SOOOG en Tintengroep verlengen schoonmaakcontracten met Afeer

Geplaatst: vrijdag 19 november 2021 om 12:45 | Views: 7089

PEKELA - Afeer heeft de Europese aanbesteding gewonnen die onderwijsorganisatie SOOOG had uitgeschreven voor de schoonmaak van haar scholen. Ook welzijnsorganisatie Tintengroep heeft voor de schoonmaakdiensten op 8 van haar locaties de contracten met Afeer opnieuw verlengd. Dat betekent dat de werkgelegenheid voor een kleine 70 medewerkers bij Afeer voor de komende jaren is verzekerd. Afeer kan op deze locaties ook werkzoekenden inzetten en hen begeleiden naar een vaste werkplek in de schoonmaakbranche.

SOOOG
Jaap Hansen, bestuursvoorzitter van SOOOG, is blij met de uitkomst van de aanbesteding: “We werken al jaren samen met Afeer voor het schoonmaken van onze basisscholen en zijn dik tevreden over de samenwerking en de kwaliteit van de dienstverlening. Bij de aanbesteding stak Afeer met kop en schouders boven de andere gegadigden uit.” Afeer maakt met ongeveer 50 medewerkers al geruime tijd schoon op 18 scholen van onderwijsorganisatie SOOOG. De scholen van SOOOG zijn verdeeld over de gemeenten Oldambt, Pekela en Westerwolde. Het contract van SOOOG met Afeer heeft een looptijd van maximaal 7 jaar.

Tintengroep
Ook Tintengroep, in Noord-Nederland actief op het gebied van sociaal werk en peuterwerk, verlengt haar schoonmaakcontract met Afeer. De verlenging betreft een periode van 2 jaar en biedt werk aan ongeveer 18 medewerkers die op 8 locaties van de Tintengroep schoonmaken. Het gaat om locaties in Oostwold en Winschoten. Johan Brongers, voorzitter van de raad van bestuur van de Tintengroep: ”Afeer biedt kansen aan mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. De doelstellingen van onze organisaties passen dus goed bij elkaar; we geloven in een inclusieve samenleving waarin iedereen een plek heeft. Daarnaast zijn we vanuit de Tintengroep erg tevreden over de dienstverlening van Afeer.”

Eerder verschenen:

VAN HARTE: Alex is vandaag 50 jaar geworden!
Scootmobieltocht De Badde voert deelnemers langs Westerlee
Pekela maakt zich op voor feestelijke én herdenkingsrijke periode rond Koningsdag en Bevrijding
Anouk Beikes uit Oude Pekela doet mee aan Miss Curve Nederland
Hiep hiep hoera! Henk Wierth is 60 jaar geworden!
Jaap Kuin grijpt nét naast titel Leukste Burgemeester van Nederland
Karttalent Levi Philips pakt met knappe inhaalrace podium bij NXT GP in Kerpen
Advies: coalitie van Pekelder PVV, SP en CDA voor de gemeente Pekela
VERMIST: Sinds vrijdag 10 april wordt kater Mika vermist
Kermis Oude Pekela: vijf dagen lang feest op het Raadhuisplein
Roegbainder Wandeltocht populair: al meer dan 160 aanmeldingen
Brand op bovenverdieping van woning aan de Ring Oude Pekela
Erik Hulsegge deelt persoonlijk levensverhaal tijdens avond van Luthers Podium in Pekela
Dit wil je niet missen: Rock-On Outdoor Festival op 3 en 4 juli
Zaalvoetbaltoernooi voor jongeren in MFC De Binding
Belgische oud-militairen bij herdenking bevrijding van Pekela
Harmke Korthuis nieuwe bestuurder van Oosterlengte
Column: De aanstekelijkheid van vrolijkheid
Gratis koffieochtenden in De Kiepe: ontmoetingsplek voor inwoners van Pekela
Toneelvereniging PALVU brengt komedie nog één keer op de planken in Boven Pekela

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

p80ejcj3opmucm0t5mo0bmqm53