SOOOG en Tintengroep verlengen schoonmaakcontracten met Afeer

Geplaatst: vrijdag 19 november 2021 om 12:45 | Views: 7211

PEKELA - Afeer heeft de Europese aanbesteding gewonnen die onderwijsorganisatie SOOOG had uitgeschreven voor de schoonmaak van haar scholen. Ook welzijnsorganisatie Tintengroep heeft voor de schoonmaakdiensten op 8 van haar locaties de contracten met Afeer opnieuw verlengd. Dat betekent dat de werkgelegenheid voor een kleine 70 medewerkers bij Afeer voor de komende jaren is verzekerd. Afeer kan op deze locaties ook werkzoekenden inzetten en hen begeleiden naar een vaste werkplek in de schoonmaakbranche.

SOOOG
Jaap Hansen, bestuursvoorzitter van SOOOG, is blij met de uitkomst van de aanbesteding: “We werken al jaren samen met Afeer voor het schoonmaken van onze basisscholen en zijn dik tevreden over de samenwerking en de kwaliteit van de dienstverlening. Bij de aanbesteding stak Afeer met kop en schouders boven de andere gegadigden uit.” Afeer maakt met ongeveer 50 medewerkers al geruime tijd schoon op 18 scholen van onderwijsorganisatie SOOOG. De scholen van SOOOG zijn verdeeld over de gemeenten Oldambt, Pekela en Westerwolde. Het contract van SOOOG met Afeer heeft een looptijd van maximaal 7 jaar.

Tintengroep
Ook Tintengroep, in Noord-Nederland actief op het gebied van sociaal werk en peuterwerk, verlengt haar schoonmaakcontract met Afeer. De verlenging betreft een periode van 2 jaar en biedt werk aan ongeveer 18 medewerkers die op 8 locaties van de Tintengroep schoonmaken. Het gaat om locaties in Oostwold en Winschoten. Johan Brongers, voorzitter van de raad van bestuur van de Tintengroep: ”Afeer biedt kansen aan mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. De doelstellingen van onze organisaties passen dus goed bij elkaar; we geloven in een inclusieve samenleving waarin iedereen een plek heeft. Daarnaast zijn we vanuit de Tintengroep erg tevreden over de dienstverlening van Afeer.”

Eerder verschenen:

Nieuwe wandelgroep voor korte afstanden van start in Oude Pekela
Gietvloeren in woningbouw: wat je moet weten voor je kiest
Lokale Evenementen vs. Digitaal Vermaak: Wat Kiezen Pekelders?
Veilig ondernemen centraal tijdens drukbezochte ondernemersbijeenkomst
Meneer Jager wint Patat Schnitzelwedstrijd van HSV De Beurs
Karttalent Noah Philips keert sterk terug na elleboogbreuk
Oude kluis op basisschool Groen van Prinsterer onthult historische schat
Veiligheidsdag 19 juni in Oude Pekela gaat niet door
Muziekvereniging Excelsior werkt mee aan grensoverschrijdend concert in Weener
Nieuw coalitieprogramma Pekela: Pekelder PVV, SP en CDA vormen coalitie
Bounce Back sluit succesvol seizoen af en richt vizier op EK in Praag
Eerste Fyzigo Jeugdvoetbaltoernooi bij VV Noordster Oude Pekela groot succes
Muziek, marktkramen en ontmoetingen maken Schutsemarkt Nieuwe Pekela compleet
Pekelder Andrea Groenhof-Weits vertelt op tv over Nationale Wandeluitdaging
Nieuwe Pekela; van bomenbuurt zonder bomen naar dorp met ballen
Campagne-tour ‘Groninger grond zoekt tuinder'
VAN HARTE: Sjacky Grave 50 jaar!
De Schutsemarkt: meer dan een markt alleen
Column Pekela Beweegt: 'In beweging'
Vrijheidsstraat in Oude Pekela kleurt oranje voor WK voetbal

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

rne2l1i7je4u4iifcrmte7bjh4