Gezellige middag in EN enquête over de toekomst van De Kiepe!

Geplaatst: donderdag 21 oktober 2021 om 16:15 | Views: 12207

NIEUWE PEKELA - Het bestuur van Ontmoetingscentrum De Kiepe organiseert op vrijdag 29 oktober van 16:00 tot ongeveer 20:00 uur een gezellige middag en avond voor alle bewoners van Nieuwe Pekela. Na een lange coronaperiode is er alle gelegenheid om elkaar weer in levende lijve te ontmoeten en even bij te praten. Er is gratis koffie en thee en soep met broodjes, en er zijn foto’s van de opening in 1973 van De Kiepe.

Deze dag is ook de laatste werkdag van onze beheerder, mevrouw Johanna de Jonge. Zij is tot ongeveer 18:00 uur aanwezig. Ook kan er kennis worden gemaakt met de nieuwe beheerder van De Kiepe, mevrouw Willeke van der Heide.

Het bestuur gebruikt deze middag ook om een enquête over De Kiepe bij de mensen onder de aandacht te brengen. De Kiepe aan de Meidoornlaan 88 is natuurlijk dé centrale ontmoetingsplek in Nieuwe Pekela waar allerlei activiteiten plaatsvinden. Maar er verdwijnen ook activiteiten uit het dorpshuis zoals de bibliotheek en welzijnsorganisatie De Badde. Daarnaast is De Kiepe een groot energieverbruiker en is het een gebouw dat veel onderhoud vereist. Hoog tijd dus om de bewoners van Nieuwe Pekela te vragen hoe zij de toekomst van het dorpshuis zien. Ook kunnen mensen die dat fijn vinden worden geholpen bij het invullen van de vragenlijst.

Verder is aanwezig de heer Pieter Knol van de Vereniging Groninger Dorpen. Hij geeft nadere toelichting op de enquête en is er voor vragen van de bezoekers.

De enquête kan tot maandag 22 november a.s. online worden ingevuld via de link https://dekiepe.nl/enquete

Eerder verschenen:

Workshop over digitale patiëntenportalen in Bibliotheek Oude Pekela
Workshop Rondkomen met je geld in Bibliotheek Oude Pekela
Nieuwe ontmoetingsdag voor Odensehuis Pekela en omstreken
Pekelder Molen De Onrust wordt ook stembureau
Paasfair in verpleeghuis De Clockstede in Nieuwe Pekela
Gemeente en bewoners brainstormen samen over herinrichting Spoetnikstraat
Wordt onze burgemeester de leukste van Nederland?
Filmvertoning ‘Kon Minder’ van Groningse filmmaker Fleur Nonnekes in Bibliotheek Oude Pekela
Start vervanging beschoeiingen Pekelder Hoofddiep
Gemeente Pekela laat inwoners kiezen uit drie nieuwe bushokjes
Gemeenschapszin
Ruim 130 vrouwen wandelen samen door Pekela tijdens inspirerende Women Walk
Sint Willibrorduskerk in Oude Pekela sluit na Pasen definitief
Waterschappen roepen op tot gebruik van ‘watervangers’ in de tuin
19 maart: Taalwandeling vanuit Bibliotheek Oude Pekela
5e Roegbainder Wandeltocht op zaterdag 18 april
Intieme voorstelling d'Oale Folklaidjes van Silvia Fledderus in Wedderwegkerk
Geslaagde toneelmiddag van De Zonnebloem in De Binding
Banners voor gemeenteraadsverkiezingen op bruggen deels weggehaald
Klaverblad Jeugdtoernooi bij LTC Oude Pekela

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

lqpobuf3gpiirgv361a1rvkl91