PvdA-Pekela met vol vertrouwen naar de Gemeenteraadsverkiezingen 2022

Geplaatst: zondag 19 december 2021 om 12:10 | Views: 7875

PEKELA - Ervaring, kennis en kunde zijn de kernwoorden van de eigenschappen van de PvdA kandidaten voor de Gemeenteraadsverkiezingen 2022. Met de geplaatste kandidaten denkt de PvdA haar stempel op de kwaliteit van de besluitvorming te kunnen drukken en visie voor de toekomst te kunnen ontwikkelen voor onze Gemeente.

Vanzelfsprekend doet de PvdA Pekela mee aan de Gemeenteraadsverkiezingen op 16 maart 2022. We zitten nu in de raad met 2 zetels, ingevuld door Reiny Kuiper en Jeroen Roorda en oorspronkelijk Henk Busemann als PvdA wethouder. In december 2020 hebben we het verschrikkelijk feit moeten accepteren dat Henk is overleden. Een verlies voor Pekela, de PvdA en nog meer voor zijn naasten. Zijn sociaal hart en alles wat daarbij hoort, zal een voorbeeld voor ons blijven.

Bé Schollema, de zoon van, was bereid het wethouderschap over te nemen. Met zijn kennis en ervaring heeft Bé de politieke portefeuille van Henk op uitstekende wijze voortgezet.

Op de Algemene ledenvergadering is het voorstel van de kandidatencommissie ongewijzigd overgenomen.

Vanzelfsprekend had de commissie het liefst man-vrouw om en om, Nieuwe, Oude en Boven Pekela naar rato, willen plaatsen. Helaas is dat niet gelukt, omdat ze die keuzemogelijkheden niet hadden helaas. De PvdA doet graag een oproep aan de Pekelders om politiek actief te worden. Liefst binnen de PvdA, maar een partij naar eigen keuze is nog beter dan passief blijven.

Kandidaten Gemeenteraadsverkiezingen 16 maart 2022:
Reiny Kuiper
Jeroen Roorda
Henry Gerdes
Nineke Kupers
Klaas-Jan Hulsebos
Lammert Vissering
Gea Zijl
Wubbe Heidekamp
Jacob van der Laan
Johan de Vries
Jan Kamphuis
Alice Roorda

Het advies is tot stand gekomen door wikken en wegen van kwaliteit, ten dienste staande netwerken van nu en in het verleden van de personen op de lijst.

De ervaring wordt meegebracht door Reiny en Jeroen, als aanvulling op kennis en kunde zijn jurist Henry Gerdes en onderwijsspecialist Nineke Kupers (directeur van CBS Groen van Prinsterer) geplaatst en aanstormend talent Klaas-Jan Hulsebos komt binnen op de vijfde plaats.

Wij wensen alle kandidaten veel wijsheid en succes!

Ook heeft de ledenvergadering met volledige instemming mevrouw Alice Roorda-Koerts benoemd tot secretaris van onze partij. Wij zijn blij dat Alice deze zware taak op zich wil nemen en ook haar wensen wij alle succes.

Bestuur en fractie PvdA
pekelder.pvda@gmail.com

Eerder verschenen:

Fotoreportage van gezellige kerstmarkt in De Binding Oude Pekela
Heropening Visbeleving OETZ: waar vissen, natuur en ontspanning samenkomen
13 december: Kerstmarkt Wedderwegkerk Oude Pekela
VV Noordster organiseert Mega Kerstbingo met grote prijzen op 13 december
Publiek trakteert ‘Nederlandse Neil Young’ op staande ovatie
Het belang van goede communicatie tijdens potje padel
Stichting Pekela Beweegt viert tweejarig bestaan
Leggedoor Onderhoudsgroep zoekt jou!
Voorleesmiddag bij mobiele Bibliotheek in De Kiepe op 12 december
Kerststallententoonstelling in Lutherse kerk uitgebreid met glas-in-lood, schilderkunst en keramiek
Kerstzangdienst ‘Licht in de Nacht’ in Julianakapel Oude Pekela
Nieuwe textielcontainers in Pekela alleen te gebruiken met afvalpas
Aanvraag ontheffing voor carbidschieten in Pekela mogelijk tot 12 december 2025
Damian Franzen gehuldigd voor indrukwekkende prestaties op Special Olympics
Adventszangdienst op 14 december in Hervormde Kerk Nieuwe Pekela
Hoe kleine bedrijven in de provincie Groningen klanten over de grens bereiken
Bijeenkomsten voor inwoners over bushaltes en bushokjes in Pekela
VAN HARTE: Erwin de Haan is 30 jaar geworden
Momentopname 2025: Zakelijke succestrends in de digitale industrie van Pekela
Workshop omgaan met mobiele telefoon in Bibliotheek Oude Pekela

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

0bge7af603au22a72hslvgrvi0