PvdA-Pekela met vol vertrouwen naar de Gemeenteraadsverkiezingen 2022

Geplaatst: zondag 19 december 2021 om 12:10 | Views: 8244

PEKELA - Ervaring, kennis en kunde zijn de kernwoorden van de eigenschappen van de PvdA kandidaten voor de Gemeenteraadsverkiezingen 2022. Met de geplaatste kandidaten denkt de PvdA haar stempel op de kwaliteit van de besluitvorming te kunnen drukken en visie voor de toekomst te kunnen ontwikkelen voor onze Gemeente.

Vanzelfsprekend doet de PvdA Pekela mee aan de Gemeenteraadsverkiezingen op 16 maart 2022. We zitten nu in de raad met 2 zetels, ingevuld door Reiny Kuiper en Jeroen Roorda en oorspronkelijk Henk Busemann als PvdA wethouder. In december 2020 hebben we het verschrikkelijk feit moeten accepteren dat Henk is overleden. Een verlies voor Pekela, de PvdA en nog meer voor zijn naasten. Zijn sociaal hart en alles wat daarbij hoort, zal een voorbeeld voor ons blijven.

Bé Schollema, de zoon van, was bereid het wethouderschap over te nemen. Met zijn kennis en ervaring heeft Bé de politieke portefeuille van Henk op uitstekende wijze voortgezet.

Op de Algemene ledenvergadering is het voorstel van de kandidatencommissie ongewijzigd overgenomen.

Vanzelfsprekend had de commissie het liefst man-vrouw om en om, Nieuwe, Oude en Boven Pekela naar rato, willen plaatsen. Helaas is dat niet gelukt, omdat ze die keuzemogelijkheden niet hadden helaas. De PvdA doet graag een oproep aan de Pekelders om politiek actief te worden. Liefst binnen de PvdA, maar een partij naar eigen keuze is nog beter dan passief blijven.

Kandidaten Gemeenteraadsverkiezingen 16 maart 2022:
Reiny Kuiper
Jeroen Roorda
Henry Gerdes
Nineke Kupers
Klaas-Jan Hulsebos
Lammert Vissering
Gea Zijl
Wubbe Heidekamp
Jacob van der Laan
Johan de Vries
Jan Kamphuis
Alice Roorda

Het advies is tot stand gekomen door wikken en wegen van kwaliteit, ten dienste staande netwerken van nu en in het verleden van de personen op de lijst.

De ervaring wordt meegebracht door Reiny en Jeroen, als aanvulling op kennis en kunde zijn jurist Henry Gerdes en onderwijsspecialist Nineke Kupers (directeur van CBS Groen van Prinsterer) geplaatst en aanstormend talent Klaas-Jan Hulsebos komt binnen op de vijfde plaats.

Wij wensen alle kandidaten veel wijsheid en succes!

Ook heeft de ledenvergadering met volledige instemming mevrouw Alice Roorda-Koerts benoemd tot secretaris van onze partij. Wij zijn blij dat Alice deze zware taak op zich wil nemen en ook haar wensen wij alle succes.

Bestuur en fractie PvdA
pekelder.pvda@gmail.com

Eerder verschenen:

Zaterdag 6 juni: ontdek de kerken van Oost-Groningen tijdens Kerkenpad 2026
Mini-parkje Noordercolonie in Boven Pekela verandert in leerzame buitenklas
Kom naar de Veiligheidsdag in Oude Pekela op 19 juni
Gezellige scootmobieltocht voert deelnemers langs natuur en avontuur
13 juni: Schutsemarkt Nieuwe Pekela; een dag vol plezier voor jong en oud
28 mei: Energie- en duurzaamheidsmarkt in de Kiepe Nieuwe Pekela
Sloop oude Aldi in Pekela in volle gang voor nieuwbouw supermarkt
Deel parkeerplaats bij de Helling dicht vanwege vervanging glascontainers
Vernieuwing sportveld VV Pekela in volle gang: nieuwe grasmat ingezaaid
Gratis boek over de geschiedenis van Pekela ‘Het Verhaal van Pekela’
Jaarlijkse Jachthavenmarkt op zondag 28 juni in Oude Pekela
Vita Pekela brengt muziek, ontmoeting en beweging samen tijdens de Schutsemarkt
Brug bij De Wildeplaats in Boven Pekela afgesloten na problemen met constructie
Europees succes voor Bounce Back uit Winschoten tijdens kampioenschap in Duitsland
De groeiende populariteit van buitenlandse evenementen in Pekela
Bluesliefhebbers genieten van muziek en jamsessies bij Siep&Co in Oude Pekela
VAN HARTE: Jyron Jacobs is 18 jaar geworden!
VAN HARTE: Anastasia Kerbof is 50 jaar geworden
Pekelders kunnen subsidie aanvragen voor leefbaarheid via Inwonersbudget Nij Begun
Open gesprekken over roken en vapen bij de Gezonde Huiskamer op Dollard College

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

gmkoe9r9kb0eo913p711v81in7