van de SV Veendam spelers. Bert kan het zich uit zijn jeugd nog herinneren.

Dat uiteindelijk ook de derde editie evenveel als de tweede trok was met de twee landelijk bekende artiesten niet moeilijk in te schatten. Volgens traditie sloten zij de Vakantiemarkt af. Lucas en Gea horen bij de Vakantiemarkt. Naast hun eerste nummers, waarmee ze op de markt hebben gestaan, lieten ze ook hun nieuwste single ‘Betere Tijden’ horen. In deze zware tijd geeft de tekst het gevoel weer van de meeste mensen.

Fotoreportage

   Lucas en Gea sluiten voor vol bezette terrassen derde Vakantiemarkt Veendam af - Foto's Henk Drenth

Eerder verschenen:

586 verkeersboetes in Pekela, goed voor € 167.888,00
Kledingwinkel voor de minima aan Holland Marsh 27 juni niet open
27 juni: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
FOTOREPORTAGE Classic Demorace Holland Marsh Nieuwe Pekela
VAN HARTE: Echtpaar Spieard 60 jaar getrouwd
4 lokale activiteiten in Pekela die je vrije tijd vullen
Einde voor Truckrun Pekela: organisatie stopt na jaren van succesvolle edities
Jaarlijkse Jachthavenmarkt op zondag 28 juni geannuleerd
Hoe digitale gewoonten veranderen in Pekela
SCHEID💔DOOS uitgereikt aan basisscholen in Pekela: steun voor kinderen van gescheiden ouders
Groep 8-leerlingen van de 7-Sprong kiezen zelf schoolspullen voor middelbare school
Pekelder Kaderbrief 2026: koers houden met oog op de toekomst
Geen regulier spreekuur bij politiebureau Pekela tijdens zomervakantie
Bezoekers van volle Georgskirche genieten van grensoverschrijdend concert in Weener
WSS viert 75-jarig jubileum met sportieve activiteiten en feestelijke avond
Hoera Sharon, 30 jaar! 🎉
Martin Haan wint Jelly Beansraadactie bij de CDA caravan op de Schutsemarkt!
Sterke start voor groeiend netwerk van bewonersinitiatieven
WSS-jubileumweekend in Oude Pekela feestelijk van start gegaan
Nieuwe wandelgroep voor korte afstanden van start in Oude Pekela

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

kbtve5ecins4rcmi46vaj23rv6