Nieuwe wethouder, nieuw bestuur, nieuwe campagne, Pekelder SP begint fris en fruitig aan de zomer

Geplaatst: zondag 26 juni 2022 om 14:00 | Views: 10387

Auteur: Arthur Vroomans

PEKELA - Op donderdag 23 juni j.l. Hebben de Pekelder SP-ers unaniem de kandidaatstelling van Ellen van Klaveren als nieuwe Wethouder goedgekeurd. Dit gebeurde tijdens een algemene ledenvergadering van de SP afdeling in dorpshuis De Kiepe in Nieuwe Pekela. Van Klaveren zal samen met Reiny Kuiper (PvdA) en Lex Kupers (Samen voor Pekela) op 7 juli beëdigd worden tijdens de bespreking van het coalitieakkoord. Ze volgt Hennie Hemmes op die na 16 jaar wethouderschap gaat genieten van zijn welverdiende pensioen.  

Teun Boskers (links) bedankt Henk Hensen met een bos bloemen

Tijdens deze ledenvergadering is tevens een nieuw afdelingsbestuur gekozen door de twintig aanwezige leden. Henk Hensen stopt na 10 jaar voorzitterschap en wordt opgevolgd door Teun Boskers, de huidige organisatiesecretaris. Arthur Vroomans uit Oude Pekela is gekozen als nieuwe organisatiesecretaris en Richard van Klaveren uit Wedde als penningmeester.

Op zaterdag 2 juli wordt ook in Pekela de landelijke SP-campagne "Kosten omlaag, Inkomen omhoog" afgetrapt. Hiermee komt de SP met een noodplan in de vorm van vijf "koopkrachtkallers" om de kosten omlaag te krijgen en de inkomens omhoog. De SP vindt het namelijk onbegrijpelijk dat boodschappen, tanken, de huur en de energierekening omhoog schieten terwijl grote bedrijven torenhoge winsten maken.

De SP zal de komende zomer deur aan deur, tijdens jaarmarkten, braderieën en andere zomerse activiteiten met de mensen in gesprek gaan en zoveel mogelijk steunbetuigingen voor deze vijf koopkrachtkallers verzamelen.

Op 17 september organiseert de SP een landelijke actiedag rondom deze campagne, meer info via onderstaande link.

WWW.SP.NL/KOSTENOMLAAG

Eerder verschenen:

VAN HARTE: Echtpaar Spieard 60 jaar getrouwd
4 lokale activiteiten in Pekela die je vrije tijd vullen
Einde voor Truckrun Pekela: organisatie stopt na jaren van succesvolle edities
Jaarlijkse Jachthavenmarkt op zondag 28 juni geannuleerd
Hoe digitale gewoonten veranderen in Pekela
SCHEID💔DOOS uitgereikt aan basisscholen in Pekela: steun voor kinderen van gescheiden ouders
Groep 8-leerlingen van de 7-Sprong kiezen zelf schoolspullen voor middelbare school
Pekelder Kaderbrief 2026: koers houden met oog op de toekomst
Geen regulier spreekuur bij politiebureau Pekela tijdens zomervakantie
27 juni: Kledingwinkel voor de minima aan Holland Marsh 17D weer open!
Bezoekers van volle Georgskirche genieten van grensoverschrijdend concert in Weener
WSS viert 75-jarig jubileum met sportieve activiteiten en feestelijke avond
Hoera Sharon, 30 jaar! 🎉
Martin Haan wint Jelly Beansraadactie bij de CDA caravan op de Schutsemarkt!
Sterke start voor groeiend netwerk van bewonersinitiatieven
WSS-jubileumweekend in Oude Pekela feestelijk van start gegaan
Nieuwe wandelgroep voor korte afstanden van start in Oude Pekela
Gietvloeren in woningbouw: wat je moet weten voor je kiest
Lokale Evenementen vs. Digitaal Vermaak: Wat Kiezen Pekelders?
Veilig ondernemen centraal tijdens drukbezochte ondernemersbijeenkomst

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

3a4631u42lus0nmm45giu7b7n2